KomunikaceSmart Notify

Vše co se týká komunikací mezi lidmi. Tedy sms,emaily,IM,VoIP,BBS a podobně

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Ahoj, kdo chce, může vyzkoušet můj první počin na Android telefony "Smart Notify" pro upozorňování na nové SMS a zmeškané hovory včetně zobrazení jak dlouho telefon vyzváněl než volajicí zavěsil.

Je tam i administrace SMS a hovorů a ještě nějaký věci navíc, chce to vyzkoušet.

Více včetně náhledů obrazovek na https://play.google.com/store/apps/deta ... martnotify
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Smart Notify

Příspěvek od dufko »

Zaujala ma jediná funkcia, zobrazenie dĺžky zvonenia zmeškaného hovoru.
V popise v obchode o tom nič nie je napísané, ani na obrázkoch to nevidím. (Funkciu by som ocenil, aspoň by som vedel rozlíšiť otravné prezvonenie od naozaj zmeškaného hovoru)

Chýba mi tam slovenčina.

Vo free verzii je popis funkcií, v platenej verzii je uvedené, že odomyká všetky funkcie.
Mám rád jasno vo veciach, preto by som ocenil, keby v popise free verzie bolo uvedené, ktoré funkcie sú zadarmo a ktoré odomkne platený kľúč.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

V popise to je, jenze jsem to psal anglicky jako "and missed calls with length of ringing so we know how important was the missed call" takze sem to mozna spatne vysvetlil a na obrazku to je jako "ringing 4s"

Vyzkousejte to, to omezeni je jak jsem napsal, dalsi funkce tam muzu pridat casem kdyz budu vedet ze je nekdo vyuzije.

Za tu slovencinu se omlouvam ale uplne mi vypadla, dneska to prelozim a dam ji tam.
Naposledy upravil(a) radegast dne úte 05. úno 2013 9:47:45, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Smart Notify

Příspěvek od dufko »

Aha pardon, pozeral som to pozorne ale nevšimol som si to :)

Čím je teda obmedzená free verzia? To som nejak nepostrehol.

Ešte detail, tmavá téma by nešla pridať?
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Placena v upozorneni zobrazi vsechny zpravy a volani, ta free jen tu prvni a ostatnich neni jmeno volajiciho a text zpravy, a v prehledech je to omezeny na maximalne 8 polozek. Každopádně když uvidim že je o program zájem tak není problém přidávat další funkce.

Časem určitě přibude i to tmavé téma :)
Naposledy upravil(a) radegast dne úte 05. úno 2013 9:48:01, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Tak už je nová verze včetně Slovenštiny (přeloženo přes Google Translator), stačí program aktualizovat.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Posledni verzi jsem nejakym zahadnym zpusobem spatne nahral na Google Play a po spusteni bohuzel hlasila chybu. Oprava uz je na Google Play, staci program Smart Notify aktualizovat nebo znovu nainstalovat a bude fungovat jako predtim. Za komplikace se omlouvam.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Dnes jsem přidal funkci, kdy telefon při zmeškané SMS nebo hovoru, pokud je v kapse nebo někde schovaný a vyndá se z ní ven, krátce zavibruje (musí mít Proximity sensor). Nějak podobně to má udělané i Samsung Galaxy S3 ale u něj ještě zřejmě záleží na dalších faktorech (okolní hluk možná).

Také jde už nastavit délka vibrování při připomenutí takže teď už žádný zmeškaný hovor nebo nová SMS neunikne :)
Radew111
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: stř 20. bře 2013 10:42:14
Typ mobilu / ROM: XPERIA T

Re: Smart Notify

Příspěvek od Radew111 »

Výbornej prográmek, přesně to jsem hledal. Mimochodem, první co jsem zaplatil :-)
No a když už mám tu možnost něco ovlivnit, měl bych prosbu:
Když mi vyskočí okno s novou přijatou zprávou, tak nemůžu dát hned odpovědět, ale musím kliknout na zprávu a pak se mi teprve objeví nabídka (sms, volat, kontakt...) Myslím si že je to zbytečné kliknutí navíc.
To samé, když dopíši zprávu, tak jí nemohu hned odeslat, ale musím na ní kliknout (nebo shodit klávesnici), aby se mi objevil řádek - odeslat zprávu. Další zbytečný klik...
Dík
R.


