Jiayu G2S - FW/ROM/ROOT[ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

Přes tu čínskou LeWa, ke které je na Needromu obrázková nápověda... dělal jsem to 2x, pokaždé to šlo napoprvé....
CoolXman
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. bře 2013 9:39:09
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od CoolXman »

aha, na obecny diskuzi si psal CWM,ale to je jedno tedka
ta obrazkova napoveda byla pro verzi 2.0 nebo 1.0 toho LeWa recovery? ja mam tu pro verzi 1.0 a ta presne neodpovida, proto bych potreboval pro verzi 2.0, abych mel jistotu ze tam na neco neklikam spatne
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

nevím, jaké je číslo verze, je to ta, která je u ROMky na needrom, což předpokládám, že máš taky
firerescue
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: stř 13. bře 2013 8:40:31
Typ mobilu / ROM: One plus One

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od firerescue »

Jak moc je ta romka počeštěná, jako tak první od romikuse? nebo míň. případnědájí se z té lewa odinstalovat programy co jsou tam po instalaci? Nevím jestli se do toho pustit, když to tu tak čtu tak s tím mají problém i kluci co ví co dělají. Já to nikdy nedělal, chtělo by to videonávod. Aspoň by se předešlo dohadům, kdo co dělá špatně.
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

firerescue píše:Jak moc je ta romka počeštěná, jako tak první od romikuse? nebo míň. případnědájí se z té lewa odinstalovat programy co jsou tam po instalaci? Nevím jestli se do toho pustit, když to tu tak čtu tak s tím mají problém i kluci co ví co dělají. Já to nikdy nedělal, chtělo by to videonávod. Aspoň by se předešlo dohadům, kdo co dělá špatně.
Počeštěnou ROMka má v sobě občas čínské znaky, mám origo přepnutou na ENG a čínský znak jsem nikdy neviděl. Všechny čínské aplikace jsou odinstalovat, ať už přímo, nebo odebráním z system/app/***.apk

Nic proti počešťování, aby si to někdo nebral osobně, ale v mých očích je to další zásah "na koleně" do vyladěného kusu SW. Přitom proč? aplikace mají v sobě češtinu, jde jen o angličtinu v systémovém nastavení - notabene kolikrát telefon nastavuješ?

A pokud někdo neumí těch pár anglických technických slůvek, tak by asi měl zůstat u N3110, upřímně....
firerescue
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: stř 13. bře 2013 8:40:31
Typ mobilu / ROM: One plus One

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od firerescue »

V první romce od romikuse jsem taky čínský znak v životě neviděl. A ty si jí zkoušel tu lewa počeštěnou instalovat? Že víš že jsou tam ty čínské znaky? Neuráží mě že mi starší co jsme ani neměli možnost se anglicky učit ve škole, nemáme nárok na lepší telefon jako 3310 :shock:
Proč chci tel v CZ? Tel sice moc často nenastavuju, ale mám rád čistého androida a ne plného aplikací, třeba nepotřebuju jiný než stand. budík i když je strohý, ale funkční. Takže spousta věcí ovládám ve stand. proto je pro mě čeština docela důležitá. Souhlasím že je to zásah do SW, proto bych při problémech CZ opustil a nechal si angl. ale než se rozhodnu, chi o tom něco vědět.
firerescue
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: stř 13. bře 2013 8:40:31
Typ mobilu / ROM: One plus One

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od firerescue »

A ještě jeden dotaz, ta Lewa to je jestli to dobře chápu romka origoš upravená od nějakého maníka, že? Mě by zajímala origoš od výrobce ze které vycházel, ta bude čistá. Resp. proč by ta origoš měla být horší jak ta Lewa, nebo se pletu?
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

firerescue píše:V první romce od romikuse jsem taky čínský znak v životě neviděl. A ty si jí zkoušel tu lewa počeštěnou instalovat? Že víš že jsou tam ty čínské znaky? Neuráží mě že mi starší co jsme ani neměli možnost se anglicky učit ve škole, nemáme nárok na lepší telefon jako 3310 :shock:
Proč chci tel v CZ? Tel sice moc často nenastavuju, ale mám rád čistého androida a ne plného aplikací, třeba nepotřebuju jiný než stand. budík i když je strohý, ale funkční. Takže spousta věcí ovládám ve stand. proto je pro mě čeština docela důležitá. Souhlasím že je to zásah do SW, proto bych při problémech CZ opustil a nechal si angl. ale než se rozhodnu, chi o tom něco vědět.
Já ne, ale psal mi někdo SZ ohledně jí....

Rozdíl je podstatný, a sice ten, že v LeWa, jako v jediné ROM funguje korektně GPS, kterou pokud nepoužíváš, tak ani nemáš důvod dělat jakýkoliv upgrade
CoolXman
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. bře 2013 9:39:09
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od CoolXman »

hotovyrado píše:nevím, jaké je číslo verze, je to ta, která je u ROMky na needrom, což předpokládám, že máš taky
mel jsem LeWa recovery, ktera byla v navodu na prvni strane (coz je verze 2.0)
ted jsem zkusil tu recovery co je soucasti ty LeWa ROM a nejde mi nainstalovat, pres mobileuncle ji updatuju, vse probehne ok, dam reboot into recovery a nenabehne ..... stalo se mi to i u jinych recovery co jsem zkousel, napriklad prelozenou verzi 2.0 do anglictiny a taky po updatu nenabehla.... nevim co delam spatne
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

asi máš jiné sestavení telefonu... Recovery je jedno co instaluje, pokud je ROM pro daný Build...
CoolXman
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. bře 2013 9:39:09
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od CoolXman »

udelal jsem to znova se dvema zmenama, dal jsem jinou pametovku (pro jistotu) a dal jsem flashnout tu origo neprelozenou ROM LeWa z Needrom a podarilo se

ted to nabehlo, je to zamkly, zrejme to bude ale defaultne cinsky, kde se meni jazyk, je to stejne jako to bylo u tovarni ROM? nebo poradte please co mam udelat po nabehnuti LeWa ROM, abych neco tesne pred cilem nezmrvil
diky
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

No vida, jiná SD, to by mě nenapadlo...

Defaultne je to opravdu činsky....

Kolonka Language má ikonku s písmenem A ve čtverečku. Taky jsem tápal, než jsem to přepnul :-)))))
CoolXman
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. bře 2013 9:39:09
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od CoolXman »

ikonku s Ackem tu znam, podle toho jsem prepinal i z cinstiny tovarni ROM, ale jak se dostat do settings, v tovarni byl pod levym tlacitkem 3 polozky menu, tady je jich 6
muzu te poprosit o podrobnejsi cestu .... neco jako ve stylu levy tlacitko - ten a ten radek - pak tu a tu volbu .... diky moc za ochotu
firerescue
Stálý androiďák
Příspěvky: 119
Registrován: stř 13. bře 2013 8:40:31
Typ mobilu / ROM: One plus One

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od firerescue »

GPS opravdu nepoužívám...protože nefunguje :DD

Stějně, nechtělo by se někomu udělat podrobný polopatický návod jak na tu Lewa romku? Myslíte si, že ještě kluci šikmoocí vydají další verze rom? S rychlostí chrlení nových a nových modelů, bych se divil, kdyby měli čas ladit romky na starší kousky, z toho už jim nic nekápne. Když ani nebyli schopni rozběhnout svoje stránky v evropě, jak avizovali...to už je fakt na ostudu.
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

u LeWa GPS funguje naprosto korektně a za sebe důvod k jiné ROM nevidím.... nevím, co je to lagování, reset, nějaké citelné zpomalení sysému.... vše "hraje" jak má...

Návod je přece na stránce k LeWa ROM.. v diskusi je odkaz na obrázkový návod toho CN recovery
CoolXman
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. bře 2013 9:39:09
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od CoolXman »

uz jsem to prepnuti do english nasel, nejakym zahadnym zpusobem jsem to prepnul, ale ted kdyz to mam v anglictine tak uz muzu zde napsat asi nejlepsi defaultni cestu

levy spodni tlacitko - posledni polozka (šestá, system settings) - vyhledat polozku s ikonkou "A" - pak prvni volba v podmenu - pak uz uvidite vysneny slovo "english"
Uživatelský avatar
romikus1
Androiďák!
Příspěvky: 429
Registrován: ned 13. led 2013 16:09:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Alpha
Tablet: iPad
Rom: ofiko KK4.4

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od romikus1 »

koukám že už ti to funguje, nebo máš ještě nějaký problém ? sorry byl jsem v práci :geek: :geek:

jestli jsi měl problém s sd kartou a origo se ti podařilo nainstalovat, není problém instalovat českou mutaci.
To: všem
Ještě jsem se nesetkal s tím , že by přeložení rom mělo faktický dopad na její funkčnost, pokud tam jsou chyby, nativně je obsahuje původní rom. Zduř :mrgreen: :mrgreen:
CoolXman
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. bře 2013 9:39:09
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od CoolXman »

to romikus: LeWa jsem tam dostal, asi to bylo tou SD kartou, takze momentalne nemam zadny problem, ale jsem teprv na zacatku uceni se LeWa, diky
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

Jak lze deaktivovat/vyjmout původní Locker? Mám nainstalovaný Holo Locker, ale semtam mi problikne ten původní...
Ivanhoe
Androiďák!
Příspěvky: 262
Registrován: ned 02. říj 2011 22:05:50

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od Ivanhoe »

Já používám tu počeštěnou LeWa ROM od Romikus1 a jsem spokojen.
Návod jak na to je v prvním postu tohoto vlákna.
CoolXman
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. bře 2013 9:39:09
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od CoolXman »

mam poznatky po cca tydenim pouzivani LeWa ROM

bily prostredi Android me absolutne nevadi, spis naopak, vypada to pekne a bilou barvu tenhle diplej rozhodne umi, takze u me ok
nekdo tady zminoval wifi, obecne muzu rict, ze signal na g2s je slabsi, objektivne nelze posoudit jestli to LeWa ROM nejak ovlivnuje jeste smerem dolu
nelibi se mi ta horni stavova lista LeWa ROM s jejima ikonkama, je to mensi nez u origo, zobrazeni baterky bez procent a ikonky siti (SIM) nalepeny na ikonku baterky, celkove mensi moznost nastaveni dual Sim managementu
no a hlavne gps, i se zapnutyma asistencema, sice zlepseni oproti puvodni tovarni ROM, ale u me da se rict GPS stale nefunkcni i na LeWa ROM .... takze to bude asi duvod proc dam LeWa pryc, protoze jsem ji instaloval hlavne kvuli GPS, tedy hlavni duvod a ocekavani se nenaplnil. gps jsem testoval prevazne v aute, na Google navigaci, Be on Road, Sygic a vsude zhruba stejny ... nedrzi se GPS signal, nepresny, mimo silnici a podobny znamy "vychytavky"
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

Zvláštní... holt fakt "co kus, to originál" - potvrzeno na několikerém přístroji...

Holt pokud chceš přístroj se špičkovou GPS podobných nepádlovitých rozměrů, je jediná tutová volba XIAOMI mi2, avšak za dvojnásobek ceny G2S :-)
nightkyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 218
Registrován: úte 15. led 2013 15:32:38
Typ mobilu / ROM: AMOI A862W

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od nightkyn »

CoolXman píše:mam poznatky po cca tydenim pouzivani LeWa ROM

bily prostredi Android me absolutne nevadi, spis naopak, vypada to pekne a bilou barvu tenhle diplej rozhodne umi, takze u me ok
nekdo tady zminoval wifi, obecne muzu rict, ze signal na g2s je slabsi, objektivne nelze posoudit jestli to LeWa ROM nejak ovlivnuje jeste smerem dolu
nelibi se mi ta horni stavova lista LeWa ROM s jejima ikonkama, je to mensi nez u origo, zobrazeni baterky bez procent a ikonky siti (SIM) nalepeny na ikonku baterky, celkove mensi moznost nastaveni dual Sim managementu
no a hlavne gps, i se zapnutyma asistencema, sice zlepseni oproti puvodni tovarni ROM, ale u me da se rict GPS stale nefunkcni i na LeWa ROM .... takze to bude asi duvod proc dam LeWa pryc, protoze jsem ji instaloval hlavne kvuli GPS, tedy hlavni duvod a ocekavani se nenaplnil. gps jsem testoval prevazne v aute, na Google navigaci, Be on Road, Sygic a vsude zhruba stejny ... nedrzi se GPS signal, nepresny, mimo silnici a podobny znamy "vychytavky"
Co sa tyka zobrazovanida baterky, % si nastavis v nastaveniach dispeja....

Takto.....tento problem s GPS u LeWa som mal tiez, a nieje to ziadna HW vada alebo chyba rom...

Skus toto:
Je potrebne zmazat:
/ Data / misc / mtkgps.dat
/ Data / misc / epo.dat
/ System / etc / gps.conf
- restart phone
- settings - location services - turn on GPS, turn on EPO-download, turn on AGPS
- 1 fix samozrejme vonku, najlepsie na volnom priestranstve ( mne to chytilo, az cestou autom, kde nebolo moc budov)

Momentalne mam fix tak do 20s a ziadny problem s GPS v hociktorom navigatore..
hotovyrado píše:Zvláštní... holt fakt "co kus, to originál" - potvrzeno na několikerém přístroji...
ach jaj :roll:
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

a není to snad "co kus to origoš"?

jednomu jde to a nejede zas ono, jeden flashne tuhle ROM a druhý zase jinou a tamtu ne (a ty případy jsou identické napříč oběma Buildy)... problémy různých věcí u tohodle telefonu nemají absolutně žádný řád a logiku....
nightkyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 218
Registrován: úte 15. led 2013 15:32:38
Typ mobilu / ROM: AMOI A862W

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od nightkyn »

Ako nic proti, ale povacsina ludi tu proste akceptuje nejaku "vyssiu moc", ze proste to neide, ani nikdy nepojde namiesto toho, aby hladali riesenia, skusali a hladali suvislosti....a s tymto rozhodne suhlasit nemozem.

Moze sa to akurat tak lisit verziou ROM, inak nemyslim. Ti co maju novsiu verziu neflashnu staru romku, co ste tu riesili problem, ze mu neslo flashnut LeWa, ukazalo sa to, ze chyba bola v SD karte (pravdepodobne bola naformatovana na NTFS), GPS sa riesit da, rovnako ako aj ostatne zname problemy.

Je to predsa vyrabane seriovo nie kusovo (vynimka sa moze najst, ale aby kazdy kus bol iny... :no: )
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

Pojem "vyšší moc" a "co kus to originál" jsou ale významově tytéž věci....

Moje citace je taková, jak mi zobák narostl, "vyšší moc" spíše jako omluva sobě sama a ve své podstatě zlehčování situace, ale ve finále je to totéž... G2S je bezesporu kvalitní telefon za super cenu, ale rozhodně bych jej nějak neglorifikoval....
CoolXman
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. bře 2013 9:39:09
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od CoolXman »

to nightkyn:
kartu jsem mel naformatovanou na FAT32, ale nejak blbe asi, porad mi obcas blbne ..... musim radne preformatovat
diky za tip na procenta u baterky, uz je tam mam
ohledne gps, vymazal jsem mtkgps.dat a epo.dat, ale gps.conf jsem v tomto umisteni nenasel ....... vcera jsem opet zkousel a bez zlepseni

to hotovyrado:
Mi2 jsem puvodne chtel, super stroj, neni to padlo jak rikas, presne pro me, ale 2 hlavni nevyhody proti G2S, neni dual SIM a nema micro SD karty .....jedine tedy verzi se 32GB (coz je pro me i tak malo) a za cenu ne dvojnasobnou G2S, ale trojnasobnou

to all:
kdyby to nekoho zajimalo, tak AnTuTu v3.3 na LeWa ROM u me kolem 6900 (zkouseno vickrat), na puvodni tovarni ROM kolem 7100
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od hotovyrado »

CoolXman - je blbé, že dnes se všechny telefony zvětšují, a přes 125 (130, ať nežeru) milimetrů do výšky u mě nejede vlak ani o mm. nad tím Xiaomim rozmýšlím a možná si jej v létě koupím (G2S samozřejmě nebudu za pár peněz prodávat). DualSIM potřebuji pouze, když někde cestuju, abych měl vedle CZ i kartu místního (RUS nebo UA, protože cestuji na motorce výhradně na Vostok) operátora... hranice je 300 USD... zatím 360 minimum....
nightkyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 218
Registrován: úte 15. led 2013 15:32:38
Typ mobilu / ROM: AMOI A862W

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od nightkyn »

CoolXman píše:to nightkyn:
kartu jsem mel naformatovanou na FAT32, ale nejak blbe asi, porad mi obcas blbne ..... musim radne preformatovat
diky za tip na procenta u baterky, uz je tam mam
ohledne gps, vymazal jsem mtkgps.dat a epo.dat, ale gps.conf jsem v tomto umisteni nenasel ....... vcera jsem opet zkousel a bez zlepseni

to hotovyrado:
Mi2 jsem puvodne chtel, super stroj, neni to padlo jak rikas, presne pro me, ale 2 hlavni nevyhody proti G2S, neni dual SIM a nema micro SD karty .....jedine tedy verzi se 32GB (coz je pro me i tak malo) a za cenu ne dvojnasobnou G2S, ale trojnasobnou

to all:
kdyby to nekoho zajimalo, tak AnTuTu v3.3 na LeWa ROM u me kolem 6900 (zkouseno vickrat), na puvodni tovarni ROM kolem 7100
a to mas stale lewa ?



:arrow: Len tak pre info:
Kto by sa chcel posprtat v telefone, tak na XDA aj madarskom fore hlasia zlepsenie gps signalu (aj funkcne GPS na ofi ROM) zavedenim vlastnej GPS anteny.. ;)
CoolXman
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: pon 25. bře 2013 9:39:09
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot
Kontaktovat uživatele:

Re: [ROM] Jiayu G2S LeWa ROM official 4.1.2

Příspěvek od CoolXman »

k ty antene cekam na vyjadreni levnesmartphony, nekdo se u nich na diskuzi ptal, jestli ty anteny gps vyresily signal ...... zatim jen muzu rict, ze telefon zrejme stahli z prodeje, resp. je nedostupny
predtim ho jeste stihli mirne zdrazit

zatim mam stale LeWa, nevim jak mam najit gps.conf
Odpovědět

Zpět na „Jiayu G2S - FW/ROM/ROOT“