Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuzeSamsung Galaxy S10

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
Raider
Androiďák!
Příspěvky: 467
Registrován: úte 27. zář 2011 9:57:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+
Tablet: Galaxy Tab 4 10.1 / Galaxy Note 10.1

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Raider »

Já mám nastavený AoD na kliknutí na displej, protože ho mám stejně téměř vždy u sebe...A dioda mě netrápí,tu jsem si vypínal :lol:
Samsung Nexus S -> Samsung Galaxy S3 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S6 Edge -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S8 -> Samsung Galaxy S9+ Coral Blue -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green -> Samsung Galaxy S20+ Cosmic Gray -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green
Uživatelský avatar
patriot99
Robot
Příspěvky: 734
Registrován: čtv 22. pro 2011 23:50:11
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Twitter: https://twitter.com/PatrikRemes
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od patriot99 »

To mam taky, ale obcas mam AOD v kapsi otocenej na sirku nebo mam preplej jas na manual... :|
Chceš-li poděkovat, klikni na palec :-)
FB: https://www.facebook.com/Patas.R
IG: https://www.instagram.com/patas.remix
Uživatelský avatar
Raider
Androiďák!
Příspěvky: 467
Registrován: úte 27. zář 2011 9:57:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+
Tablet: Galaxy Tab 4 10.1 / Galaxy Note 10.1

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Raider »

Tak to se mi nikdy nestalo :no:
Samsung Nexus S -> Samsung Galaxy S3 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S6 Edge -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S8 -> Samsung Galaxy S9+ Coral Blue -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green -> Samsung Galaxy S20+ Cosmic Gray -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green
Uživatelský avatar
Deathman
Androiďák!
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 21. říj 2010 21:39:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Deathman »

Me se nikdy nestalo aby se mi telefon v kapse rozsvitil sam od sebe. Aod mam na tuknuti a na notifikace pouzivam aodNotify. Spokojenost.. dioda je furt lepsi, ale tohle je myslim dobra nahrada.
Uživatelský avatar
patriot99
Robot
Příspěvky: 734
Registrován: čtv 22. pro 2011 23:50:11
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G
Twitter: https://twitter.com/PatrikRemes
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od patriot99 »

On se jako sam nerozsviti, ale prenastavi se AOD :|
Chceš-li poděkovat, klikni na palec :-)
FB: https://www.facebook.com/Patas.R
IG: https://www.instagram.com/patas.remix
Uživatelský avatar
Raider
Androiďák!
Příspěvky: 467
Registrován: úte 27. zář 2011 9:57:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+
Tablet: Galaxy Tab 4 10.1 / Galaxy Note 10.1

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Raider »

Nemůže to být tím, že by jsi měl zapnutou vysokou citlivost dotyku na obrazovku?
Samsung Nexus S -> Samsung Galaxy S3 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S6 Edge -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S8 -> Samsung Galaxy S9+ Coral Blue -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green -> Samsung Galaxy S20+ Cosmic Gray -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od brona »

Sice se mi nestává přesně to, co popisujete, ale také jsem několikrát vytáhl mobil z kapsy se zapnutým displejem a přenastaveným jasem. Mám nastavené hodinky jako bezpečné zařízení a proto jde telefon odemknout bez zadání pinu.

Zjistil jsem, že se to stává pouze teď v létě, kdy mám mobil v zadní kapse kalhot, displejem k pozadí. A je to proto, že se zpotím. Kalhoty jsou vlhčí a telefon to bere jako obvyklé doteky. Pokud jej vložím do kapsy obráceně, tedy displejem vně, nestalo se mi to nikdy.
mirsil
Stálý androiďák
Příspěvky: 164
Registrován: čtv 08. říj 2015 5:37:10
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od mirsil »

Chlapi moc neblbněte nebo tam příště Samsung ještě bude chtít narvat analyzér potu [emoji3]
Uživatelský avatar
jirik77777
Androiďák!
Příspěvky: 489
Registrován: sob 08. čer 2019 22:38:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od jirik77777 »