PS: Tel Xperia T, Android 4.1.2
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

V první řadě jsem rád, že sem že se Vám aplikace líbí.

Přidám do nastavení programu, aby ta nabídka s odpovědí, kalendářem nebo voláním byla hned vidět (bez toho rozklikávání :) )

S tou odpovědí, myslím že by šlo přidat do klávesnice místo Enteru Odeslat, to bych taky dal do nastavení když by někdo chtěl používat Enter v SMS kvůli odřádkování tak aby mu to fungovalo. Jinak se ještě jednou podívám jestli by to nešlo o kousek posunout aby to tlačítko Odeslat šlo vidět, takhle to systém nastaví standartně na dolní okraj toho rámečku se vstupem.

Jinak na posun toho okna s upozorněním fungují tlačítka hlasitosti na boku telefonu takže ty zprávy se dají číst i bez dotyku na display.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Tak je to v nové verzi, tak za hodinu půjde aktualizovat z Play. V nastavení se dá zapnout zobrazovaní akcí v upozornění a tlačítko na odeslání rychlé zprávy z upozornění je teď napravo od textu zprávy.

Už druhý den mně otravuje neznámé číslo (zřejmě Česká spořitelna) takže další funkce na řadě bude Blacklist :)
radew
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. říj 2011 9:21:27
Typ mobilu / ROM: 5530

Re: Smart Notify

Příspěvek od radew »

No ty jo, nestačím ani mrkat :-) Hned jsem vyzkoušel a super,přesně tak jsem si to představoval.
Když to tak hezky funguje tak budu zkoušet další podněty ;-)
Co třeba ještě upozornění na nové emaily?
A ještě malé připomínky-když rovnou odpovím na sms tak je asi zbytečné se do té původní vracet a mohla by se rovnou zavřít (teď zůstane zobrazena)
A nevím jestli to dělá všem ale mě když přijde zpráva tak telefon podle nastaveni zavibruje, cca 1,5 sekundy prodleva a pak teprve naskočí display se zprávou. jde mi o tu prodlevou ...
Jinak samozřejmě ještě jednou velký dík .
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

O emailech jsem premejslel ale pak jsem si rikal ze je to zbytecny, ze nejsou tak dulezity jako SMS nebo zmeskany volani a staci to systemove upozorneni.

Zavirani polozky po volani nebo SMS dam do nastaveni, to neni spatny napad.

Ta prodleva je zrejme zpusobena tim ze to upozorneni v liste se zobrazi ihned po prijeti a pak se spusti zobrazeni toho okna, nevim, nic kde by se to mohlo pozastavit jsem nenasel. Stejne to chci jeste zoptimalizovat tak se to jeste urcite zrychli.
Naposledy upravil(a) radegast dne stř 15. kvě 2013 11:51:57, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!
Tygr1
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: úte 15. lis 2011 16:47:50
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2

Re: Smart Notify

Příspěvek od Tygr1 »

Aplikace je skvělá. Nešlo by jen prosím změnit nastavení upozornění po sekundách a ne minutách? Děkuji
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Bude to v dalsi verzi, minuty zustanou, jen pujde zadat desetinne cislo, treba 0,5 pro pul minuty.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Tak je to tam plus treba automaticke rozsviceni displeje pri zvednuti telefonu ze stolu a nove zprave.
redik_cz
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 26. črc 2011 10:57:55
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780

Re: Smart Notify

Příspěvek od redik_cz »

