Samsung Galaxy Note 9 (SM-N960*) - Obecná diskuzeSamsung Galaxy Note 9

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Nagano80 »

IMI
Manzelka to rika take [emoji1787]
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od uzivatel89945 »

Ja sel opacnou cestou. Nejprve S10, vracen za par dnu, pak Note 9. Mobil skvely, super displej, skvely fotak!!! Zamrzi absence sirokouhleho fotaku. Pero jsem pouzil za 4 mesice asi 6x, z toho 4x na foceni "na dalku". Jak jsem rekl, mobil suprovy.
ALE...jak jsem pozdeji zjistil, pro me strasne veliky. Takze prodej a nakup opet S10. Zatim jej mam necely tyden, ale jinak spokojenost. Trosku by mohla byt lepsi baterie, ale nabijel jsem snad 4x zatim, takze cekam, ze se to jeste zlepsi.
Note 9 ma 4000mah a je to znat, drzel uplne v klidu cely den. A to si myslim, ze mobil clovek pouziva tak nejak porad stejne, takze i S10 vyuzivam podobne. Ale jak rikam, na posouzeni baterie je jeste zrejme brzy.
Uživatelský avatar
jirik77777
Androiďák!
Příspěvky: 489
Registrován: sob 08. čer 2019 22:38:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od jirik77777 »

Ja S10 zkousel a Note9 je pro me proste lepsim a stylus pouzivam temer porad. ;)
Samsung Galaxy Note9 - Android 10
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od uzivatel89945 »

Jiriku, to je v poradku. Kazdy ma jine potreby a priority. Vsak taky pisu, ze Note 9 je peckovni stroj se spickovym displejem a luxusnim fotakem. Jen jsem ooravdu po 4 mesicich zjistil, ze potrebuju opravdu neco mensiho a ze stylus jsem po fu dobu pouzil asi 6x a jeste na blbosti, takze jej proste nevyuziju.
Nyni jsem presel na S10 a taky jsem spokojen.
Uživatelský avatar
jirik77777
Androiďák!
Příspěvky: 489
Registrován: sob 08. čer 2019 22:38:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od jirik77777 »

Dale co u S10 vadilo je horsi funkce proximity senzoru, horsi ctecka otisku prstu a take horsi signal, proste downgrade. I barevne podani a maximalni jas displeje horsi.
Samsung Galaxy Note9 - Android 10
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od -Pavel- »

Jirko, nevěřil bych, že s tebou budu někdy souhlasit, ale u S10 mi vadilo naprosto to samé. Note 9 i S9+ mi vytočí číslo po celém bytě, S10 vytáčela jen mně. Na druhou stranu je to bezesporu skvělý telefon. Ještě nejsem připravený na průstřel v displeji. U P30 mi kapka nevadila a zvykl jsem si i na různé notche, ale průstřel zatím nemusím. Na druhou stranu je mnoho lidí kterým se to líbí, nevadí jim to a zvyknou si. Řada S10 je bezesporu povedená, ale osobně mě S10 zklamala.
Uživatelský avatar
looxman
Androiďák!
Příspěvky: 674
Registrován: ned 31. kvě 2015 21:55:43
Typ mobilu / ROM: Note9SD/stock A9
Mobil 2 / ROM: Asus ZE551ML/stock A5
Tablet: Samsung TAB S4/stock A9
Tablet 2 / ROM: Samsung A2016/stock A8.1
Bydliště: Slovensko

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od looxman »

Ja som S10 skúšal len veľmi narýchlo, u mňa rozhodol stylus, LED, baterka. Sklamalo ma, že tam nedokazem narvat 2 Simky a pamäťovú kartu súčasne, ale to po riešim. Perfektne to nahráva video(aj pod vodou) aj v mori(mam puzdro) a sieťové pripojenia super(všetky). Aj v týchto horúčavach dokáže nabíjať aj v tom vodotesnom puzdre bez nejakých náznakov prehrievanie. A keď čítam o N10, tak myslím, že spusta ľudí bude ešte N9 vyhľadávať. :lol:
ZE551ML: 4GB RAM/64GB ROM/128GB SDCard
Samsung GalaxyTab S4(2018)LTE: 4GB RAM/64GB ROM/256GB SDCard
Samsung Galaxy Note 9,SD845: 6GB RAM/128GB ROM/512GB SDCard
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od -Pavel- »

Spadl mi telefon sice z několika centimetrů, ale miluju SPIGEN kryty a doporučuji je.
Naposledy upravil(a) -Pavel- dne ned 21. črc 2019 13:12:35, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
jirik77777
Androiďák!
Příspěvky: 489
Registrován: sob 08. čer 2019 22:38:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od jirik77777 »

