Huawei Vision - obecná diskuzeHuawei Vision

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

Stále ještě není ROM uvařena, drobnými krůčky se ladí WIFI. Aktuální problém s WIFI zde: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2030595
Kdybyste o někom věděli, kdo by s tím dokázal pomoci, dejte vědět. Díky.
Pepinos3
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 11. led 2013 17:42:40
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision
Rom: JB 4.1.2

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pepinos3 »

Zdravim jsem stimdle telefonem take spokojen jen co mi vadi je strasna kvalita videokamery nataci to hrozne nema nekdo radu jak vylepsit nebo nejaky fix
Honyslunicko
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: pon 15. říj 2012 18:45:46
Typ mobilu / ROM: Nokia C5_Huawei G7210

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Honyslunicko »

Zdravim,mam dotaz,muj bracha ma tento mobil Huawei u8850 a v nem sd kartu adata o velikosti 2gb a ma ten problém,ze když se chce podivat na tu kartu na fotky nebo puzit fotoaparat,tak mu to napise: Karta SD byla odpojena,nebo není k dispozici.

Pokud kartu vlozi do slotu v pc,tak fotky tam jsou,ale pokud se chce podivat v mobilu,tak to vyhodi tu hlasku.
Sd karta v mobilu nejde naformátovat.Formatovani v pc nepomuze.

Ma android 2.3.7,byl kupovan v datartu na slovesnku.Chtel ho reklamovat v datartu v ostrave,ale bylo nam receno,ze ho mame reklamovat tak,kde se kupoval.Do SK se ted nechystáme,tak hledam radu tady.
Pepinos3
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 11. led 2013 17:42:40
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision
Rom: JB 4.1.2

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pepinos3 »

Dobry den prosimvas nemohl by my nekdo nahodit nekam oficial cz rom tet jedu na root rom tady s fora ale potrebuji reklamovat a myslim ze s toudle rom by me asi poslali do P.... telefon se my stale vypina nabiju baterku na 100 procent a po 5 min my to ukazuje ze je zas vybita vypne po chvilce zapnu a je tam zas 100 procent a takle furt dokola delalo my to jak s oficial rom tak i stou root rom byl bych moc vdecny za upload oficial cz rom at muzu reklamovat.
jandurek
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: ned 24. čer 2012 18:07:29
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70-A
Mobil 2 / ROM: Moto G 2013

Re: Huawei Vision

Příspěvek od jandurek »

Sám jsem ji dlouhou dobu hledal, ale nenašel. Pokud je ta, kterou teď máš ta česká s rootem, tak stačí pouze odstranit ze systému binárku su a aplikaci superuser (jejich umístění najdeš na googlu) a pak vesele reklamovat.
Naposledy upravil(a) don_alex dne pon 01. črc 2013 16:21:52, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna zbytečná citace
Pepinos3
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 11. led 2013 17:42:40
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision
Rom: JB 4.1.2

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pepinos3 »

OK dik tak uvydime jestli Reklamace projde.
Naposledy upravil(a) don_alex dne pon 01. črc 2013 16:22:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna zbytečná citace
SONHUD
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13. úno 2013 7:31:36
Typ mobilu / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od SONHUD »

vypadá to že ICS téměř plně funkční
http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1806631
Pepinos3
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 11. led 2013 17:42:40
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision
Rom: JB 4.1.2

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pepinos3 »

Dik Perfektni sprava skoda ze muj tel je zrovna na reklamaci snad se najde nakej dobrak co to este doladi vcetne CZ :) ;)
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

zbynek84
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 14. bře 2013 9:22:49
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision
Rom: 2.3.7 root

Re: Huawei Vision

Příspěvek od zbynek84 »

Zkoušel jsi to, je tam i čeština.? Jak ho dostanu do telefonu.? díky.
Naposledy upravil(a) don_alex dne pon 01. črc 2013 16:22:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna zbytečná citace
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

@zbynek84: jasný, má češtinu.

Základ je pročíst tuhle diskusi a diskusi, na kterou odkazuju ve svým postu.