Ahoj,

mám prosbu. Dá se nějak nastavit, aby při využití rychlého odeslání zprávy šla vypnout diakritika, např. jako u GO sms, ať se mi ty zprávy zbytečně nedělí na menší části?
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Tak uz je tam i to odstranění diakritiky
Naposledy upravil(a) radegast dne stř 15. kvě 2013 11:52:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!
redik_cz
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 26. črc 2011 10:57:55
Typ mobilu / ROM: Lenovo P780

Re: Smart Notify

Příspěvek od redik_cz »

Super,

teď už jsem spokojenej :)
Uživatelský avatar
HieronymusBosch
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 03. črc 2011 9:59:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8

Re: Smart Notify

Příspěvek od HieronymusBosch »

Bylo by možné implantovat možnost přidávání jednotlivým kontaktům různá vyzvánění na sms případně sms od některých kontaktů skrývat? Pokud tato funkce je nikde jsem ji nenašel...
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Bude to přidáno v nejbližší době, nastavit si ke každému číslu specifické funkce jako třeba to zvuk zprávy, automatické mazání zprávy bez zobrazení, zavěšení hovoru, hlasitost na maximum apod.
Uživatelský avatar
HieronymusBosch
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 03. črc 2011 9:59:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8

Re: Smart Notify

Příspěvek od HieronymusBosch »

Super, díky...
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Tak je to v nové verzi 2.3
Uživatelský avatar
HieronymusBosch
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 03. črc 2011 9:59:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8

Re: Smart Notify

Příspěvek od HieronymusBosch »

Super, funguje bezvadně, bylo by možné některým vybraným kontaktům přidat třeba vibrace? A možná by nebyla od věci možnost změnit ikona v liště. Potřeboval bych možnost aby telefon normálně notifikoval při příchozí sms, ale při sms od některých vybraných kontaktů aby jen třeba krátce zavibroval bez zvuku a bez rozsvícení displeje..
Uživatelský avatar
Wotan
Droid
Příspěvky: 1845
Registrován: sob 06. lis 2010 12:27:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy NEXUS
Tablet: Nexus 7
Rom: SLIMbean (GN aj N7)
Bydliště: Račištorf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wotan »

Aplikácia je naozaj podarená, mám ale pár návrhov:
1. zobrazenie popup okna aj cez lockscreen, zapnem displaj a vidím notifikáciu, bez nutnosti odomknúť telefón (tak ako napr glowfly)
2. aplikácia nevymaže systémovú notifikáciu neprijatého hovoru.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

HieronymusBosch píše:Super, funguje bezvadně, bylo by možné některým vybraným kontaktům přidat třeba vibrace? A možná by nebyla od věci možnost změnit ikona v liště. Potřeboval bych možnost aby telefon normálně notifikoval při příchozí sms, ale při sms od některých vybraných kontaktů aby jen třeba krátce zavibroval bez zvuku a bez rozsvícení displeje..
Takže jen do zvláštního nastavení u cisla přidat Pouze zavibrovat bez dalsich akci?
Uživatelský avatar
HieronymusBosch
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 03. črc 2011 9:59:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8

Re: Smart Notify

Příspěvek od HieronymusBosch »

Přesně tak...a kdyby ještě šlo změnit u různých kontaktů třeba různé ikony v liště tak jak to má třeba handcent tak by to bylo super.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

No asi by to i nejak slo, mozna bych tam mohl davat fotky kontaktu ale jde o to jak by to bylo prehledne kdyz by jich tam bylo vic, musel by tam byt vzdycky ten posledni.
Naposledy upravil(a) radegast dne stř 15. kvě 2013 11:52:38, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!
Uživatelský avatar
HieronymusBosch
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: ned 03. črc 2011 9:59:27
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8

Re: Smart Notify

Příspěvek od HieronymusBosch »

Ono by stačilo jen třeba ty ikony rozlišit barevně....
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Smart Notify

Příspěvek od dufko »

Tak som sa odhodlal konečne vyskúšať tvoju aplikáciu, vďaka tvojmu prístupu :)

A rovno aj kúpil :)

Škoda gramatických chýb v slovenčine.
Odpovědět

Zpět na „Komunikace“