HTC One X+ - Obecná diskuzeJakou fólii

Odpovědět
johny_r
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 06. pro 2012 9:08:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Jakou fólii

Příspěvek od johny_r »

Zdravím,
rád bych si nechal poradit ohledně výběru fólie na HOX+. Koupil jsem pro začátek nějakou lacinou od HTC. Nebyla zlá, ale těšil jsem se až přijde vyhlášený Clear Touch anti-glare. Teď přišel a zjistil jsem, že je strašně úzký (zakrývá akorát přesně display, ani desetinku milimetru kolem, což nevypadá pěkně a není moc příjemné. Navíc antireflexní verze kazí display. Dřív mi to nevadilo, ale při takto jemném displeji už je to nepříjemné. Takže asi půjde zase dolů. Nevím, jestli se vrátit k té HTC, radši bych něco kvalitnějšího a asi teda leského (i když zase ty otisky :-(((). Tak nevím. Máte zkušenosti s nějakou dobrou (a taky dost širokou).
Díky
(Casio Business Navigator BN-20, Nokia 3310, Nokia 6210, HP iPAQ h5450 (Win CE), Nokia 6310i, Nokia 6133, HP iPAQ 214 Enterprise Handheld (Windows Mobile), HTC One Touch Pro 2, HTC One X+, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 9)

Samsung Galaxy S22 Ultra
stanleyjr
Robot
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:59:51
Typ mobilu / ROM: HTC One M8
Mobil 2 / ROM: HTC One X
Tablet: Nexus 7

Re: Jakou fólii

Příspěvek od stanleyjr »

ja mam tiez na HOX original HTC a okraje su uplne zasrate od prachu, asi na takyto zahnuty displej resp. sklicko neexistuje idealna folia.
phone: HTC One M8 5.0.1 Lollipop
phone: HTC One X 4.3 JellyBean
tablet: Nexus 7 2012 WiFi - 4.4.4 KitKat
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Jakou fólii

Příspěvek od Tony321 »

existujú aj širšie ale tie by si nedokázal nalepiť.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Lucasse
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 07. lis 2012 21:22:42
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 9

Re: Jakou fólii

Příspěvek od Lucasse »

Doporučil bych fólii od ZAGG - Invisible Shield.

Abych to shrnul:

+ velmi kvalitní (při obvyklém používání snad není možné poškodit displej)
+ doživotní záruka (+ možnost výměny za novou při špatném zacházení apod.)
+ po bočních stranách pěkně lícuje okraje
+ nedělá otisky prstů
+ "gumový" povrch (pro někoho plus..)

- (..pro někoho mínus)
- u vrchní/spodní části nepřiléhá uplně na milimetr (je to ale v rámci mezí)
- u okrajů se zachytává špína (při současném stavu ochranných fólií na trhu asi neřešitelný problém - avšak více než například u klasické fólie od Case-Mate, s kterou mám letité zkušenosti)
stanleyjr
Robot
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 16. čer 2011 16:59:51
Typ mobilu / ROM: HTC One M8
Mobil 2 / ROM: HTC One X
Tablet: Nexus 7

Re: Jakou fólii

Příspěvek od stanleyjr »

Gumenny povrch Zagg je pre mna neakceptovatelny. Vsetky ostatne plusy su mi zname.
phone: HTC One M8 5.0.1 Lollipop
phone: HTC One X 4.3 JellyBean
tablet: Nexus 7 2012 WiFi - 4.4.4 KitKat
Uživatelský avatar
Jaku
Stálý androiďák
Příspěvky: 187
Registrován: sob 15. kvě 2010 13:17:21
Typ mobilu / ROM: hTC One X+

Re: Jakou fólii

Příspěvek od Jaku »

Já mám podobnou (nanášenou vlhkou cestou) ScreenShield.
Pasuje přesně.
Manželka má obyčejnou Screen Guard (www.winner-mobile.com) balenou po dvou kusech.
Ani jeden z nás by neměnil. :)
Desire, Sensation, Wildfire S a 2x One X+
johny_r
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 06. pro 2012 9:08:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: Jakou fólii

Příspěvek od johny_r »

Díky všem,
zkusím objednat nějaké fólie, u kterých mám potvrzenou větší šířku a uvidím. Určitě nechci nic typu invisible shield a podobně. Gumový povrch je hrozný a v případě nanesení i zezadu to vypadá strašlivě (měl jsem tu čest).
(Casio Business Navigator BN-20, Nokia 3310, Nokia 6210, HP iPAQ h5450 (Win CE), Nokia 6310i, Nokia 6133, HP iPAQ 214 Enterprise Handheld (Windows Mobile), HTC One Touch Pro 2, HTC One X+, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 9)

Samsung Galaxy S22 Ultra
Lucasse
Nové Androidě
Příspěvky: 41
Registrován: stř 07. lis 2012 21:22:42
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 9

Re: Jakou fólii

Příspěvek od Lucasse »

Prosim vas, muze mi nekdo nafotit na HTC One X ScreenShield v realu? Zacina me ZAGG pekne stvat a chci koupit novou. V merku mam SS ale chci videt predem jak vypada v realu na One X, precejen neni nejlevnejsi. Diky
slamka
Androiďák!
Příspěvky: 561
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:47:58
Bydliště: Slovensko

Re: Jakou fólii

Příspěvek od slamka »

Vo vseobecnosti som ja zatial najspokojnejsi s foliou Folix kupenou vzdy cez Amazon.de, posielaju aj na SVK/CZE, postovne je 2.90e.
Folie sa vyborne lepia, dlho vydrzi (na Desire mi drzala rok jedna). A cena je bezkonkurencna.
HTC Desire, CM7.2.0.1
LG Google Nexus 4, ROM: Stock 5.1.1 ROOTED

Lenovo VIBE P1 P1a42, ROM: Stock 5.1.1, ROOTED -> Stock 6.0.1, ROOTED -> AOSP Extended, 7.1.2, ROOTED
Motorola Moto G6 Plus, ROM: Stock ROM 8.0 Oreo
johny_r
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 06. pro 2012 9:08:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: Jakou fólii

Příspěvek od johny_r »

Tak nakonec jsem skončil u Momax Crystal DeLuxe fólie. Je to matná fólie, která ale neničí kvalitu displaye jako třeba Boxwave Cleartouch anti-glare (ta je u takto vysokého rozlišení už nepoužitelná). Nevím, co je otisk prstu, paráda. Fólie je navíc největší z dostupných. Zbývá kolem ní něco přes 1mm okraje, což je nutné kvůli zahnutému sklu (tam by žádná pevná nedržela). Mohu jen doporučit.
(Casio Business Navigator BN-20, Nokia 3310, Nokia 6210, HP iPAQ h5450 (Win CE), Nokia 6310i, Nokia 6133, HP iPAQ 214 Enterprise Handheld (Windows Mobile), HTC One Touch Pro 2, HTC One X+, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 9)

Samsung Galaxy S22 Ultra
Odpovědět

Zpět na „HTC One X+ - Obecná diskuze“