Dostaneš ho tam následovně:

0) na sd kartu si nakopíruj .zip s danou ROMkou - odkaz na ni najdeš na xda-developers, viz odkaz
1) přes nástroj SUT LR (takový flashovací utilita přímo od Huawei) nahodíš čínskou ROM (2.6.35.7-perf+root+CWM_recovery 5.0.2.8), která má ClockWorkMod Recovery. Neboj se čínštiny, jenom to tam narveš a hned restartuješ do recovery (to se dělá tak, že podržíš power a vol. up cca 6 sec). Telefon nabootuje do recovery. Pozor - je potřeba jet na WinXP, sedmičky mají s flashnutím problém, nevidí telefon)
2) v recovery vybereš install zip from SD card (pozor, pohybuješ se tlačítkama vol+,vol-, musíš nejdřív doklikat až nakonec a najednou zmačnout vol+ a vol-, objeví se hláška back menu button enabled. tlačítkem "hledat" vybereš možnost
3) instaluješ zip s ICSkem
4) užívej ICS na Hujaheji :-)

Fakt nepodceň ten thread na xda, je tam všechno, co potřebuješ k úspěšnému flashnutí. Jinak v případě problémů se dá lehce vrátit na stock ROM.

EDIT:
jo, nefunguje tam wifi tethering a samotná wifi má lehký bugy.
Naposledy upravil(a) don_alex dne pon 01. črc 2013 16:23:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny příspěvky
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

Kompletní tutorial na flashnutí alternativní ROM do Visionu: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2196161
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

Objevila se testovací verze 4.1 JB na Huawei Vision. Info zde: http://forum.xda-developers.com/showthr ... 17&page=26
Uživatelský avatar
Taskkill
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: sob 07. črc 2012 13:07:48
Typ mobilu / ROM: Evolve FX 520 - Stock Rooted CWM
Tablet: Asus Eee Transformer Pad TF300T - CyanogenMod 10.2

Download mode

Příspěvek od Taskkill »

Zdravím, mám připomínku, resp. varování k středoevropskému fimware který je ke stažení na ulozo.cz a link je v tomto vláknu...po stažení a nahrání se nejsem klasickým dvojhmatem vol. down + power dostat do download mode...recovery, které tam ale bohužel nemám načte ale download ne...budu se ještě chvíli snažit a pokud to nepůjde udělám unroot a pošlu telefon reklamovat z důvodu špatných volume buttons (když mačkám vol. down mačká se zároveň i vol. up) - snad mi to vyjde a pošlou funkční...pokud ano tak půjdu rovnou do činského firmwaru
EDIT : telefon jsem nakonec dostal do download mode - připojil jsem ho za běhu do PC spustil SUT a dal flashnout činskou romku, telfon naběhl okamžitě během jednoho zhasnutí do downloadu ale nastala téměř ke konci chyba 400 (tuším) problém se stahování, opakoval jsem s tím rozdílem že jsem dal znovu stáhnout nějaké ovladače windowsem - stáhl je a já nechal SUT znovu pracovat (bez restartu jak mobilu tak desktopu) proces běžel o poznání déle, několikrát se zastavil a začal nabíhat odzačátku - to bylo v momentě kdy tam stálo - re-flashing boot img (možná ne doslova) nakonec, k mému překvapení ale proces doběhl zdárně do konce a objevila se rusky mluvící ROMka, já rusky mluvím takže jsem neměl problém a jal jsem se ji prozkoumat...bez klávesnice - zkrátka to o čem ostatní mluví jako o čínské na mne mluvilo rusky jinak asi žádný rozdíl (krom toho že místo našeho 3D shell launcheru oni mají GO EX ...každopádně jsem zkopíroval na sd kartu AOKP v. 8.3 tuším a posunul jsem se do CWM (tentokrát bez problémů - vol. up + power) tam mi chvíli trvalo než jsem zjistil že se tu musí používat senzorová tlačítka která ještě nejsou osvětlená (možná by mohla být, věřím tomu že většina z nás tohle dělá po nocích a v ten moment absence světla a jakékoliv jistoty zamrzí) každopádně jsem tedy vše vyčistil - dalvik, cache, tovární nastavení a nainstaloval zip z sdčka...rebootnul jsem a všechno zatím funguje na ICEcoldsandwich, teď už si hraji s hustotou zobrazení, doufám, že jsem příliš nerozčílil ostatní členy fóra - vím že rok po vydání moc nových majitelů nepřibývá ale stejně, kdyby se tu náhodou objevil někdo kdo by si nevěděl rady - má možnost buďto si přečíst podrobnou zkoušnenost a nebo má o člověka víc kterému může napsat do SZ o radu
a mimochodem tento novější adroid obsahuje software opravu mého problému s tlačítky - takže už nemusím s přesností chirurga hledat optimální úhel pro ztlumení..prostě zmáčknu a ztlumuji...za to velký dík vývojářům - ať už jsou odkudkoliv
Asus Pad TF300T - Cyanogenmod 10.2 -TWRP
Yarvik tab211 - Cyanogenmod 7 - CWM
Evolve FX520 - Android 4.1 - CWM
Nexus S - Firefox OS - TWRP
Huawei (Vodafone) 845 - Cyanogenmod 7 - CWM
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

