KomunikaceSmart Notify

Vše co se týká komunikací mezi lidmi. Tedy sms,emaily,IM,VoIP,BBS a podobně

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Tak jedine odinstalovat a znovu nainstalovat.
Elko2
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 04. úno 2020 12:00:52

Re: Smart Notify

Příspěvek od Elko2 »

Vyskúšam.
Elko2
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 04. úno 2020 12:00:52

Re: Smart Notify

Příspěvek od Elko2 »

Preinštalované nanovo z Google Play, len to treba dobre nastaviť, defaultne to napr. pri SMS notifikuje dvakrát, raz samotná app "Messages", potom aj SN...
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Takže funguje?
Elko2
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: úte 04. úno 2020 12:00:52

Re: Smart Notify

Příspěvek od Elko2 »

Funguje.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Paráda. To jsem rád.
robertBA
Androiďák!
Příspěvky: 379
Registrován: úte 03. zář 2013 7:21:48
Typ mobilu / ROM: Motorola One lite

Re: Smart Notify

Příspěvek od robertBA »

Ahoj, mám problém na novom telefóne Motorola One, stock ROM (AndroidOne). SmartNotify mi nefunguje. Nainštaloval som, obnovil zálohu, povolil všetko čo si app vypýtala a predvolil na hovyry a SMS. Príchodzí hovor neviem prijať (nemám ako), neukazuje info o volajúcich kontaktoch (posledný hovor, poznámka). Nefungujú ani nastavenia ako napr: chytré stíšenie, hlasito vo vrecku... Pokusy: hard reset mobilu, inštalácia app z obnovením nastavení aj bez, rozne pokusy v sekcii vyskakovacie okno.
Zistil som, že ak deaktivujem stock app na telefonovanie, tak SmartNotify zobrazuje posledný hovor a poznámku, ale tiež nemám ako prijať hovor.
Ešte sa mi to nestalo na žiadnom telefóne, vždy som nainštaloval app, obnovil zálohu nastavení a používal.

Ďakujem za pomoc
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

S nacitanim senzorum muze byt problem, na Samsungu S10e mi nacitani proximity nefunguje, maji to delany nejak jinak. To ostatni proc nejde nevim, zrejme bude problem v tom systemu, co koukam na Android One tak je to dost orezany system. Hlavne musi bezet sluzba Smart Notify, bez ni to fungovat nebude.
robertBA
Androiďák!
Příspěvky: 379
Registrován: úte 03. zář 2013 7:21:48
Typ mobilu / ROM: Motorola One lite

Re: Smart Notify

Příspěvek od robertBA »

Tak neviem nahradiť Google dialer žiadnym iným. A teda ani SmartNotify - m. Čakal som, že problémy môžu robiť skôr rôzne nadstavby výrobcov a nie čistý android. Sakra.

­    

lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Ten je tak čistej aby běžel rychle, že je to na škodu... Nejčistější v tomhle ohledu byla moje Nokia 6310 :)
robertBA
Androiďák!
Příspěvky: 379
Registrován: úte 03. zář 2013 7:21:48
Typ mobilu / ROM: Motorola One lite

Re: Smart Notify

Příspěvek od robertBA »

Smej sa mi. Vieš aká fajná apka to bola? :-)

­    

lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Já se držim Samsungu a vim že mi na něm půjde všechno.
monter
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: sob 22. bře 2014 8:02:32
Typ mobilu / ROM: One+6 128GB, Android 10.0.1
Mobil 2 / ROM: One+3T 64GB
Bydliště: FM

Re: Smart Notify

Příspěvek od monter »

Kecáš cypoviny...ve středu jsi tady psal, že ti na tvém Samsungu něco nefunguje...
ONE+6 128 GB, Android 10.3.4
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

No jen že mi nejde načítání proximity senzoru. Zvonění v kapse nepotřebuju protože na to mam hodinky takže už to stejně nepoužám. Jinak aplikace ale na něm funguje dobře.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Kdo chce může zkusit můj nový widget využívající aplikaci Smart Notify.

Ukazuje to vybrané nebo všechny kontakty (volitelně i neznámá čísla) seřazené podle data posledního hovoru nebo SMS. A podle barvy rámečku se dá poznat typ (příchozí, odchozí, zmeškaný nebo nespojený hovor). Vzhled je nastavitelný (zakulacené rohy obrázků nebo celé kulaté náhledy). Z widgetu se pak dá rychle vytočit hovor, napsat zpráva nebo email. Paměti zabírá minimum.

