Lenovo A660 - ROM/FW/ROOT[ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

vodonos
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. led 2014 16:51:17
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 V1.2.6

Příspěvek od vodonos »

Dopij píše:To, že upozornění v kalendáři zvoní až v chvílí začátku akce, místo nastaveného předstihu, mi dělala i ROM Etotalk by Dean z Mironetu, tak to asi ROMkou nebude. Docela by mě zajímalo, jestli to na některé ROM funguje korektně, nebo je to telefonem.
Zdravím,
problém je v CalendarProvider.apk. V ROM je zřejmě nějaká Lenovem modifikovaný verze, která spolupracuje jen s jejich kalendářem. Vyřešil jsem to výměnou za jiný (konkrétně z P700). Posléze již notifikace fungují standartně. Poté lze dát pryč ten šílený LenovoCalendar a nahradit ho např. Google Calendar z Obchodu. V příloze přikládám CalendarProvider.apk.
http://uloz.to/xuuwX8Td/calendarprovider-apk
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.1 - Fat Delete Ready.

Příspěvek od Syssx »

Zdravím,

Musím Vám oznámit že můj A660 už nemám. Je doma ale tomu komu jsem ho dal mě ho nebude půjčovat jen abych mu wipnul celý telefon.

To znamená že vám s ROM budu pomáhat ale už jí nebudu moct otestovat. A to taky znamená že končím pro ní mojí podporu (dalši verze ode mě už nebudou).
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
ddhk
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 01. srp 2013 21:03:30
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.1 - Fat Delete Ready.

Příspěvek od ddhk »

Nechá se CalendarProvider.apk vyměnit přímo "v telefonu", nebo to znamená úpravu celé ROM? (pokud ji lze vyměnit přímo v telefonu, mohl bych poprosit o stručné How To? (používám A660_Fresh_Official_V1.2.6_Syssx)
Díky
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.1 - Fat Delete Ready.

Příspěvek od Syssx »

Pravděpodobně to půjde přes root explorer. Ukonči aplikaci ve správce aplikací androidu, pak tu svojí nakopíruj do root/system/app a nastav práva na rw-r-r (tím si nejsem jistý). Jinak si to můžeš sám vyměnit v ROM - v ZIPu je složka system/app kde ten svůj calendar provider dáš a pak si to flashnes - data by se nemelí ztratit ale vždycky jsi dělej zálohu.
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
ddhk
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 01. srp 2013 21:03:30
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.1 - Fat Delete Ready.

Příspěvek od ddhk »

Díky vodonos a Syssx, zdá se že to funguje jak má! :palec:
Uživatelský avatar
Slam
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: pon 27. led 2014 14:44:08
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660
Mobil 2 / ROM: Nokia N8-00
Rom: Fresh S025 v2.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.1 - Fat Delete Ready.

Příspěvek od Slam »

Ahoj, jsem tu nový a A660 je moje první setkání s Androidem. A660 jsem pořídil přítelkyni, protože se mi líbil a protože jsem se chtěl sám s Androidem alespoň trochu seznámit. Po měsíci testování musím říct, že zůstávám dál u Nokie N8 (Symbian), dokud Nokia nezařízne podporu úplně, ale to sem asi nepatří, takže k věci.

Dal jsem tam hned Lenovo Fresh S025 v2.1, protože ROMka od Mironetu, co tam byla, mi přišla i jako začátečníkovi jako veliký paskvil a nedodělek.
Lenovo Fresh S025 2.1 se mi líbí víc, i když k dokonalosti má i tato ROMka velice daleko. Teď jsem se tu sice dočetl o pár postů výš, že podpora pro tuto ROMku vlastně končí, přesto zmíním pár věcí, které se mi v ní nelíbí, kdyby snad náhodou někdo převzal štafetu a iniciativu...