Ono staci, kdyby fungoval spravne proximity senzor, ktery tomuto ma zabranit. U rady 10 musi koukat skrz displej a je s nim proste problem.
Samsung Galaxy Note9 - Android 10
Kupr
Stálý androiďák
Příspěvky: 61
Registrován: pon 11. črc 2016 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10 Green

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Kupr »

Nikdy bych tomu nevěřil, ale stalo se - Samsung mě donutil a naučil dávat telefon do kapsy obráceně, zádama k tělu, aby nedocházelo k dotykům těla a displeje. Pro používání s tím nemám problém, zvykl jsem si překvapivě rychle, ovšem znamená to větší riziko poškození displeje, když netřeba nevyberete zatáčku a vezmete to o roh stolu nebo podobně. Zatím dobrý, ale pokud se mi to někdy stane a rozbiju si kvůli tomu displej, skončí Samsung v pekle
Uživatelský avatar
Raider
Androiďák!
Příspěvky: 467
Registrován: úte 27. zář 2011 9:57:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+
Tablet: Galaxy Tab 4 10.1 / Galaxy Note 10.1

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Raider »

To bych radši vypnul úplně AoD... :roll:
Samsung Nexus S -> Samsung Galaxy S3 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S6 Edge -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S8 -> Samsung Galaxy S9+ Coral Blue -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green -> Samsung Galaxy S20+ Cosmic Gray -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green
Kupr
Stálý androiďák
Příspěvky: 61
Registrován: pon 11. črc 2016 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10 Green

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Kupr »

Musel bych vypnout i zobrazení tečky a rozsvícení poklepáním a tyhle fičury jsem si draze zaplatil :D Asi trošku Kocourkov (Samsungov) že... :D
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od bassgenerator »

dokončený nejaky 5 cyklus.
Obrázek
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
Hoe845
Stálý androiďák
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 18. črc 2013 9:13:41
Typ mobilu / ROM: Galaxy s10
Rom: Stock
Bydliště: Brno

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Hoe845 »

To jsi mel jas na 0%? :) ne vazne, jak je to mozne? ja nedal nikde pres 5 a pul hodiny..
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od bassgenerator »

bezne 7, 8 hodin sot dava zena teraz som to mal v rukach ja.
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
havrdak
Androiďák!
Příspěvky: 434
Registrován: pát 08. črc 2011 9:00:36
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Bydliště: Litoměřice

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od havrdak »

Samsung internet a youtube zas tak beterku nezerou (s ohledem na jas). To mas cca 5 hodin. Co tech dalsich 5 hodin?
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od bassgenerator »

hlavnr nemame messenger, fb a chrome ktory sa so samsungom v spotrebe nekamarati.
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Mirda86 »

Njn. Sice to neni bezne pouzivani vetsiny lidi ale jde to s kdejakym prumernym telefonem. S telefonem kterej ma opravdu dobrou vydrz oproti S10 bys dal i 20h.
Ja mel cca 6h za den. Aniz bych se omezoval samozrejme.

A jak uz se ptal kolega... co tech dalsich 5 hodin? Tos koukal do nastaveni? :D
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od bassgenerator »

do nastaveni tiez. vacsina casu karty, ktore nie su zaznamenane, tiez telegram neviem preco, uvidim dalsie cykly. samozrejme synchroniz. gps, data a wifi zapnute, jas automatika, nova launcher.

p.s. ako sa nastavuje ta aplikacia vo fotaku ked napr. namierim na nejaky kvet alebo objekt a ukaze co to je, pripadne nazov?
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
feret.cz
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 20. lis 2013 12:32:20
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 plus

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od feret.cz »

To hoe845:
Ja take se spotrebou nemam problem den uplne v klidu a to jedu stale online,zaple wifi, bt, data,nfc, jasnna automatiku. Jinak klasika, fb, messg, WhatsApp, opera a jako Launcher pouzivam smart launcher a klavesnici google.
Přílohy
Spotřeba
Spotřeba
Screenshot_20190714-120028_Settings.jpg (253.66 KiB) Zobrazeno 4077 x
TommyMafia
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 19. dub 2017 16:14:50
Typ mobilu / ROM: Samsung S7 Edge / S10

