Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuzeNepřetržitě vyskakující reklamy a následná nemožnost přihlásit se do vlastního telefonu

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Monika B
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12. srp 2019 10:13:07

Nepřetržitě vyskakující reklamy a následná nemožnost přihlásit se do vlastního telefonu

Příspěvek od Monika B »

Dobrý den, včera jsem z telefonu Samsung Galaxy Note 4 odinstalovávala nějaké aplikace a začaly mi tam najednou vyskakovat reklamy jedna za druhou pod jakousi aplikací Sponsor (má ikonu panáčka jako Android) - žádnou takovou jsem tam ale instalovanou neměla. Aplikace nejde vypnout, reklama létá nepřetržitě jedna za druhou, takže s telefonem vůbec nelze pracovat. Zapnout vypnout nepomohlo, navíc teď už telefon zapnout ani nemůžu - sice naběhne logo Samsung, ale už se neobjevuje číselník pro zadání přihlašovacího kódu. Takže ho můžu pouze zase vypnout a momentálně je nepoužitelný. Tovární nastavení jsem zatím nedávala, protože v telefonu mám soubory, o které bych nechtěla přijít. Setkali jste se někdy s tímto problémem? Můžete mi nějak poradit? Děkuji, Monika B.
Uživatelský avatar
jirik77777
Androiďák!
Příspěvky: 489
Registrován: sob 08. čer 2019 22:38:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Nepřetržitě vyskakující reklamy a následná nemožnost přihlásit se do vlastního telefonu

Příspěvek od jirik77777 »

A ty pravidelne nezalohujes? Natahnula sis do telefonu v minulosti malware, vice nez jiste. Bez tovarniho nastaveni se jiste neobejdes.
Samsung Galaxy Note9 - Android 10
Monika B
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 12. srp 2019 10:13:07

Re: Nepřetržitě vyskakující reklamy a následná nemožnost přihlásit se do vlastního telefonu

Příspěvek od Monika B »

Asi mi nic jiného nezbude (:
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Nepřetržitě vyskakující reklamy a následná nemožnost přihlásit se do vlastního telefonu

Příspěvek od LivArt »

Nouzový režim a odinstalovat všechno, co tam nemá být.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Note 4 - Obecná diskuze“