- obrazovka s nabíjením je sice česky, ale proč jsou nečesky všechna slova na začátku s velkým písmenem?
- na obrazovce s nabíjením by přišla vhod elementární informace, na kolika procentech je proces nabíjení.
- po každém restartu mobilu mě otravovala opakovaně hláška "Exchange server bohužel přestal pracovat", nefungoval e-mail. To jsem naštěstí vyřešil smazáním uživatelských dat v nastavení aplikace.
- nelíbí se mi, že přepínat mezi reproduktorem a sluchátky lze pouze ručně přes SoundAbout.
- navíc výstup zvuku do sluchátek je rušený, je tam třeba i slyšet nabíjení přes nabíječku aj. ruchy.
- řada věcí je stále v angličtině, někdy i celé obrazovky v nastavení, dokonce i u základních věcí jako je seznam kontaktů ("people" apod.) nebo při BT přenosu.
- proč nejde A660 spárovat přes BT s jiným zařízením natrvalo, aby to neotravovalo s hláškou při přenosu každého souboru stále dokola?
- v překladu jsou drobné překlepy (např. "telefonní" se píše se dvěma "n"), ale i zásadní přehmaty - např. u fotoaparátu ve video módu jsou popisky kvality videa "Dobrá" a "Nejlepší" prohozeny (stejnou chybu jsem našel ještě někde jinde, ale už si nepamatuji, kde to bylo).
- zhasínání tlačítek, i když displej svítí, je za úplné tmy docela nepříjemné.
- v základu není dostupný žádný widget s normálními hodinami, musí se doinstalovat.
- v základu není dostupný žádný preemptivní slovník pro češtinu, musí se doinstalovat.
- i když mám nastaveno v nastavení, že aplikace se mají instalovat na "KartaSD", stejně to po čase začne telefon rvát do interní, čehož si všimnu, až když interní paměť dojde.
- nepřišel jsem na to jak nebo čím (zkoušel jsem doinstalovat řadu externích videopřehrávačů) by šly přehrát standardní MP4 videa z Nokie N8 (rozlišení 1280x720, 30fps), se kterými jinde žádný problém není (zkoušena jiná Nokie nebo PC s Windows), ale v A660 se mi vždy čím dál víc zpožďuje při přehrávání zvuk za obrazem...

Omlouvám se za případné nepřesnosti, píšu to z hlavy a telefon A660 nemám po ruce. :|
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.1 - Fat Delete Ready.

Příspěvek od Syssx »

Táák začnu :D

K tomu českému nabíjení - nejsem žádný grafik a myslel jsem že to takhle bude vypadat líp :D. A ty procenta tam nebudou jelikož to telefon nepodporuje.

Jestli nemáš zformátovanou interní paměť pomocí flashtool tak si nainstaluj v2.0. Já už se na 2.1 bez podpory FAT chystám ale nebude to dříve jak "Soon™". Exchange server padal asi kvůli tomu že jsi neudělal wipe telefonu po flashi. Angličtina tam pořád bude protože se mi ani nikomu jinému nechce šťourat v každé s aplikací a opravovat to ( a to už jsem opravil přes 200 překladů ). Přečti si tohle: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s02 ... ml#p702119 . Telefon jsem si pároval jen s BT sluchátky, tak nevím. Překlepy tam jsou protože lidé co to dělali jsou pořád jen lidé a překládali přes 10k stringů ve svém volném čase. Zhasínání tlačítek je dané HW, pokoušel jsem se to upravit ale nešlo to. Teď nevím co za klávesnice tam je ale ten slovník prostě nefunguje když se flashne s ROMkou, widget který by fungoval jako systémová app jsem nenašel. To o tom nastavení a na SD kartu to je chyba protože asi nemáš zformátovanou paměť. U V2.0 je to řešené tak, že SD karta je jako kdyby interní paměť takže se ti aplikace instalujou na SD kartu ze základu (ten přepínač v nastavení od Lenova prostě nefunguje). 720p videa mi šli v pohodě přes MX Player s ARMv7 kodekem.

Než se mi vrátí nový telefon z opravny tak budu mít chvíli čas si s tím pohrát a vydat tu 2.1 pro nezformátované telefony.

//edit//

Tak jsem zjistil že tu mám novou verzi ROM (v2.2) nepamatuju si co jsem udělal ale je pro zformátované a taky nezformátované telefony.

Uploadnu to až zítra protože síť je teď celkem přetížená a upload není rychlejší než 100kb/s :D A rovnou to hodím i do prvního příspěvku.
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
Uživatelský avatar
Slam
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: pon 27. led 2014 14:44:08
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660
Mobil 2 / ROM: Nokia N8-00
Rom: Fresh S025 v2.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.1 - Fat Delete Ready.

Příspěvek od Slam »

Děkuji za vysvětlivky a (budoucí) novou verzi! 8-) Ještě pár poznámek:

- Ve světě Androidu jsem úplný laik, takže jsem byl rád, že jsem tam Tvou ROMku nakonec vůbec dostal (žádný polopatický a zcela funkční postup jsem nikde nenašel).

- České nabíjení je OK (až na velká písmena u sloves), když % HW nepodporuje, pak není co řešit.

- Zrovna Flashtool jsem myslím (jestli s nepletu) zkoušel (několik verzí) a nechoval se podle návodu.