No to teda. Take mam Note v krytu Spigen. Jsou vynikajici. Telefony me nepadaji, ale jak pises, to clovek nikdy nemuze predvidat, jaka blba nahoda se odehraje. Ja si oblibil radu ThinkFit 360 z polykarbonatu.
Samsung Galaxy Note9 - Android 10
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od uzivatel89945 »

Taky pouzivam uz jen Spigeny. Beru řadu Rugged Armor. Perfektne mi sedla jeho ergonimie, design, proste se mi libi.
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Nagano80 »

To ja osobne na vsech Samsungach co sem mel pouzivam UAG a max spokojenost
Kačka84
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:19:42
Typ mobilu / ROM: Samsung s8+
Tablet: Samsung tab 4

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Kačka84 »

Ahoj ...objednala jsem si kryt UAG plasma ash a moje otázka je ....máte někdo tento kryt v kombinaci s Whitestone dome glass? :palec:
Jde mi o to aby mi kryt nevytlačoval sklo :roll:
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Nagano80 »

Ja mel 2 skla. Jedno od Tmobile za skoro 900kc to do tydne slo dolu a pak jeste jedno a take tam nevydrzelo. Tak ze jak S7 EDGE tak i NOTE mam jedine bez skla a zadne poskrabani u S7 po 3,5letech neni
Kačka84
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:19:42
Typ mobilu / ROM: Samsung s8+
Tablet: Samsung tab 4

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Kačka84 »

Nagano80 Ale to jste neměl lepené po celé ploše, že ne ? (A sklo šlo dolů z jakého důvodu)? Vadilo UAG a nebo jiný problém? Mě jde o to jestli to bude sedět, tak jak má a hlavně aby se sklo nezačalo odlupovat.... :palec:
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Nagano80 »

Tak ty dve skla v uvozovkach, co sem mel byly namatlane na krajich boku (nejsem si jist jeatli i dole a nahore [emoji1787]). Pouzdro tomu nevadilo, pokud to bylo dobre nalepene. Ale problem nastal po tydnu kdy se po noseni v kapsach dostaval prach pod volne rohy a zacal se odlepovat. Ja osobne vim jak se k mobilu chovam, tak ze nepouzivam zadna skla, folie od Note 3.
Kačka84
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:19:42
Typ mobilu / ROM: Samsung s8+
Tablet: Samsung tab 4

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Kačka84 »

Já mám právě to Whitestone dome glass, tak hledám jestli to sedí, tak jak má. Já bych taky bez skla ,ale náhoda je blbec.... :lol:
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Nagano80 »

Na vsechny telefony sem mel a mam pojistku na blbost, po dobu zaruky mam pojisteni na odcizeni, rozbiti. A prodlouzenou zaruku o dalsi 2 roky. Tak ze to neresim, ale snazim se byt opatrny
Kačka84
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: stř 07. kvě 2014 22:19:42
Typ mobilu / ROM: Samsung s8+
Tablet: Samsung tab 4

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Kačka84 »

Pojistku na blbostí mám raky ,ale nevím jak to funguje ,kdyby se náhodou něco přihodilo....ještě nikdy jsem tu pojistku nevyužila.
Nu zítra ten kryt přijde, tak snad to bude se sklem sedět, tak jak má :palec:
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Nagano80 »

Ta pojistka na blbost je mysleno v pracovnim nasazeni. Ale take mam tu pojistku na mobil, ta pokryva vse jak sem psal. Teda jen dokud neni zjistene umyslne poniceni atd
Uživatelský avatar
jirik77777
Androiďák!
Příspěvky: 489
Registrován: sob 08. čer 2019 22:38:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od jirik77777 »

A pak kdyz chces plneni u pojistky, dostane se ti tohoto..

Pojišťovna: choval jste se nedbale, plnění nedostanete
Po pěti měsících se stalo přesně to, proti čemu se vlastně pojistili, dcera vstávala ze židle, mobil jí vypadl ze zadní kapsy kalhot a rozbil se. Na pokyn zaměstnance prodejny, kam přišli nahlásit pojistnou událost, Robert vyplnil Čestné prohlášení s podrobným popisem události a čekal na vyřízení od pojišťovny.

Během několika dnů přišlo vyjádření od pojišťovny, že nárok na pojistné plnění nevznikl.

