Překlady aplikacíLewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Moderátoři: mArtinko5MB, mArtinko5MB

Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od rebas »

Rozhodl jsem se, že založím toto téma.

Na tuto myšlenku mě přivedl uživatel pampo...

Mělo by sloužit pro překládání a řešení problémů této krásné ROM.

Do tohoto příspěvku budu postupně přidávat aktuální informace.

Současný překlad Lewa probíhá zde:
http://androidtranslator.etomaszow.eu/

Pokud se chcete připojit do překládacího týmu, napište v angličtině o přístup JDStarovi (a rovnou mu napište svůj zamýšlený login a heslo) na jeho e-mail: jacek.dziura(zavináč)gmail(tečka)com (JDStar je polák).
Naposledy upravil(a) rebas dne úte 03. zář 2013 13:33:30, celkem upraveno 1 x.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
pampo
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 30. čer 2013 13:09:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od pampo »

rebas moc dakujem za zalozenie temy. Skusim pridat par mojich postrehov k prekladu. Hlavne pre tych co by chceli Lewu rozsirit aj pre ine telefony.

Oficialnu ROM Lewa je mozne stiahnut na http://bbs.lewaos.com/download.php. Momentalne som napocital 67 typov mobilov a urcite existuje aj vela neoficialnych portov.

Preklad
Preklad je mozne riesit dvoma sposobmi. (aspon je viem o dvoch)
1) utilitou apktool https://code.google.com/p/android-apktool/
Treba mat nainstalovany korektny framework a kazdu aplikaciu zvlast dekompilovat, nahrat pozadovane resources a skompilovat.
2) pomocou aplikacie jbart http://burgerz.pro/jbart/ (pouzivam verziu 0.7.3 -> v novsej verzii nie je mozne vybrat subory prekladu z disku)
Vyborna aplikacia ktora jednym klikom dokaze priamo rozbalit ROM, nahrat potrebne resources, prekompilovat a podpisat. Jedine co treba vybrat pozadovanu ROM a adresar v ktorom sa nachadzaju resources s prekladom.
Adresar s prekladom musi obsahovat podadresar main a v nom mena aplikaci a dalej klasicke resources. Uvediem priklad.
Ked chcem prelozit kalkulacku a mam xml subor so slovenskym prekladom tento subor sa bude nachadzat v main\LewaCalculator.apk\res\values-sk\strings.xml. Cesky preklad namiesto values-sk -> values-cs.
pozn! lewa-res.apk je nutne kompilovat pomocou metody 1 a potom vlozit do zip(ROM)

V najblizsej dobe planujem vytvorit na na stranke github.com projekt v ktorom budu komplet texty, obrazky a ostatne resources pre cesky a slovensky jazyk. Kde bude jednoducho dat stiahnut cely adresar main a moze ho tak hocikto skusit prekompilovat pre svoj telefon. Chceme ale hlavny preklad udrziavat na uz spominanej stranke http://androidtranslator.etomaszow.eu/! Na github.com sa bude hlavny preklad iba aktualizovat ale okrem neho bude obsahovat vsetko vratane prelozenych obrazkov, plurals, sqldb ...

(vlozene na github - v stadiu vyvoja a testovania)
Framework 4.0 - Aktualny stav prekladu v CZ a SK
Framework 4.0 - Subory prekladu prekladu v CZ a SK

Framework 4.1 - Aktualny stav prekladu v CZ a SK
Framework 4.1 - Subory prekladu prekladu v CZ a SK

Framework 4.2 - Aktualny stav prekladu v CZ a SK
Framework 4.2 - Subory prekladu prekladu v CZ a SK

Temy:
Ako bonus vam prikladam velmi peknu ciernu temu ktoru som povodne robil pre Jiayu G4 ale vyzera ze korektne funguje aj na ine telefony.
Obrazok:
Spoiler:
Obrázek
http://uloz.to/xcVHjbPv/jiayug4dark-lwt
Instalacia:
Nahrat do adresara Lewa\theme\lwt a v motivoch zmenit temu.
Naposledy upravil(a) pampo dne ned 06. říj 2013 9:43:53, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od rebas »

Jeste bych doplnil...
Cinane vydavaji jednou za cas stabilni verzi a pak kazdy tyden v patek vypousteji vyvojovou verzi.