Adresa je: https://play.google.com/store/apps/deta ... actswidget

A ještě pár screenshotů:
Obrázek Obrázek
robertBA
Androiďák!
Příspěvky: 379
Registrován: úte 03. zář 2013 7:21:48
Typ mobilu / ROM: Motorola One lite

Re: Smart Notify

Příspěvek od robertBA »

robertBA píše:Tak neviem nahradiť Google dialer žiadnym iným. A teda ani SmartNotify - m. Čakal som, že problémy môžu robiť skôr rôzne nadstavby výrobcov a nie čistý android. Sakra.

­    
Tak hlásim posun, každým dňom sa to lepšilo a viac a viac vecí začalo fungovať. Bez môjho pričinenia. Nechápem. Jediné čo zatiaľ nejde, je zobrazenie info o volajúcom(posledný hovor...) Ukáže sa až keď odomknem telefón. Nejaký hint?

­    

lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Některé telefony ten Toast (text nad obrazovkou) nezobrazí při aktivním zámku obrazovky, proč, nevim. Na Samsungu problém není.
Jartop
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 23. bře 2020 14:45:18
Typ mobilu / ROM: Note 9

Re: Smart Notify

Příspěvek od Jartop »

Po preinstalaci mi porad sviti notifikace na vsech zástupcich aplikace. Kdyz to vypnu v oznameni, tak mi zase neukazuje notifikace zmeskaneho hovoru apod. Co s tim? Dekuji
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Musite skryt Sluzbu na pozadi v notifikaci, staci dele podrzet prst nad polozkou a pak to vypnout
robertBA
Androiďák!
Příspěvky: 379
Registrován: úte 03. zář 2013 7:21:48
Typ mobilu / ROM: Motorola One lite

Re: Smart Notify

Příspěvek od robertBA »

Ahoj, mám takú vec. Vypnem zvonenie tlačítkom hlasitosti. Nie aktiváciou "nerušiť". Nastavím si pri kontakte "zvoniť pri tichom profile". Zavolám si na telefón z povoleného čísla a telefón je ticho. Odomknem telefón a je aktivovaná funkcia "nerušiť". Aktivoval ju SmartNotify. Ako sa mi to podarilo? Viem, že "nerušiť' mi SmartNotify nevedelo na J530f prebiť, preto som zvuky vypínal tlačítkom hlasitosti. A povolené čísla zvonoli. Ale na Motorola One si SmartNotify samo zapína režim "nerušiť". Prečo to robí? Obrázek

­    

deglaser
Androiďák!
Příspěvky: 250
Registrován: sob 04. zář 2010 8:36:48
Typ mobilu / ROM: Samsung S20 G980F
Bydliště: Praha 4

Re: Smart Notify

Příspěvek od deglaser »

Po delší době sem si zas nainstaloval tuhle aplikaci a nestačil jsem se divit. :roll: Tak přeplácanou aplikaci sem ještě neviděl, lazy cos to s ní proved diť v ní člověk ztrácí přehled. :x
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Doplňuju si tam co se mi hodí nebo co mi kdo napíše a nezdá se mi to jako kravina. Možná to nastavení je složitější protože je tam spousta možností co kde zapnout a vypnout ale to se prostě nedá nic dělat. Navíc třeba vytáčení sem musel dodělat protože to chtěl Google aby aplikace měla přístup k hovorům. Není všechno tak jednoduchý jak se může na první pohled zdát...

Na vzhled tam jsou pořád jen ty důležité věci a to nedůležitý schovávám do kontextových nabídek a různých long clicků nad ikonama.


A k tomu prvnímu dotazu, SN zapne zvonění a po skončení hovoru nastaví původní mód zvuku, žádné Nerušit nepřepíná, nevim proč to ta aplikace píše a kde to vzala...
robertBA
Androiďák!
Příspěvky: 379
Registrován: úte 03. zář 2013 7:21:48
Typ mobilu / ROM: Motorola One lite

Re: Smart Notify

Příspěvek od robertBA »

Nesúhlasím, po prezvonení mobilu je zapnutý režim nerušiť. Ak mi nikto nevolá, režim sa nezapne.

­    

Edit: upresním, prvý hovor zvoní, ďalší už nie, lebo sa zapne "nerušiť" a s tým si už SN neporadí.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Fakt ho nezapínám, musí se zapnout tím jak se to znovu ztiší. Ani nevim jak se programově dá zapnout.
Odpovědět

Zpět na „Komunikace“