„Z popisu nehodového děje je zřejmé, že pojištěný věděl, nebo mohl vědět, že pokud ponechá přístroj v zadní nezajištěné kapse, je mechanické poškození přístroje v důsledku pádu předvídatelné. Tímto nedbalostním jednáním jste se tedy o vznik poškození přičinil. Vzhledem k této skutečnosti byla naplněna skutková podstata výluky z pojištění.."
Samsung Galaxy Note9 - Android 10
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Nagano80 »

Svagrova skoro stejny pripad ale u jineho mobilu, od Tmobile a mobil vymenily za novy. Tak ze asi je to jak kde. Zatim z me vlastni zkusenosti vse nastesti neuplatnuji osobne [emoji1787]
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Mirda86 »

Ne jak kde ale prakticky vzdycky u serioznich shopu a pojistoven to jde ke spokojeni zakaznika.
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od uzivatel89945 »

Pojisteni jsem nikdy k mobilu neuzaviral, protoze to je jen tahani penez z lidi.
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Nagano80 »

Ano tahani penez, ale nikdy nevis kdy se to bude hodit
johny_r
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 06. pro 2012 9:08:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od johny_r »

Ze zkušeností lidí, co něco takového měli, se to nebude hodit prakticky nikdy, protože pojišťovna vždy udělá všechno pro to, aby plnit nemusela. Je potřeba si uvědomit, že zájem pojišťovny není nějaká samaritánská činnost, ale pouze vlastní zisk. Náklady na pojištění telefonu jsou vzhledem k jeho ceně astronomické a šance na úspěch při škodní události nízká. Třeba u Alzy stojí pojištění Note 9 3600 na dva roky. To je víc než člověk zaplatí za pojištění domácnosti. A když vám telefon vypadne z ruky, tak vám pojišťovna řekne, že jste si ho měl líp držet.
(Casio Business Navigator BN-20, Nokia 3310, Nokia 6210, HP iPAQ h5450 (Win CE), Nokia 6310i, Nokia 6133, HP iPAQ 214 Enterprise Handheld (Windows Mobile), HTC One Touch Pro 2, HTC One X+, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 9)

Samsung Galaxy S22 Ultra
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Mirda86 »

No v mem okoli znam pres 10 lidi co nekdy tohle pouzili a vzdy jim to bez problemu opravili. Neznam nikoho komu by rekli takovou blbost. Ono se tak nejak predpoklada ze vycuranku bude minimum a vetsina lidi to ma opravdu jen "pro jistotu". Krom toho ze to je celkem drahe tak se vetsinou plati i spoluucast.
Znamej rozmlatil snad 3x ten samej mobil behem roku a vzdy dostal novej display.
Mozna by bylo fajn si konkretni podminky treba na Alze precist.

Ano pojisteni sou vyhozeny penize pro nekoho. Treba pro me je to uplne stejne jako vyhazovat penize za obaly ci skla :)


johny_r
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 06. pro 2012 9:08:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od johny_r »

Já znám pár lidí, co něco takového měli a pojišťovna neplnila ani jednou. Konec konců, byl o tom i nějaký díl a dost. Neříkám, že se to někomu nemůže vyplatit, ale za tu cenu bych do toho rizika nešel. Kdyby to stalo 10x míň, tak možná. Já každopádně věřím spíš sobě a tomu, jak se k telefonu chovám (čistá kapsa, čistý stůl, neklouzající pouzdro, sklo, uložení mimo dosah dětí), telefon je po třech letech obvykle ve stavu téměř nového zařízení.
(Casio Business Navigator BN-20, Nokia 3310, Nokia 6210, HP iPAQ h5450 (Win CE), Nokia 6310i, Nokia 6133, HP iPAQ 214 Enterprise Handheld (Windows Mobile), HTC One Touch Pro 2, HTC One X+, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 9)

Samsung Galaxy S22 Ultra
karbanatek
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 27. srp 2013 18:33:56
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note9

Re: Samsung Galaxy Note 9 Foták

Příspěvek od karbanatek »

Zdravím,prosím pěkně,jak by bylo asi nejlepší nastavit u Note9 foták a natáčení videa,jedná se mě o to když fotím s mobilem na šířku tak abych měl fotky přes celou šířku telefonu a když je prohlížím přes televizi tak aby nebyli úzké nudle,poradí prosím jak nejlépe nastavit mobil v nastavení na focení a na nátáčení videa,děkuju.Luboš
Uživatelský avatar
IMI
Robot
Příspěvky: 1037
Registrován: pon 17. kvě 2010 15:03:46
Typ mobilu / ROM: OnePlus 8 Pro 12/256GB Blue

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od IMI »

Mirda86 píše: stř 10. črc 2019 18:27:33 IMI: Tu reklamaci bys ze zakona nemel oddalovat. Pokud to vidis tak to uvidi i oni. Staci popsat situaci pri ktere to je viditelne.
Takže tohle mi s tím Noutem udělají jo :clap:
https://youtu.be/8xKvdfhjMrw
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung Galaxy Note 9

Příspěvek od Mirda86 »

Rekl bych ze misto horkovzdusky ho spis daji do takove spesl trouby :D
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 9 (SM-N960*) - Obecná diskuze“