O tomto fóruZneužití oprávnění k urážení uživatele fóra

Informace o tomto fóru a obecná oznámení. Diskuze a pripomínky k tomuto fóru.
Zamčeno
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Zneužití oprávnění k urážení uživatele fóra

Příspěvek od dvzd »

Má moderátor nebo administrátor fóra právo na tomto fóru někoho onálepkovat hanlivým označením? Co když s tím uživatel nesouhlasí, jak se může bránit? Existuje tu ještě původní admin supík, který byl opravdu spravedlivý a nenechával moderátorům volnou ruku, aby uráželi uživatele? Admin Jumbo78 z toho má asi jen srandu.

Obrázek
Uživatelský avatar
AtamiiX
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: pon 22. čer 2020 18:32:55
Typ mobilu / ROM: Realme 7 (A.7X Stock + Magisk)
Mobil 2 / ROM: TCL SEOUL (ALCATEL 1B 2021.01 UPDATE)
Rom: Stock
Bydliště: To bys chtěl vědet co :D

Re: Zneužití oprávnění k urážení uživatele fóra

Příspěvek od AtamiiX »

Tohle, je tedy fakt urážlivé. Jen to že je někdo moderátor neznamená, že toho může zneužít. :(
Nokia 5130 -> Huawei Y530 -> Huawei Y550 -> Galaxy S3 Neo -> Huawei P8 Lite -> Redmi 4X Global -> Asus Zenfone Max Pro M1 -> Aligator S4090 -> Realme 7 4/64 48MPx / TCL SEOUL (Alcatel 1B 2020)

MediaTek developer a exploiter. Realme 7 scener.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Zneužití oprávnění k urážení uživatele fóra

Příspěvek od Jumbo78 »

Toto je úplně stejná je argumentace, jako že všechny telefony sjíždí ze stejné linky v Číně a není důvod kupovat "značkový"...
Takže si to přeber, přestaň trollit a uživatelům, kteří chtějí poradit mezi KONKRÉTNÍMI telefony nevnucuj noname Čínu...
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
AtamiiX
Stálý androiďák
Příspěvky: 221
Registrován: pon 22. čer 2020 18:32:55
Typ mobilu / ROM: Realme 7 (A.7X Stock + Magisk)
Mobil 2 / ROM: TCL SEOUL (ALCATEL 1B 2021.01 UPDATE)
Rom: Stock
Bydliště: To bys chtěl vědet co :D

Re: Zneužití oprávnění k urážení uživatele fóra

Příspěvek od AtamiiX »

Zřejmě si to TROLL zasloužíš....
Nokia 5130 -> Huawei Y530 -> Huawei Y550 -> Galaxy S3 Neo -> Huawei P8 Lite -> Redmi 4X Global -> Asus Zenfone Max Pro M1 -> Aligator S4090 -> Realme 7 4/64 48MPx / TCL SEOUL (Alcatel 1B 2020)

MediaTek developer a exploiter. Realme 7 scener.
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Zneužití oprávnění k urážení uživatele fóra

Příspěvek od dvzd »

No nevím, jsem tu registrován od roku 2012, dnes se jeden moderátor v diskuzi najednou zničehonic rozhodl, že mě nazve trollem a je ze mě troll. Opravdu si to zničehonic po osmi letech zasloužím? Nezdá se mi to spravedlivé, proto se ptám, je nějaké zastání? Je tu nějaká demokracie? Já si myslím, že pravidla by měla platit i pro moderátory, já jsem nikoho neurazil, nikoho hanlivě neoznačil, pravidla to zakazují, proč moderátor může urážet a uživatel ne?

Obrázek
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zneužití oprávnění k urážení uživatele fóra

Příspěvek od Supík »

Admin Supík byl tak dlouho spravedlivý, až ho to přestalo bavit. Víš když naplníš vlákno OT poznámkami. Původnímu tazateli jsi nepomohl a když tě někdo napomenul, tak místo akceptování faktu, že tu někdo moderuje. A tedy nenechá tu dělat bordel jaký jsi v tom vláknu předvedl ty, tak běžíš si postěžovat k adminovi. Sorry ale už nemám náladu se snažit všechno odtáhnout do pohody, napomenout obě strany a všemu co nejvíc upustit páru. V týhle době korektnosti na korektnost už seru.
Hele dřív si tu trolil tak, že jsi měl být zabanovanej nafurt tak 10x. Tak si to uvědom a nedělej tu bordel, který strhává ostatní co o tom vědí uplný prd.

takže DVDZ: netrol vlákna a nevňukej. Jsi už velkej. Díky za všechny.
Edit: koukám že ti už kluci přidělili ikonku k hodnosti co jsem pro tebe udělal cca před šesti lety. A protože jsi se napravil tak byla leta u ledu.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: Zneužití oprávnění k urážení uživatele fóra

Příspěvek od dvzd »

Děkuji za info, je mi to jasné, všichni si jsou rovni, ale někteří si jsou rovnější. Když urazí uživatel, bude mít BAN, když urazí moderátor, je to OK. Stačí to ještě dopsat do pravidel fóra.
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zneužití oprávnění k urážení uživatele fóra

Příspěvek od Supík »

Dofňukals? Fajn, tak to zamykám.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Zamčeno

Zpět na „O tomto fóru“