Toshiba Folio 100prosím o radu

Odpovědět
Jirka001
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. pro 2013 13:59:16
Typ mobilu / ROM: Samsung
Tablet: Toshiba

prosím o radu

Příspěvek od Jirka001 »

Zdarec.. Mám na Vás velkou prosbu. Koupil jsem klukovi k vánocum tablet Toshiba Folio 100 a chtěl jsem do něho nahrát novou Rom s android 4
ale asi jsem udělal někde chybu :( já bych Vám sem vypsal kam se dostanu snad ještě není pozdě protože tablet už nenajede do android vubec.
Podle mne jsem neco smazal proto to nefunguje no ja se dostanu pres power a + do cwm zadám podle rad + - + a dostanu se do CWM for Betelgeuse v0.3 ClockworkMod Recovery v 3.0.2.8

poradí někdo odkazama jak mám postupovat co stahovat atd jsem už starší a ve škole se učil rusky :D ta angličtina není nic moc a když dám google překladač tak to někdy přeloží takové nesmysli. No snad se někdo najde kdo poradí děkuji moc
Naposledy upravil(a) Jirka001 dne ned 29. pro 2013 15:08:00, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: SoS

Příspěvek od Cleric »

1. prosím uprav si nadpis do čitelné podoby.

2. kam Android najede? Zastaví se na bootanimaci - něco jako ve windowsech uvodní uvítaní.

3. dělal jsi před instalací ROMky wipe
Jirka001
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 29. pro 2013 13:59:16
Typ mobilu / ROM: Samsung
Tablet: Toshiba

Re: prosím o radu

Příspěvek od Jirka001 »

poslal jsem Vám OZ nadpis jsem upravil :) tak asi bych potřeboval radu uplně od začátku konkretně co vše nahrát nejlépe v odkazech :)
na samsung přehraju rom bez problému nevím proč zde to nejde podle mně to dělá mod CWM potřeboval bych tam dát 6.0.1.5
Odpovědět

Zpět na „Toshiba Folio 100“