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od TommyMafia »

bassgenerator píše: pon 01. črc 2019 13:28:25 tiez ma to napadlo, pripadne skus apku textra z obchodu vyskušať.
Jo, díky moc za radu, tak appka funguje aj bez internetu, zprávy jdou posílat, super. :palec:

Mobil jsem měl týden v servisu na flashnutí, borec zkusil nahrát 4 různé softwary, ale nic nepomohlo.
ANDORIT
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: ned 04. úno 2018 10:40:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S10
Rom: Samsung O2

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od ANDORIT »

Tak a jsem nasranej. Volal jsem moje Galaxy a posílám svou S10 na servis.. Abych od rána vystartoval se 100% baterie a do oběda byl na 50%,to je kujva moc.. Tak jsem zvědavý, co mi na to řeknou.. A to jsem udělal tovární nastavení.. Tak ať se ukážou..
Přílohy
Screenshot_20190801-121327_Settings.jpg
Screenshot_20190801-121327_Settings.jpg (270.04 KiB) Zobrazeno 3728 x
Uživatelský avatar
feret.cz
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: stř 20. lis 2013 12:32:20
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 plus

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od feret.cz »

ANDORIT píše: čtv 01. srp 2019 11:14:55 Tak a jsem nasranej. Volal jsem moje Galaxy a posílám svou S10 na servis.. Abych od rána vystartoval se 100% baterie a do oběda byl na 50%,to je kujva moc.. Tak jsem zvědavý, co mi na to řeknou.. A to jsem udělal tovární nastavení.. Tak ať se ukážou..
Tak dej vědět co a jak, zda zjistí příčinu a opraví
Rommco05
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: sob 17. pro 2016 18:24:05
Typ mobilu / ROM: S10+ Prism Green
Mobil 2 / ROM: P8Lite
Bydliště: Kladno

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Rommco05 »

Kupr píše: úte 30. črc 2019 10:14:45 Nikdy bych tomu nevěřil, ale stalo se - Samsung mě donutil a naučil dávat telefon do kapsy obráceně, zádama k tělu, aby nedocházelo k dotykům těla a displeje. Pro používání s tím nemám problém, zvykl jsem si překvapivě rychle, ovšem znamená to větší riziko poškození displeje, když netřeba nevyberete zatáčku a vezmete to o roh stolu nebo podobně. Zatím dobrý, ale pokud se mi to někdy stane a rozbiju si kvůli tomu displej, skončí Samsung v pekle
Ja som si do vreciek na nohaviciach (do troch) našil ešte jednu vrstvu látky a displej sa už nerozsvecuje :) Tu je ukážka https://forum.xda-developers.com/showpo ... tcount=163
[G975FXXU3ASH6]
Rommco05
Nové Androidě
Příspěvky: 28
Registrován: sob 17. pro 2016 18:24:05
Typ mobilu / ROM: S10+ Prism Green
Mobil 2 / ROM: P8Lite
Bydliště: Kladno

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Rommco05 »

bassgenerator píše: stř 31. črc 2019 6:02:38 do nastaveni tiez. vacsina casu karty, ktore nie su zaznamenane, tiez telegram neviem preco, uvidim dalsie cykly. samozrejme synchroniz. gps, data a wifi zapnute, jas automatika, nova launcher.

p.s. ako sa nastavuje ta aplikacia vo fotaku ked napr. namierim na nejaky kvet alebo objekt a ukaze co to je, pripadne nazov?
Google Lens alebo Bixby Vision.
Ak chceš vidieť "všetky" aplikácie čo spotrebúvajú batériu, tak klikni v Battery usage na tri bodky v pravom hornom rohu, hardware sa skryje a objavia sa aplikácie...
[G975FXXU3ASH6]
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od bassgenerator »

jj. medzitym som zistil boli tam vsetky app.
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Kupr
Stálý androiďák
Příspěvky: 61
Registrován: pon 11. črc 2016 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10 Green