Tu středoevropskou s rootem je možný narvat přes SUT, není třeba spouštět dowload mód, SUT si telefon najde rovnou (alespoň na XP, na win7 a 8 je download mod potřeba). Ano, na 4PDA si udělali ruskou romku, do které narvali dotykové CWM, takže možná jsi měl tuhle. Pozor, ta ruská má jinou verzi jádra nebo ta čínská. Pokud se z čínské jde na JB, je potřeba wipe, pokud z ruské, tak bez wipe, jinak se udělá bootloop. Jinak já většinou nahazuju alt. romky přes tu čínskou s klasickým CWM, ten dotykový mě neuchvátil.

AOKP je dobrá, ale časem se mi začal restartovat (phone.android.com se mi zastavoval), tak jsem se vrátil zpátky na stock 2.3.7 s rootem. Pak jsem experimentoval s jejich ruskou, ale při pokusu narvat testovací JB (viz. můj post výše) jsem šel do bootloop a nešla ani recovery, takže reklamace a nová deska.
Dneska ráno jsem nahodil třetí verzi JB 4.1.1. (CM10) + wifi fix a light senzor fix a musím říct, že lepší romku jsem zatím neměl. Doporučuju. Více info: .http://4pda.ru/forum/index.php?showtopi ... ry21338735. Objevil jsem tam bug - pokud je zamčená SIM, tak nefunguje PIN. Je potřeba ji v jiným telefonu odemknout, zrušit požadavek na PIN a pak to jde.

EDIT: Tak na 4pda.ru se o tý chybě se SIMlockem píše. Řešení je odemknout v jiném telefonu...a nenechat si ukrást telefon ;-)
EDIT2: pro stažení těch fixů je potřeba se zaregistrovat na 4PDA.ru a taky je možné, že ta chyba s tím SIMlockem bude opravena.
zbynek84
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 14. bře 2013 9:22:49
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision
Rom: 2.3.7 root

Re: Huawei Vision

Příspěvek od zbynek84 »

Už sem ji taky testoval, jede vpohodě, jediné co mi vadí je skoro poloviční výdrž oproti original romce.
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

Jo, to je pravda. 10% za hodinu. Snad se objeví nová verze, nebo se ještě zkusím porochnit v tom ruským fóru, jestli tam nenajdu nějaký hint. Když něco zjistím, tak napíšu sem.

