LG G6 - obecná diskuzeLG G8s

Moderátoři: IQLogic, Otomar, IQLogic, Otomar

Odpovědět
Pijer
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. lis 2010 10:11:01
Typ mobilu / ROM: LG G6

LG G8s

Příspěvek od Pijer »

U mé G6ky mi odešel slot na paměťovou kartu, tak vybírám nástupce. Ve finále se rozhodují mezi Xiaomi Mi9 (vadí mi absence slotu na kartu 3,5mm jacku) a jako letitý majitel telefonů LG i novou G8s. Problém je, že se mi jí zatím v Praze nepodařilo objevit naživo a vzít do ruky. Poradí někdo? V LG shopu na Harfě ani v Alze na Hájích jsem neuspěl.
......HTC Diamond → HTC Desire → HTC One SV → SONY Xperia T → SONY Xperia SP → LG G2 → LG G4 → LG G6 → ?
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G8s

Příspěvek od Mirda86 »

Minulej tyden sem ji mel doma 2 dny. A vratil se prave k te Mi9 kvuli designu. Ty ramecky bych jeste prekousnul, obrovskej notch jen s privrenyma ocima. Ale to ze tam nejdou snadno skryt ovladaci tlacitka a ovladat gestama (takze zase kus displaye pryc)... to uz bylo moc. Jinak za ty prachy peknej kus hw. To je Kazdopadne i Mi9. Opravdu doporucuju nekde osahat pripadne koupit pres net.
Pijer
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. lis 2010 10:11:01
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: LG G8s

Příspěvek od Pijer »

Na vzhledu mi zas tak moc nezáleží, stejně na telefon většinou natáhnu nějaké slabé TPU pouzdro a je po eleganci ;-)
Mně se na těch LG (už i na současné G6) při natáčení videa moc líbí možnost zoomu použitím obou respektive tří foťáků, ten rozsah je parádní. Docela jsem si to při natáčení zvykl používat a jestli se nepletu, tak to právě Mi9 neumí :-(
Zkoušel jsi porovnávat i fotky, je to velký rozdíl?
......HTC Diamond → HTC Desire → HTC One SV → SONY Xperia T → SONY Xperia SP → LG G2 → LG G4 → LG G6 → ?
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G8s

Příspěvek od Mirda86 »

Ja to spis myslel tak ze G8s je celkove vetsi ale ma mensi display a jeste mu ho ubira velkej notch a tlacitka (pripadne je musis tahem vyvolat. Ale to asi znas).
Pokud ti tohle nevadi tak je to paradni mobil. Fotak sem moc nezkousel a za tech podminek co sem fotil... tak tam zas velkej rozdil nebyl. Oproti G6 to bude slusnej upgrade.
Odpovědět

Zpět na „LG G6 - obecná diskuze“