K nahravani Lewa rom do telefonu je nejlepsi pouzivat tyto recovery: TWRP nebo zabickovskou verzi vychazejici z twrp. Ja pouzivam lenovo p770 a pro tento telefon jsem vytvoril preklady do cestiny na oba recovery. Az bude prostor kam je ulozit, tak poskytnu zdrojaky prekladu,aby i na jinych telefonech mohly recovery behat v nasem rodnem jazyce.

Napis do sveho prispevku prosim jeste cestu, kam si maji tema ulozit a jak jej aplikovat. Diky
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
spachal
Robot
Příspěvky: 847
Registrován: pát 10. zář 2010 16:45:53
Typ mobilu / ROM: signature
Twitter: @spachal
Tablet: Samsung TAB S2
Rom: stock
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od spachal »

Mohlo by vas zajimat .. http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=2267160 (predpokladam, ze se jedna o projekt zminovaneho Polaka)
HW: Xiaomi MI 11 pro
tablet: Samsung TAB S2; wearables: Amazfit GTS / COR / MI Band 2 / Sony SWR50 / SWR10.

Pres soukrome zpravy NIC tykajiciho se androidu neresim!!
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od rebas »

ano, vyse uvedeny odkaz na xda je JDStar (polak).

Pro nase ucely vsak stejne staci jen cestina a slovenstina. V systemu JDStara lze prekladat pouze stringy, nikoliv dalsi soubory.

Navic ne kazdy zna LeWa jako takovy, natoz ze existuji i jeho preklady...
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od Syssx »

Zdravim,

Vim ze tohle neni chyba prekladu ale nevim kde jinde bych se na to zeptal. Je tu takova kosmeticka vec v romce kterou zrovna davam dokupy ( v mem podpisu prvni lewa)

Tady je:
Spoiler:
Obrázek
Je tam osekane oznameni aplikaci - chybi kousek prvniho slova a nevim co s tim. Diky. Jinak skvela prace s prekladem !
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od rebas »

hmm, tak tenhle problém se zcela jistě týká aplikace SystemUI.apk

ale kde přesně tohle místo je, to fakt netuším. (je potřeba o pár pixelů posunout směrem doprava)...
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
pampo
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 30. čer 2013 13:09:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od pampo »

syssx:
ja by som to neriesil. myslim si ze v dalsej verzii ROM to bude opravene. Uz som mal par takychto drobnosti a a vacsinou vzdy to nasledovna verzia opravila. Ako pisal rebas urcite to bude v SystemUI.

rebas:
prekladal si veci ako treasure, lewaupdater ci lewaweather? ja som sa do toho ani nechytal kedze to rovno mazem z rom ale pre istotu sa pytam.
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od Syssx »

Pampo:

Rom co upravuji je port lewy od andreyGava z ruskeho 4pda. Znamena to asi to, ze kdyz jsi to nezpravim sam tak uz to asi nikdo nezpravi vubec. Je to sice jen mala chyba ale mojemu oku to celkem vadi :D Dival jsem se na values/dimens.xml a na layouts/status_bar_...xml vyzkousel jsem zmenit par hodnot ale bez uspechu. Upravoval jsem jsem vetsinou marginLeft.
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
pampo
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 30. čer 2013 13:09:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od pampo »

syssx:
tak som si stiahol tvoju ROM a pozrel sa na to.
Nemam to ako odskusat. Mozno to nepomoze ale za pokus to stoji.
uprav subor systemui\res\layout\notififilter_item.xml
a do riadku
<RelativeLayout android:gravity="center_vertical" android:id="@id/switch_item_id" android:layout_width="fill_parent" android:layout_height="64.0dip" android:ignoreGravity="@id/icon">
pridaj atribut: android:paddingLeft="16.0dip"
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od rebas »

Jop, i tyhle čínské kravinky jsem překládal/dám.

Třeba v nové vývojové verzi to počasí udělali do angličtiny, takže lze zvolit třeba i Praha, Bratislava.
Kopání překladu mám taky hotové....

Akorát tyhle voloviny (Treasure.apk, AppStore.apk, GameCenter.apk, LewaWeather.apk, SoundRecorder.apk) odstraňuju z /system/app/ a dávám je do /system/vendor/operator/app/
Tímpádem nejsou nainstalovaný jako systémové, ale jako uživatelské.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od Syssx »

Pompo

Tak ten attribut nepomohl. Nech tak ja si s tim skusim zitra pohrat. Jinak diky.
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od rbarat »

Pampoo,

mohli by sme sa dohodnúť na preklade tej slovenčiny na stránke JDStara, dávnejšie som rebasovi navrhol,že sa prekladu do slovenčiny budem venovať.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
pampo
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 30. čer 2013 13:09:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od pampo »

Co som robil preklad lewy v slovencine tak je o dost kompletnejsi ako cesky. ked pozeram JD stranku co tam este ostalo neprelozene tak to je EngineerMode.apk (podla mna je to blbost prekladat), GameCenter.apk (to mazem - ak chces preloz), LewaUpdater.apk (to mazem a nevidim dovod prekladat kedze spustenim aktualizacie prides o preklad v aktualizovanych veciach ale ak chces prelozit??), LewaWeather.apk (to mozno ma zmysel este prelozit aj ked ja som to mazal), SoundRecorder.apk (to mozes prelozit - pre Jiayu G4 nie je tak som ho neprekladal), Treasure.apk (ak chces mozes tiez prelozit - ja to mazem). LewaSystemClean a Lewa-res.apk mam preklady len vtedy ked som to prekladal este to JD nemal na svojej stranke ale preklady mam. Ked to budes mat mozem ti poslat take vychytavky ako sqllite databazu kde su ulozene sablony sms sprav k vyrociam atd. Dokonca mam kopec inych prelozenych suborov ktore nie su na JD stranke ale tie vy nemate v Lewe na P770. Preto ich chcem vlozit na tu stranku github.com aby mal kazdy k tomu pristup. Uz som zacal na tom robit.
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od rbarat »

Pampo dík za info. Ak teda máš nejaké lepšie slovenské preklady, hoď ich na stránku JDStara a napíš čo si zmenil. Ja sa v tom zorientujem a dorobím zvyšok, čo bude treba. JDStar mi dnes dal prístup. A nezabudni napísať rebasovi, čo si zmenil, resp. preloži, aby to mohol zahrnúť do novej verzie. Budem samozrejme rád, keď mi necháš čo najmenej práce :) .
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od rebas »

ono ani není potřeba mi dávat vědět, protože to prostě vidím v datumu toho stringu, kdy byl naposledy aktualizován...

Dnes jsem přeložil poměrně hodně českých stringů. Právě teď je čeština na 90.9%

edit: Sobota
Dnes jsem věnoval pár hodin a vypreparoval jsem z včerejší vývojové verze lewa nové stringy, které JDStar přidal následně do svého systému. K přeložení přibylo cca. 1750 řádků s textem ;-)
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
pampo
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 30. čer 2013 13:09:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od pampo »

1) Na co sluzi GexinService.apk a GexinService2.apk?

2) Ake mate skusenosti s fotakom resp. s Gallery2.apk? No ja som ten preklad dost opravoval kedze niektore stringy sa pouzivaju v kode a casto mi to padalo. Par dni som nad tym zabil a potom som sa rozhodol vymazat cely fotak a nahradit ho povodbym z oficialnej ROM daneho telefonu.

3) Vazne chcete prekladat EngineerMode.apk? MNe bolo az takmer vynadane ze sa to nepreklada. Kedze to nie je standartne dostupna funkcnost a pri technickych veciach je preklad potom viac nepochopeny.
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od rebas »

ad fotak - silne jsem uvazoval, ze bych tam dal fotak z JB 4.3...

ad cerne tema - nekdo si stezoval ze tusim v sms nebo mailech je pak pouzite bile pismo s bilym pozadim, tedy necitelne.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
pampo
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 30. čer 2013 13:09:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od pampo »

no ta cierna tema nie je dokonala - cinania sice maju nastroj na tvorbu tem ale to je po cinsky a nevedel som s tym robit takze som prisiel ako ju rozbalit a hlavne zabalit a upravovat - bol to celkom zabijak a niektore veci ale nesli vyriesit temou. napriklad rusaci to nakoniec vyriesili tak ze urobili ciernu lewu kde uplne prerobili 3 aplikacie - a co som ju chvilu mal vyzeralo to ze vsetko na nej bezalo korektne ale v tom pripade by zas nesla prepnut do bielej temy - aj tak momentalne veci dizajnu a tem neriesim koli novej lewe / uvidime ako bude vyzerat
Uživatelský avatar
HunCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: stř 19. zář 2012 18:09:31
Typ mobilu / ROM: Umidigi Z Pro
Mobil 2 / ROM: Ele P9000
Rom: 7.1.1
Bydliště: Vsetín

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od HunCZ »

Ahoj všem. Vidím, že se tu kolem překladů začalo něco hýbat a navíc pro LEWA, což je moje srdcová záležitost. Já měl CZ pro žabku komplet hotovou už před rokem, ale pak už nebyl čas reagovat na každou změnu. Původní soubory, které potřeboval, jsem kdysi poskytl JDstarovi pro rozjezd podpory CZ a jsem rád, že to splnil a věci dotahuje. Osobně jsem mu na stránkách projektu v pondělí dodělal a doplnil chybějící stringy, takže verze pro 4.1 by měla být funkčně kompletní. Já už dodělávám verzi na JB 4.2, hraju si s žabkou pro svůj testovací ZTE V967S. Černé téma je moc hezké, kdysi, ještě v hodně starých verzích Lewa, bylo normální položkou výběr z témy W/B. Držím palce a jen tak dál, čím víc témátek, tím lépe.
Vždycky existuje cesta... Jakmile NĚCO NĚJAK funguje, každý má sílu přijít na to, JAK... Prosím, pro některé, kteří to nechtějí chápat - poradím, vysvětlím, navedu, ale za nikoho nepracuji...
pampo
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 30. čer 2013 13:09:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od pampo »

HunCZ:
Ved len nedavno som zistil JD ma podorporu aj pre framework 4.2 len je to skryte ale ked v adrese stranky zmenim 4.1 na 4.2 tak
sa tam dostanem. Len chybaju takmer komplet texty pre cestinu a slovencinu. Mozno mu ich poslem nech ich tam vlozi.

Vidis si dalsi z nas ktory to robi nezavisle. Preto bol napad to takto zjednotit. Na adrese https://github.com/pampo80
som uz urobil zakladne texty pre framework 4.0, 4.1 a 4.2.
Slovencina na framework 4.2 je urobena hadam na 99.9% kedze ja robim pre Jiayu G4 a tam je tiez framework 4.2. Samozrejme okrem textov ku ktorym sa bezny smrtelnik hadam ani nedostaneme a mozno este nejake tie obrazky. Cestinu som tam pridaval co som mal k dispozicii a co sa dalo prevziat z framework 4.1. Ale je tiez na velmi slusnej urovni. Ved sa mozes na to pozret. Cely ten framework sa da stiahnut ako ZIP. A kludne na tom participovat ak by si chcel. Nech to vyladime k dokonalosti :)
bagos
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: ned 02. říj 2011 19:04:19
Typ mobilu / ROM: Lenovo K3 note
Mobil 2 / ROM: amoi a928w
Rom: MIUI
Bydliště: skalica

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od bagos »

ahojte.
da sa táto slovenčina nainštalovať do cubot gt99. ak ano akým spôsobom.


Nedal by sa spraviť nejaký inštalačný jazykový balíček cez recovery?
Naposledy upravil(a) bagos dne úte 01. říj 2013 18:23:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
HunCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: stř 19. zář 2012 18:09:31
Typ mobilu / ROM: Umidigi Z Pro
Mobil 2 / ROM: Ele P9000
Rom: 7.1.1
Bydliště: Vsetín

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od HunCZ »

Pampo:

Mas muj obdiv, chlape, paradni zalezitost. Jen me mrzi, ze jsme se nepotkali driv, mohli jsme si praci rozdelit a ne se s tim drbkat kazdy sam :-) Zkus mi dat vedet, jestli mas nejakou koncepci, jak na projektu delat, jak a co nahravat apod. Co mam, rad poskytnu :-) k Lewa se vracim narazove jen tehdy, kdyz je tam neco noveho a dobreho, ale rad pristup zmenim. :yes:
Vždycky existuje cesta... Jakmile NĚCO NĚJAK funguje, každý má sílu přijít na to, JAK... Prosím, pro některé, kteří to nechtějí chápat - poradím, vysvětlím, navedu, ale za nikoho nepracuji...
Uživatelský avatar
HunCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: stř 19. zář 2012 18:09:31
Typ mobilu / ROM: Umidigi Z Pro
Mobil 2 / ROM: Ele P9000
Rom: 7.1.1
Bydliště: Vsetín

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od HunCZ »

Jen proto, abych rozčeřil hladinu, protože se tu zase nic neděje, zde vkládám screenshoty z mnou právě skoro celého přeloženého, nového LEWA OS5 pro můj testovací ZTE V967S. Musím říct, že je to paráda a nádhera... :yes:
Přílohy
1.jpg
1.jpg (299.69 KiB) Zobrazeno 12162 x
2.jpg
2.jpg (122.6 KiB) Zobrazeno 12162 x
3.jpg
3.jpg (184.59 KiB) Zobrazeno 12162 x
4.jpg
4.jpg (96.09 KiB) Zobrazeno 12162 x
5.jpg
5.jpg (323.89 KiB) Zobrazeno 12162 x
Vždycky existuje cesta... Jakmile NĚCO NĚJAK funguje, každý má sílu přijít na to, JAK... Prosím, pro některé, kteří to nechtějí chápat - poradím, vysvětlím, navedu, ale za nikoho nepracuji...
bagos
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: ned 02. říj 2011 19:04:19
Typ mobilu / ROM: Lenovo K3 note
Mobil 2 / ROM: amoi a928w
Rom: MIUI
Bydliště: skalica

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od bagos »

ako si tam dostal češtinu (som lama v tomto).
Uživatelský avatar
HunCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: stř 19. zář 2012 18:09:31
Typ mobilu / ROM: Umidigi Z Pro
Mobil 2 / ROM: Ele P9000
Rom: 7.1.1
Bydliště: Vsetín

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od HunCZ »

Jednoducho. Prelozil jsem si romku :-)
Vždycky existuje cesta... Jakmile NĚCO NĚJAK funguje, každý má sílu přijít na to, JAK... Prosím, pro některé, kteří to nechtějí chápat - poradím, vysvětlím, navedu, ale za nikoho nepracuji...
bagos
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: ned 02. říj 2011 19:04:19
Typ mobilu / ROM: Lenovo K3 note
Mobil 2 / ROM: amoi a928w
Rom: MIUI
Bydliště: skalica

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od bagos »

tak to mi moc nepomôže lebo neviem akým spôsobom
pampo
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 30. čer 2013 13:09:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od pampo »

bagos:
Precitaj si druhy prispevok v tejto teme. Mozno ti pomoze.
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od Syssx »

Syssx píše:Zdravim,

Vim ze tohle neni chyba prekladu ale nevim kde jinde bych se na to zeptal. Je tu takova kosmeticka vec v romce kterou zrovna davam dokupy ( v mem podpisu prvni lewa)

Tady je:
Spoiler:
Obrázek
Je tam osekane oznameni aplikaci - chybi kousek prvniho slova a nevim co s tim. Diky. Jinak skvela prace s prekladem !
Tak můžu zahlásit že co jsem zkoušel tak nešlo a zkoušel jsem s toho opravdu dost. Mohl by se prosím na to ještě nekdo mrknout?

Tady je systemUi : http://uloz.to/xFKZZqTd/systemui-apk

Pampo: Aby ty GitHub překlady fungovali s jBartem měli by být poskládané ve složkách Czech/main Slovak/main. Jinak to jBart nějak neregistruje po přidání do configu. Jinak si to stahuju jako zip a davám to tam manuálně :D
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
pampo
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: ned 30. čer 2013 13:09:32
Typ mobilu / ROM: Lenovo P770

Re: Lewa ROM (CZ a SK) pro různé telefony

Příspěvek od pampo »

Syssx:
Zvlastne. Presne tak ako som to pridal na github tak k tym suborom vyberiem cestu cez jBart aby som videl adresar main a automaticky mi prida oba jazyky do ROM. Nemusim nic presuvat zvlast do adresarov pre kazdy jazyk.
Odpovědět

Zpět na „Překlady aplikací“