LG G2 (D802) - Obecná diskuzeLG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
gerremi
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: sob 13. říj 2012 16:43:10
Typ mobilu / ROM: Z3c
Tablet: Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 13"

LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od gerremi »

Ahojte,chcel by som otvorit pokec ohladom tohto cenovo dostupneho a pritom skutocne vykonneho smartfonu a budem rad ked sa stastny majitelia podelia aj s ostatnymi nastevnikmi fora o prve dojmy,skusenosti ale aj problemy spojene s tymto vcelku zaujimaveho modelu od LG.

Pred troma dnami sa mi dostal LG G2 v krasnej bielej farbe do ruk a tak vam skusim v "skratke" bod po bode opisat moje pocity s tych par hodin pouzivania.Takze prijemne citanie ;)

- ako prve co ma uchvatilo po rozbaleni,bol samozrejme dizajn,displej potiahnuty uplne ku krajom je proste dokonaly.Dlho,uz par rokov dozadu,ked to bola este len vizia konceptov som zacal tuzit po mobile,ktory ma tenky ramcek okolo displeja a teraz sa mi moj sen konecne splnil :) Po zapnuti toho displeja,som doslova spadol na zadok ...krasne farby,jasne,uzastne pozorovacie uhli a citanie pod umelim svetlom,ale aj na slniecku su proste luxus.

- rychlost samotneho systemu je super,samozrejme celkovy dojem kazi nadstavba od vyrobcu,ktorou trpi vela mobilov a obcas sa stretavam s malym zasekom,ktory mi osobne vobec neprekaza,pretoze pri S4 ale aj pri HTC one som sa stretaval s podobnym zatrhnutim.

- naopak,na obranu LG nadstavby by som upozornil na neskutocne mnozstvo nastaveni,kazda kategoria ma vlastnu podkategoriu co znamena ze sa dokaze nastavit skoro vsetko do uplne najmensich detailov.Stretol som sa s moznostami,ktore som videl iba na custom romkach inych modelov,(samsung,htc) co je proste skvele.

- vydrz baterie je v porovnani s konkurenciou uplne ina liga.Mam ho 3 dni,nepustil som ho s ruky a mobil nabijam 2x.Tam kde som s bateriou pri HTC one koncil,tak pri LG mi zostava 40%!!!Co ma prekvapuje je,ze 100% baterky drzi aj 30 minut pouzivania,web,maily a pod...Celkom prijemny pocit :)

-zvuk reproduktoru je bohuzial slaba stranka tohto modelu.Samozrejme som presedlal s HTC One,kde zvuk bol na inej urovni a nejak mi to chyba.Inak celkovo to bohate staci...

- pamät 16GB je bohuzial kamenom urazu pre väcsinu uzivatelov ktory o tomto mobile uvazuju.Osobne mi tych ostavajucich cca 9GB uplne vystaci aj s rezervou a to mam 2GB hru,Sygic navigaciu (2 Staty),par aplikacii, 1.3GB fotiek,obrazky,par zvukov na zvonenia a stale mi zostava dostatok miesta.Ale niesom narocny uzivatel v tomto smere...

- fotoaparat : mal som moznost porovnat rovnaky zaber s S4,HTC One a LG G2 a uprimne vam poviem,LG to proste vyhralo.Uz na prvy pohlad je vidiet rozdiely.Niesom nejaky profesionalny fotograf,ale s tymto mobilom sa k nemu aspon s malej casti priblizim :)

- na poslednom mieste vyzdvihnem cenu,vysiel ma na 469€ co je za takto vykonny mobil bezkonkurecna suma,staci porovnat Note 3 alebo Z1 kde sa cena pohybuje o cca 200€ viac...

Takze za mna jednoznacne odporucam kupu,pretoze nic lepsie za podobnu cenu proste neexistuje :)
Samsung Galaxy A50
Uživatelský avatar
Michal.smejdik
Androiďák!
Příspěvky: 306
Registrován: ned 10. úno 2013 17:04:02
Typ mobilu / ROM: Jiayu S3 3GB RAM + A-Data Premier 32GB class 10
Mobil 2 / ROM: Jiayu G4S 16GB, HTC One X
Tablet: Ainol Novo7 AURORA II
Tablet 2 / ROM: Xiaomi Mi Pad ..(sold)
Rom: CyanogenMod
Bydliště: Olomouc city..

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Michal.smejdik »

Díky za Tvoje zkušenosti, nezbývá než jen čekat na další zkušenosti. .. Marně si lámu hlavu jestli lg vydá ovladače na zadní snímač, kvůli ROM, CM nejlíp.. :)
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od unavix »

Co to ovládání na zádech? Je to přirozený nebo nepohodlný?

Odesláno z mého čajna aparátu
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Mirda86 »

Ne kazdemu to sedne.Ja ho mel ve stredu doma a musim rict ze kdyz sem ho vratil tak sem mel furt nutkani na Nexu a ostatnich telefonech klikat na zada :-) Me osobne to hodne vyhovovalo.Dobrej napad.Jinak bych se opakoval gerremim.Ale baterku tez pochvalim.Takovou vydrz sem u zadneho telefonu jeste nepotkal.
gerremi
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: sob 13. říj 2012 16:43:10
Typ mobilu / ROM: Z3c
Tablet: Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 13"

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od gerremi »

A preco si ho vracal Mirda86?
Mne tie tlacitka sadli do 3 hodin,fakt nieje nic nejdoduchsie jak si nato zvyknut,je pravda ze ich velmi nepouzivam,maximalne na zvysenie hlasitosti videa v youtube a podobne.
Ale co som si vsimol,ze som zavisli na tom dvojkliku :DD vsetky telefony aj tablety odomykam klepanim po displeji :lol: ,je to hrozne navykove.
Samsung Galaxy A50
Jago007
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: sob 05. říj 2013 20:51:05
Typ mobilu / ROM: LG G5 Titan

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Jago007 »

Na buduci tyžden budem tiez stastnym majitelom tohoto podla mna vynimocneho kuska,co sa tyka ceny-vykonu.Jedina vec, nad ktorou som pri objednani vahal bola pamatova kapacita iba 16GB realne cca 10GB.Uvidime ci bude stacit.Chcem sa spytat,či ma pri kupe G2 zadarmo Cloud ulozisko 50GB?Prve dojmy a postrehy napisem az ked bude doma.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Mirda86 »

Gerremi: Mel sem ho jen na test ;-) Trochu s MT obchoduju...jako vedlejsak :-)
Kdybych necekal na noveho Nexe tak tento by byl favorit :-)
gerremi
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: sob 13. říj 2012 16:43:10
Typ mobilu / ROM: Z3c
Tablet: Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 13"

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od gerremi »

Ano ta pamät 16Gb nieje boh vie co,ale osobne fotky ukladam na dropbox.hry velmi nehram,aj ked mam Asphalt 8 naistalovanu,hlavne pre skusku vykonu,hudbu nepocuvam cez mobil,na filmy mam tablet...
Takze mne to vystacuje a ked bude malo tak nieco vymazem :-)

Jago007@ nevsimol som si ziadnych 50GB na cloud
Samsung Galaxy A50
Bastard371005
Nové Androidě
Příspěvky: 38
Registrován: úte 05. úno 2013 12:15:27
Typ mobilu / ROM: LG G2 black

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Bastard371005 »

Ahojte chalani :-) (doufám,že to není ve slovenčině urážka :-) ) Telefon mám již také objednaný,takže se na něj hodně těším. G2 budu mít v černé barvě. Nebudu tady poukazovat na plusy a mínusy tohoto zařízení,ale jednu věc zmíním a je to i takový návrh,jak si to malé místo kompezovat. LG G2 by totiž měl umět tzv. USB host nebo-li USB OTG. Nejedná se vlastně o nic jiného,než že snadno připojíte pomocí redukce k telefonu svoji Flash paměť. Nevím,jak vy,ale já mám flashku stále na klíčích a bez klíčů nedám ani ránu,a nějaká ta redukce a nebo 15 cm kabílek mi problém už neudělá. Na jedněch nejmenovaných stránkách v recenzi psali,že tento režim šel bez problémů. Takže jako úložiště fotek,videí či hudby,bude Flashka parádní náhradou. Je sice fakt,že flashka potřebuje mít napájení a odkud si potřebné napájení bude brát,než z telefonu,ale jak dlouho tu flashku budu mít připojenou že? Prostě jen připojím,přesunu data do/z telefonu a jedeme dál :-)
achiles4
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: pát 20. črc 2012 17:07:58
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 4

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od achiles4 »

Zdravím gerremi, chcem sa ťa spýtať ako hodnotíš výdrž baterie v porovnaní napríklad s nexusom4. Ja mám momentálne nexus 4 a prechádzal som naň z galaxy s3 ale z výdrže som dosť zklamaný lebo vydrží tak o 40% menej ako S3. Čo som zatial čítal tak všetci si výdrž na LG G2 chvália. Uvažujem že by som prešiel z môjho nexusu4 na LG G2 jedine že by mal nexus 5 podobné špecifikácie ale podla uniknutých informácii by Nexus 5 mal mať iba 2300 mAh bateriu a pri podobných špecifikáciach ako LG G2 je to dosť bieda. Myslíš že sa oplatí obetovať čistý android a aktualizácie v nexuse a prejsť na LG G ?
eviltom
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 02. srp 2011 8:42:38

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od eviltom »

Jsem majitelem G2 a mohu potvrdit že baterie je naprosto super,přešel jsem z Xperie Z a co se týká displeje tak G2 je o 100% lepší než Z.
Uživatelský avatar
nerd
Androiďák!
Příspěvky: 425
Registrován: pát 16. pro 2011 17:50:07
Typ mobilu / ROM: Essential PH-1/stock 8.1
Mobil 2 / ROM: LG H870 DS

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od nerd »

caute, chcem sa spytat ma alebo nema notifikacnu LED? citam po inych forach ale info sa lisia (mozno podla trhu :D )
goo.gl/qXHfRf
fido_cz
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: stř 07. dub 2010 13:12:10

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od fido_cz »

Majkyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: pon 21. čer 2010 7:18:15

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Majkyn »

Má dokonce diody dvě. Jedna se nachází nalevo od sluchátkového reproduktoru, jak je vidět na většině videí. Druhá je zabudovaná na zádech telefonu přímo v usazení zamykacího tlačítka.
Uživatelský avatar
nerd
Androiďák!
Příspěvky: 425
Registrován: pát 16. pro 2011 17:50:07
Typ mobilu / ROM: Essential PH-1/stock 8.1
Mobil 2 / ROM: LG H870 DS

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od nerd »

dakujem
goo.gl/qXHfRf
rosiman
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 16. zář 2012 9:29:59
Typ mobilu / ROM: LG Optimus P9902x

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od rosiman »

Podrobná videorecenze chytrého telefonu LG G2 s výkonným hardware - autorem > smartmania.cz,
http://www.youtube.com/watch?v=H3dOHNj_wp8 - komentáře převážně hodnotí videorecenzi na výbornou.
fuman
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 09. říj 2013 13:33:44
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od fuman »

Nazdar lidi,
tak já už mám LG G2 doma týden a půl.Je to můj první smartphone.Po asi půl ročním vybírání jsem se rozhodl pro G2 hlavně kvůli dobrému displeji, foťáku a výdrži baterky.Displej i foťák jsou super, ale u baterky si nejsem jistý zda je ok, protože všichni chválí výdrž (v jedné recenzi psali, že jim vydržel tak 72 hodin za běžného používání).Já jsem se dostal tak 53 hodin ( a to jsem tak hodinu telefonoval,10x SMS,3 hodiny filmů, 3 hudby ,20 fotek,internet přes wi-fi a spouta času hraním si s nastavováním).Přes noc a v nečinnosti mi to sežere tak 2-5% za 8 hodin.Nabíjení trvá necelé 2 hodiny.
Chci se zeptat ostatních majitélů G2 da je to v pořádku, nebo zda jim vydrží déle.
Jinak jsem s telefonem spokojený. Na tlačítka na zádech jsem si zvykl hned, ale to je taky tím, že jsem před tím měl Nokii 6300 a ta žádné jiné tlačítka kromě zapínacího nemá :) .
Dvojklik pro zapnutí je dobrá věc a je dost se divím, že toto je první telefon, na kterém tato funkce je. Ovšem není to dokonalé, nefunguje to vždycky na poprvé.
Trochu mě uviduje, že telefon s tak dobrým procesorem a pamětí občes nestíhá-hlavně když dám aktualizovat počasí tak po jeho dokončení se začne obrazovka na pár sekund cukat.
Dispej je samozřemě parádní, dobré pozorovací úhly a pěkná viditelnost na slunci (při 100% jasu).
Škoda toho slotu na paměťovou kartu.
Majkyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: pon 21. čer 2010 7:18:15

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Majkyn »

Za tu výdrž buď moc rád. Jelikož je to tvůj první smartphone, tak nemůžeš mít zušennost s tím, jak vydrží jiné smartphony. Ale věř mi, že teď máš v ruce jedno z nejlepších zařízení, co se výdrže týče mezi high-end telefony. Kdybys zažíval to, co např. zažívám v posledních dnech já se svým telefonem, který celkem solidně vytěžuji, trhal by sis vlasy z hlavy. :DD
achiles4
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: pát 20. črc 2012 17:07:58
Typ mobilu / ROM: LG Nexus 4

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od achiles4 »

ja by som na telefóne určite nedal 3 hodiny filmu a ešte na to aj 3 hodiny hudby, pri takom používaní ako píšeš by ti ostatné smartfóny vydržali tak pol dňa.
Uživatelský avatar
Drak203
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 08. bře 2013 17:39:54
Typ mobilu / ROM: LG G6
Tablet: ASUS MeMo Pad ME301T - Stock 4.2.1
Tablet 2 / ROM: Sony SmartWatch 2

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Drak203 »

Zdarvím Vás - mám již také objednán tento pěkný kousek. :yes:

Chci se ale zeptat, zda neporadíte někdo nějakou kvalitní folii na displey :ugeek:
LG G6 / LG G2 32GB + LG G2 16GB - Stock 5.02 / HTC Desire S
Uživatelský avatar
Drak203
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 08. bře 2013 17:39:54
Typ mobilu / ROM: LG G6
Tablet: ASUS MeMo Pad ME301T - Stock 4.2.1
Tablet 2 / ROM: Sony SmartWatch 2

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Drak203 »

Tak už mám "mazlíka" doma.
První dojem - prostě bomba !
A první zklamání - vrzající zadní kryt pod tlačítky - mám jenom já takovou smůlu nebo je to normální ? :roll:
LG G6 / LG G2 32GB + LG G2 16GB - Stock 5.02 / HTC Desire S
Uživatelský avatar
Ruft
Robot
Příspěvky: 722
Registrován: pon 13. úno 2012 0:21:18
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Rom: Resurrection Remix
Bydliště: Brno

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Ruft »

Take ho mam od vcerejska.
Baterka,displej,vzhled,rychlost naprosto super.
Co se tyce vrzani,ano take to pozoruji,me vrze na vic mistech takze asi chyba modelu nebo prvni serie.
Obednal jsem si tu ctecku karet do microUSB tak pak dam vedet jak to funguje v praxi.
Co se tyce folie nasel jsem jen jednu za 99kc a pak za 150kc matnou,asi to nebude nic moc nicmene urco za chviku se objevy spousta jinych.prece jenom to je novej tel.
Presel jsem na nej z EVA 3D takze se nestacim divit je proste supr.
detox0027
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26. zář 2013 18:52:58
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od detox0027 »

Naposledy upravil(a) detox0027 dne čtv 10. říj 2013 19:32:33, celkem upraveno 2 x.
fuman
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 09. říj 2013 13:33:44
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od fuman »

Tak mě zadní kryt teda vůbec nevrže, naopak drží velice pevně.
Fólii jsem si zatím taky nepořídil, ale určitě to plánuju.
Taky by mě zajímalo, zda si někdo z vás koupil ten obal Quick Window Case?Celkem mě zaujal a taky žádné jiné pouzdro jsem zatím v prodeji nenašel.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od unavix »

Detox0027 - nehodil by si nějaký podrobnější informace?

Odesláno z mého čajna aparátu
Bůh odpouští, JÁ NE!
detox0027
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26. zář 2013 18:52:58
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od detox0027 »

Už jsem to opravil nějak mi nešly ty odkazy
gerremi
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: sob 13. říj 2012 16:43:10
Typ mobilu / ROM: Z3c
Tablet: Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 13"

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od gerremi »

Sry,dlho som tu nebol,resp.som riesil novy PC :DD tak som na mobil trosku zanevrel :D
Bateria oproti nexus 4 je bez prehanania asi o 50% lepsia.S3 som mal tiez,bateria drzala viac ako pri Nexuse,ale oproti G2 sa nechytala ani nahodou.HTC One vydrzal rovnako ako nexus 4.A baterka napriklad pri S4 (root a custom ROM) bola tiez slabsia cca o 20% ako pri LG.Proste LG a 3000mAh je luxus

Momentalne mam zapnuty obraz 6 hod. a 25 min. a mam 13% baterie.Chrome,kopec smsiek,volania 1 hod,asi 20 fotiek,videa,youtube 20 min. atd...Proste uzastne

Inak ten fotak mi neda spavat,tak krasne fotky som nevidel robit este ziadny mobil

http://imgupload.sk/viewer.php?file=d5o ... s5sdxr.jpg
Samsung Galaxy A50
Uživatelský avatar
Ruft
Robot
Příspěvky: 722
Registrován: pon 13. úno 2012 0:21:18
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Rom: Resurrection Remix
Bydliště: Brno

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od Ruft »

jo jo,ta baterka je mazec ja sem dneska dal 4 hodiny surfovani na 3G siti,
2 hodky hudba do sluchatek + nejaky fota videa a nastavovani tel. tedkom mam jeste 26% supr!

Tem co vrze tel. prosim muzete napsat jakou mate barvu(bila,cerna)?

co se tyce toho pouzdra tak ho vlastnim( v electrowordu je zdarma k LG G2) a mohu jen doporucit.
Vlastnosti:
-po otevreni pouzdra se tel. sam odemkne
-pro prijmuti hovoru neni potreba otevírat pouzdro, vse krasne vidite na malem vyrezu v pouzdru(window)
-moznost ovladani prehravace hudby bez nutnosti otevrit pouzdro(window)
-zobrazeni hodin,datumu,(window)
-skvele chrani zada a rohy pristroje.
-je velice uzky a tel. v nem vypada velice pekne.

jediny co bych mu vytknul je ze nema aspon nejakou malou klipsnu pro upevneni predni casti k zadni a
pokud ho mate v kapse tak na displeji vytvori "prachovy ctverec" v miste kde je vyrez(window)
Jeste bych zduraznil ze v nem tel. vypada opravdu krasne a nenabude moc na tloustce.
gerremi
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: sob 13. říj 2012 16:43:10
Typ mobilu / ROM: Z3c
Tablet: Lenovo Yoga Tablet 2 Pro 13"

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od gerremi »

Mne to tiez vrzga,rovno pod tlacidlami...mam bielu verziu.Dnes mi dosliel zadny kryt s ebay + folia za 3,70€ :)ale este som ho nedrzal v ruke,pretoze som v praci a balik je doma...na obrazkoch vyzera fajn,mam cerveny http://www.ebay.co.uk/itm/360729342818?redirect=mobile
Samsung Galaxy A50
eviltom
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: úte 02. srp 2011 8:42:38

Re: LG G2 - Obecné téma (dojmy,problemy,tipy...)

Příspěvek od eviltom »

Kde se dá prosím koupit ten Quick Window Case,nikde jsem ho u nás nenašel,dejte prosím nějakej odkaz na eshop dík.
Odpovědět

Zpět na „LG G2 (D802) - Obecná diskuze“