Ostatní telefony XiaomiXiaomi Mi9 Lite

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Ante
Droid
Reputace: 16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi9 Lite
Kontaktovat uživatele:

Xiaomi Mi9 Lite

Příspěvek od Ante » pon 28. říj 2019 10:03:53

Dnes mně přišla aktualizace "MIUI V11.3.2.0.PFCMIXM". Ještě jsem podrobně nezkoumal vše, co se změnilo, ale snad se opraví co mně vadilo: Ne vždy perfektní odezva na otisk prstu a hlavně chybějící notifikace. Blikající logo vzadu je mně úplně k ničemu, telefon nikdy nepokládám zády nahoru. To tedy zase něco vymysleli ;). Až vše prozkoumám, budu editovat tento příspěvek...

EDIT: Tak odemykání otiskem je teď o mnoho rychlejší a konečně se v horní liště (statusbar) zobrazují ikonky notifikací. Ale pořád netuším, proč se mně na AOD nezobrazují notifikace. Něco asi nastavuju špatně, ale CO ;)?! V "Nastavení" se dá udělat i svícení okrajů při příchozí notifikaci. To je fajn, ale rozsvítí se to na vteřinku a potom opět tma. Takže přijdu k telefonu a abych viděl, jestli jsem něco nezmeškal, musím ho vzít a otevřít. Někde se asi zase něco nepovedlo?

Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL

jrk
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Vodafone smart prime 6

Re: Xiaomi Mi9 Lite

Příspěvek od jrk » stř 13. lis 2019 7:44:31

Tak MI 9 lite objednany z GB, celkem za 5070,- s pojistenim dopravy, jak dojde podelim se o dojmy s telefonu.

Petr L.
Nové Androidě
Reputace: 1

Příspěvek od Petr L. » čtv 14. lis 2019 8:44:23

Na AOD se mi zobrazují jen notifikace emailu, snad tam s Androidem 10 dodělají i zbytek notifikací.

jrk
Stálý androiďák

Příspěvek od jrk » čtv 14. lis 2019 11:15:07

Ja budu spis misto AOD vyuzivat notifikacni RGB napis na zadni strane mobilu (s flipovym pouzdrem nebude problem) kvuli uspory baterie...ale verim, ze se AOD doresi behem dalsich aktualizaci.

Autor tohoto vlákna
Ante
Droid
Reputace: 16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ante » čtv 14. lis 2019 16:16:41

Ta nepřítomnost notifikací mě štvala a tak jsem z obchodu Play nainstaloval aplikaci AOE zde: "https://play.google.com/store/apps/deta ... views=true". Luxus-nádhera. Z dálky vidím na normálně položeném telefonu rozsvícené pulsující okraje (vše volitelné, múže svítit jen tenounká čárka, tečka, had kolem celého displeje) a ikonky aplikací označující že mám něco zmeškaného. Na SMS mám zelené linky, na hovory červené, maily fialové, FB, MSNG modré... A když dám stroj do stlní nabíječky, běhá kolem červený okraj... Ovšem než jsem to všechno rozchodil, dalo to pořádně zabrat. Myslel jsem si, jak telefonu a jeho nastavení rozumím, ale MIUI je fakt příšera. Však už vyšla Lineage romka, tak jsem před chvílí "požádal" o unlock bootloaderu. Hm... prý 56 hodin čekat. Takže v sobotu v noci můžu začít ;). Už se moc těším na normální romku. MIUI mně fakt leze krkem a bez rootu obvzlášť... AOD je u téhle mašinky podle mně úplně k ničemu. Snad jen že vidím kolik je právě hodin. A indikace na zadní straně? Kdo pokládáte telefon displejem dolů? Třeba ale někdo jo ;).
A ještě k baterce: Ta aplikace AOE má v hodnocení negativní ohlasy jakože žrout baterie, ale za ten luxus to stojí. Já osobně za pracovní den spotřebuju tak max 50% energie a to je podle mně hodně slušný výsledek. Uvidím, jak to bude s Lineage custom romkou...
Xiaomi Mi9 Lite + ASUS ZB602KL

jrk
Stálý androiďák

Příspěvek od jrk » čtv 14. lis 2019 16:43:12

Myslim, ze pokladani displayem dolu s flipovym pouzdrem nebude nicemu vadit, jedna se jen o zvyk, hlavne jak bude videt notif. napis.
Takze jsem se dovedel od kolegy, ze v rezimu "nerusit" nehlasi rozsvicenim notifikacni napis nove notifikace. V MIUI 11 global. Vi nekdo jak to resit?

jrk
Stálý androiďák

Příspěvek od jrk » úte 03. pro 2019 11:23:33

Tak jsem majitelem Mi 9 lite, (kate pujde na prodej), s tlf. spokojenost, prekvapila vyborna vydrz (o tretinu vetsi nez u rn 3 se). Trosku zlobil autojas, vyreseno prozatim appkou f-lux. Rychlost telefonu vyborna, amoled display je skvely.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony Xiaomi“