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Kupr »

Ja som si do vreciek na nohaviciach (do troch) našil ešte jednu vrstvu látky a displej sa už nerozsvecuje :) Tu je ukážka https://forum.xda-developers.com/showpo ... tcount=163
[/quote]

Tak to je hustý, kam se na to hrabu s obráceným telefonem! :clap: Neuvěřitelné, k čemu všemu nás Samsung technologickým pokrokem dokáže donutit, už se těším na S11 :DD
Uživatelský avatar
fajn.snek
Robot
Příspěvky: 1099
Registrován: stř 08. pro 2010 21:59:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20+
Mobil 2 / ROM: Galaxy S20 Ultra
Tablet: Galaxy Tab S6

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od fajn.snek »

Doporučení od Samsungu je prý s uříznout nohu a pořídit bionickou protézu Samsung, kterou lze párovat s telefonem přes aplikaci Smart Things :clap:
Galaxy S ->S2-> S3 ->LG G2 -> SG Note 4 ->SG S7e ->S S8 ->Galaxy S9+ -> Galaxy S10+ ->Galaxy S20 Ultra -> Galay S20+ Clouds Blue
Uživatelský avatar
Libb
Moderátor
Příspěvky: 1413
Registrován: pon 01. lis 2010 7:04:15
Typ mobilu / ROM: Samsung S10+ 512GB
Tablet: Huawei MediaPad M5
Tablet 2 / ROM: Samsung Active 2 44mm
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Libb »

Z jiného soudku, zlobí mě Messenger. Konkrétně chci ho nastavit tak, aby při příchodu zprávy zobrazil náhled v liště, zavibroval, ale nepípnul.
Tohle jde nastavit asi jen tak, že u oznámení ponechám zobrazení v okně, ale u zvuku místo Poskytuje aplikace nastavím Ticho.
Jenže po posledí aktualizaci (a nevím jestli sysétmu nebo Messengeru - btw mám německý firmware G975FXXU3ASG8) se mně děje to, že se to nastavení "zapomene" a mám tam zase ten zvuk z Messengeru.
Jde to obejít tak, že nastavím v celém systému ticho a pak v každé apliakci nastavím ten zvuk, co chci, ale to je peklo.
Další možnost je udělat si MP3 s tichem a tu anstavit, to se zdá, že nezapomíná, jenže když třeba poslouchám hudbu a přijde zpráva, tak se to na chvilku ztlumí.
Dělá to ještě někomu?
Rady typu factory reset nebo nepoužícej Messenger neberu. Reinstalaci Messengeru jsem už zkoušel, nepomohlo.

Díky-.
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G Black 512GB | Buds | Buds Pro
Obrázek Ticwatch Pro3 GPS black | Obrázek MediaPad M5 + 400GB μSD
Uživatelský avatar
Raider
Androiďák!
Příspěvky: 467
Registrován: úte 27. zář 2011 9:57:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+
Tablet: Galaxy Tab 4 10.1 / Galaxy Note 10.1

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Raider »

Když jsem přidržel prst na aplikaci a dal jsem "info o aplikaci", pak to "oznámení" tak zkus nastavit.."Chaty a volání" "Styl oznámení" nechej na zvukové a pod tím je "Zvukové" tam bych dal Úložiště medií a jako první mám "Výchozí zvuk oznámení" a pod tím je "Ticho"...To znamená,že telefon jen zavibruje...nebo se pletu?

Edit: pokud to není to samé co jsi zkoušel
Samsung Nexus S -> Samsung Galaxy S3 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S6 Edge -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S8 -> Samsung Galaxy S9+ Coral Blue -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green -> Samsung Galaxy S20+ Cosmic Gray -> Samsung Galaxy S10+ Prisma Green
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuze“