Samsung Galaxy Gio (S5660) - Obecná diskuzeCyanogenMod 9 RC2

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Pravidla fóra
Hledáte nějaké servisní středisko pro značku Samsung, nebo se chcete s ostatními podělit o své zkušenosti s některém servisem? Pokračujte do této sekce.

Navštivte také vlákno uživatele pRo_lama, který nabízí servis mobilních telefonů značky Samsung pro SR.
Odpovědět
Becoun
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 23. úno 2012 0:16:47
Typ mobilu / ROM: S5660

CyanogenMod 9 RC2

Příspěvek od Becoun »

Tak jsem si to dneska stáhnul od maclaw a na mém GIU už běhá ICS a zatím jsem z toho nadšen. Měl jsem strach, že nepůjde náhled u foťáku a funguje, prostředí řekl bych jako u Galaxy Nexus a mám pocit, že to běhá parádně. Ještě musím vyzkoušet GPS a výdrž baterie. Zatím spokojenost
malkok
Nové Androidě
Příspěvky: 31
Registrován: úte 27. pro 2011 14:36:58
Typ mobilu / ROM: samsung galaxy gio

Re: CyanogenMod 9 RC2

Příspěvek od malkok »

1) jak dlouho ti vydrží baterka?

2) nepadá ti youtube?

3) funguje hlasové vyhledávání?

Předem moc díky za odpovědi :D
Becoun
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 23. úno 2012 0:16:47
Typ mobilu / ROM: S5660

Re: CyanogenMod 9 RC2

Příspěvek od Becoun »

Hlasové vyhledávání mi nešlo, ale nepoužívám. Autofokus u foťáku asi taky nefunguje a you tube zatím ok (videa z mobilenet.cz). Na baterii je ještě brzo, ale určitě napíšu. A natáčení videa mi taky nešlo. Je vidět, že aplikace kterou se ovládá foťák je z jiného telefonu.
Becoun
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 23. úno 2012 0:16:47
Typ mobilu / ROM: S5660

Re: CyanogenMod 9 RC2

Příspěvek od Becoun »

Ač nerad, tak jsem se vrátil k CM-7.2-Miracle-RC1, protože jsem nepřišel na to jak kopírovat soubory na SD kartu, nevím jestli to není někde v nastavení, ale všechno jsem procházel a nic jsem nenašel, pak ještě bylo divné, že když jsem naistaloval Sygic tak mi přestalo fungovat gps. Jinak se mi to moc líbilo. Baterie mi vydržela tak den, den a půl.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Gio (S5660) - Obecná diskuze“