EDIT 30/4/2013: tak jsem zjistil, že nejpravděpodobnějším viníkem vysávání baterie je wifi. Teď jsem ji měl v noci vypnutou a úbytek jenom 10% za cca 7,5 hodiny.
Naposledy upravil(a) Dzendys dne úte 30. dub 2013 8:11:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Taskkill
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: sob 07. črc 2012 13:07:48
Typ mobilu / ROM: Evolve FX 520 - Stock Rooted CWM
Tablet: Asus Eee Transformer Pad TF300T - CyanogenMod 10.2

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Taskkill »

Já konkrétně jsem narazil na problém, kdy čínská/ ruská ROMka (problém je v tom, že měla to být jednoznačně čínská, tak se také jmenuje, ale rusky mluví také, takže co si mám myslet nevím) nešla flashnout, zkrátka přes SUT nebylo možné, neustále to házelo chybu myslím 400 ... ano měl jsem XP...telefon jsem poslal na reklamaci stejně, vypálený pixel a konstrukční vada na volume, snad jim nebude vadit že tam je root a 4.0.4 ... prý by je to vůbec nemělo v rámci vady zajímat tak uvidíme jestli mi vrátí peníze (14 dní ještě neuběhlo)
Asus Pad TF300T - Cyanogenmod 10.2 -TWRP
Yarvik tab211 - Cyanogenmod 7 - CWM
Evolve FX520 - Android 4.1 - CWM
Nexus S - Firefox OS - TWRP
Huawei (Vodafone) 845 - Cyanogenmod 7 - CWM
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

Možná, že do tý čínský (protože je vhodná pro další flashování MUIU, ICS, JB, ...) dali kolegové ze Sojuzu ruštinu...já ji mám uloženou u sebe už asi rok, takže jsem novou nestahoval, ale to je celkem jedno.
KAždopádně s JB jsem aktuálně spokojen, až se vyřeší správa baterie ve vztahu k Wifi, bude to dokonalý.
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Jelly Bean

Příspěvek od Dzendys »

Vývojáři z 4PDA.ru založili thread na XDA - ke stažení Jelly Bean 4.1.1 + nutné fixy. Běžte do toho, už ho mám asi měsíc a pohoda. Diskuse na XDA: http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2280951
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Jelly Bean

Příspěvek od Dzendys »

Koukám, že si píšu sám se sebou ;)

Včera byla na xda a 4pda postnuta nová verze jádra, která řeší nenažranost baterky a náhodné restarty. Teď právě dělám zálohu a nahazuju, tak jsem zvědav. Dám info, jak to vypadá.

EDIT: během odpoledne se objevila ještě jedna verze kernelu, ale ta je trochu nenažranější než ta předposlední. Takže ta předposlední je OK, žere ze všech jader nejmíň a taky nejsou žádný restarty, resp. za ten necelý den jsem neměl ani jeden.
Naposledy upravil(a) Dzendys dne úte 21. kvě 2013 12:42:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
prassat
Androiďák!
Příspěvky: 344
Registrován: ned 04. bře 2012 20:09:12
Typ mobilu / ROM: LG Optimus Black P970
Mobil 2 / ROM: LG L9 II

Re: Huawei Vision

Příspěvek od prassat »

Ahoj, jak je u alternativní ROM práce s foťákem a kamerou, řeší nějak kvalitu, která je na stávájící STOCK 2.3.5 fakt tragická. Fotky nejsou moc hezký a video je nepoužitelný (nahrávka vypadá jak 10 fps video - strašně laguje a pohyb je rozmazaný) ....

S druhým telefonem (LG) se to nedá vůbec srovnávat, přitom má telefon téměř stejné parametry :-(
LG L9 II - Stock ROM 4.1.2 + ROOT + CWM
LG Optimus BLACK: Přehrání ROM, ROOT http://androidforum.cz/za-ate-nici-jak- ... 35866.html
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

Nejaktuálnější STOCK je 2.3.7. Dej aktualizaci, vím, že tam byly nějaké fixy pro foťák.
Jinak s foťákem na JB byly problémy. Kvalita celkem ucházející, ale nefunguje mi zoom. Ale neřeším to, protože mobilem nefotím, takže se vlastně k tomu ani nemůžu moc vyjádřit.

EDIT:
Tak bude brzy další JB ROMka, tentokrát postavená na AOKP, teším se. Vypadá to moc dobře, asi bude vyladěnější než aktuální CM10.
Naposledy upravil(a) don_alex dne pon 01. črc 2013 16:24:43, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny příspěvky
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Je to tady!

Příspěvek od Dzendys »

AOKPv1 (based Android 4.1.2) - stahujte tady: http://forum.xda-developers.com/showthr ... 951&page=5. aktuálně je ve fázi testů, ale dá se už používat.
SONHUD
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13. úno 2013 7:31:36
Typ mobilu / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od SONHUD »

čau, čeho všeho se musí dělat wipe? bylo to na xda ale to forum zrusili a na novem to není. a které to jádro k 4.1.1 je nejlepší??? nebo jede lépe 4.1.2? ten rus ¨Daniel co na tom pracoval tak psal že mu rupl displey tak je to docela v prdeli :(
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

Já jsem wipe nedělal. Nahodil jsem čínskou 2.3.7 s CWM a na to jsem flákl CM10 (4.1.1). Aplikuj všechny opravy a fixy. Osvědčilo se mi asi to druhý nebo třetí jádro - řeší wifi a spotřebu baterky, ale nefungujou s ním podsvícená tlačítka.
Ale vrátil jsem se zpátky k stock+root. Počkám, jestli se na tom začne zase vyvíjet. S AOKP nemám žádný zkušenosti, měl jsem jenom CM10. Každopádně je to mnohem rychlejší, než gingerbread a má cenu ho mít i za cenu drobných bugů.
SONHUD
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13. úno 2013 7:31:36
Typ mobilu / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od SONHUD »

no zkoušel jsem včera 4.1.1 a nic moc...foťák funguje s programem zoom fx, ale strašně mi v něm mlátí když ostří, je to docela slyšet tak nevím jestli se časem nezničí. i tak jsem odinstaloval a dal zpět stock (jinak kdyby jsi tam chtěl nahodit originál rom tak to je slovenia channel) jinak dřív jsem zkouše aokp 4.0.4 a vypadal opravdu lépe než cm10. tak doufám že tu 4.1.2 dotáhnou do konce, je blbé že se tomu týpkovi co to dělal rozbil telefon, doufám že to nějak vyřeší. a ten týpek co to děla DANIEL psal, že stačí vždy nainstalovat poslední update, že tam jsou vždy i ty předchozí.

EDIT:
tak jsem prubnul i 4.1.2 > rychlost impozantní, mnohem lepší než stock, ale ještě hodně chyb, takže chce to počkat jak se to vyvine, jinak by to bylo super, blbé je jak jsem psal že to vypada že na romce se momentálně nepracuje :( jakou tam máš tu romku s rootem, já našel jen ruskou a tam není čeština...
Naposledy upravil(a) don_alex dne pon 01. črc 2013 16:25:26, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny příspěvky
Uživatelský avatar
Pedroid
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05. čer 2013 16:12:21
Typ mobilu / ROM: THL T5S
Mobil 2 / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pedroid »

To SONHUD mrkni na první stránku tohohle vlákna máš tam na tu romku odkaz, pokud teda myslíš 2.3.7 root v češtině.
Uživatelský avatar
Pedroid
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05. čer 2013 16:12:21
Typ mobilu / ROM: THL T5S
Mobil 2 / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pedroid »

Jak mám vrátit originál romku tedy spíše tu 2.3.7 ? SUT ten flashnuty foun nevidí.Dík.

EDIT:
Tak už nic už jsem to zvládl. ;)
Naposledy upravil(a) don_alex dne pon 01. črc 2013 16:26:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Sloučeny příspěvky
Pepinos3
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 11. led 2013 17:42:40
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision
Rom: JB 4.1.2

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pepinos3 »

Na AOKP 4.1.2 se pracuje stále ale danil_e71 se snaží udělat aby ROM byla bez chyb a bez nutnosti instalovat ještě nějaké fix.Jinak od včera testuje prý se mu povedlo odstranit téměř všecky chyby :)
Odpovědět

Zpět na „Huawei Vision - obecná diskuze“