Xperia GOXperia Go

Sony
Arendal
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: stř 24. říj 2012 15:15:43
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia GO
Rom: 2.3.7
Bydliště: Brno

Re: Xperia Go

Příspěvek od Arendal »

To je program "Rozsireny pohotovostni rezim" hlidajici a setrici baterku ;)

V Menu - Sprava napajeni a tam bud zapnout/vypnout :rtfm:
oliver99
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 20. zář 2013 12:46:00
Typ mobilu / ROM: xperia

Re: Xperia Go

Příspěvek od oliver99 »

male upozornenie pre majitelov
http://talk.sonymobile.com/t5/Xperia-go ... 62/page/33
neinstalovat aplikaciu viber :no: , pripadne skype :no: , call lag tak 10-15sek a telefon je nepouzitelny
Pajka
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. říj 2013 14:30:02
Typ mobilu / ROM: xperia go

Re: Xperia Go

Příspěvek od Pajka »

Zdarec, potřebuji poradit ;) Telefon od července reklamuji s tím, že pokaždé dostanu vyrozumění, že na mobilu proběhla oxidace (na tu se reklamace nevztahuje), protože se do tel. dostala voda. Na to já jim vždycky řeknu, že mobil je přece vodotěsný, že se tam voda dostat nesmí (směrnice telefonu: odolnost vůči veškerému prachu + výdrž 30min v metru vody). Pro mě je ,,nepochopitelné,, jak se do VODOTĚSNÉHO mobilu ta voda vůbec mohla dostat. To, že se tam ta voda dostane a proběhne oxidace je jasné(proti tomu nic nenamítám), ale jde o ten princip, že se tam ta voda vůbec neměla dostat. A tak se ,,dohadujeme,, až do třetí reklamace, která právě teď probíhá. Plus při druhé reklamaci mi ztratili krytku, která chránila vstup na nabíjení. Nějaká rada jak postupovat dál? Díky.

(Mobil jsem párkrát ponořila do půllitru s vodou + byl v bazénu, ale těsně u hladiny. A to by podle mě ten mobil vydržet měl.)
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Xperia Go

Příspěvek od LivArt »

Najdi si, jestli je někde v papírech k tomu telefonu psaný, že ten telefon splňuje normu krytí IPxx a trvej na tom, že tu normu nesplňuje.
Pajka
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. říj 2013 14:30:02
Typ mobilu / ROM: xperia go

Re: Xperia Go

Příspěvek od Pajka »

Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Xperia Go

Příspěvek od LivArt »

Podstatný je to, jestli je to někde napsaný u toho telefonu. ;)
Pajka
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. říj 2013 14:30:02
Typ mobilu / ROM: xperia go

Re: Xperia Go

Příspěvek od Pajka »

Jo, viděla jsem to tam :D A pokud jsem se přehlídla, tak http://www.youtube.com/watch?v=1SI3gEN7YtY , žaloba za klamavou reklamu je snad ještě lepší ;)

http://www.sonymobile.com/global-en/pro ... fications/ :)

2] This product is rated IP67 according to the International Protection classification system. IP67 indicates that when the phone is correctly mounted to maintain its dust and water resistant qualities, there is no ingress of dust (digit 6) and that ingress of water (digit 7) in harmful quantity shall not be possible if the device is dropped in fresh water under up to 1 meter of submersion for a duration of maximum 30 minutes.

EDIT by pRo_lama:
Nepíš dva a viac príspevkov za sebou, od toho máš tlačítko "Upraviť"! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Xperia Go

Příspěvek od LivArt »

A to jim máš otlouct o hlavu.
Pajka
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: sob 12. říj 2013 14:30:02
Typ mobilu / ROM: xperia go

Re: Xperia Go

Příspěvek od Pajka »

Ale to já přesně dělám :D Oni mi to pošlou zpět a já jim k tomu řeknu, že to má splňovat tyhle a tyhle podmínky a pořád to je dokola... (Kupovala jsem to u T-mobilu, takže s nimi se můžu dohadovat jak chci, ale oni to stejně posílají dál do servisu od Sony.)
Odpovědět

Zpět na „Xperia GO“