- Instalace probíhají asi tak (když mám nastaveno instalovat přednostně na SD), že cca půlka se jich automaticky hodí na kartu, druhá se klidně hodí do interní, čehož si vždy všimnu, až když během instalace nějaké další aplikace to napíše matoucí hlášku, že to nejde nainstalovat, přitom problém je, že už je interní paměť nacpaná nadoraz. Ještě že se dá v nastavení nainstalované aplikace dát přemístění na kartu, takže to tak hrozné není. Akorát widgety, pokud se přesunou na kartu, tak zmizí z nabídky a nedají se přidat na výchozí obrazovky.

- klávesnice tam je Hacker's Keyboard, slovník jde dohrát dodatečně, tak to taky není takový problém.

- když je ve v2.0 (2.2) nastavena SD jako interní paměť, tak jak můžu použít tu opravdu interní, až mi třeba dojde místo na SD? :shock:

- ta "zbylá" angličtina mi esteticky překáží asi jen u těch kontaktů, kde je prakticky vše přeloženo a do toho tam svítí "people" a ještě pár takových základních slov. Jo a ty dvě místa, kde je prohozená volba "dobrá" a "nejlepší" (viz u videa).

- I MX Player (různé verze) jsem zkoušel a zvuk je oproti obrazu vždy zřetelně rozsynchronizován. :(

- Taky se mi nepovedlo zprovoznit Adobe Flash tak (ten taky po flashnutí ROMkou v2.1 nefungoval - ta ikona nastavení, musel jsem ho přehrát novější verzí a pak aspoň ty Prefs šly spustit), abych mohl ze správce souborů (např. X-plore) spouštět přímo FLV videa, hlásí to vždy stejnou chybu.


PS: Co mě na Androidu naštvalo, resp. překvapilo, nejvíc je to, že neumí složky. Mít naházené stovky aplikací na jedné hromadě a něco tam hledat, to je fakt úlet. Když jsem pochopil, že to prostě nejde, tak používám Folder Organizer, ale to je takové to drbání se levou rukou za pravým uchem, navíc to neřeší složky v seznamu aplikací, ale musím to mít na hlavní obrazovce. :oops: To jen tak na okraj...
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.1 - Fat Delete Ready.

Příspěvek od Syssx »

Tak Flashtool funguje normálně jen si musíš stáhnout celou originální ROM a flashnout jí. Pak si můžeš flashovat požadované sektory např tem EBR1 pro formát té paměti. Ten spočívá v tom že s interní SD karty se stane paměť na instalování aplikací ale nemáš prostor pro např. muziku když nemáš SD kartu.

Když je externí SD jako interní paměť tak interní paměť (interní SD) je vlastně telefonem považována za externí. - tohle řeší to náhodné instalování aplikací a pokud máš např 16GB kartu jako já tak se ti aspoň nezaplní.

Ta zbylá angličtina tam je, protože jsi neudělal wipe/factory reset a wipe cache v recovery. Já mám "People" (kontakty) česky.

Flash player je nanic a za to může adobe :D. Možná zase chyběl wipe v recovery.

Tak a teď s těmi složkami.
Android má takovou věc jmenuje se to "launcher" je to vlastně tvoje domovská obrazovka a spouštěč aplikací aka "drawer". Podívej se na Play Store je jich tam dost. Do verze 2.2 jsem dal třeba Apex Launcher který umí složky na ploše (když podržíš aplikaci a najedeš s ní na jinou aplikaci tak vytvoříš složku) a v draweru nevím to jsem nikdy nezkoušel. Určite vím že v draweru složky dělat umí "Atom Launcher" ale je anglicky. Potom je ještě "Smart Launcher", který ti aplikace třídí sám do záložek (hry,systém,internet atd..). Launcherů je prostě hodně a v tomhle se Android liší od Symbianu popř iOS a taky Windows Phone.
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
Uživatelský avatar
Slam
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: pon 27. led 2014 14:44:08
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660
Mobil 2 / ROM: Nokia N8-00
Rom: Fresh S025 v2.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od Slam »

Děkuji za doplňující informace pro začátečníka jako jsem já. 8-)

Ještě bych měl s dovolením 3 dotazy pro (mé) ujasnění:

1. "musíš stáhnout celou originální ROM" je myšleno toto: :?:
http://uloz.to/xAKU8vKw/a660-s025-121122-zip

2. "wipe/factory reset a wipe cache v recovery" mám udělat PŘED flashováním nebo po flashnutí "celé originální ROM" nebo až po flashnutí Tvé v2.2 :?:

3. Kterou verzi 2.2. mám použít, která je pro mě vhodnější (stabilnější, spolehlivější atp.) :?:

...tuhle:
https://drive.google.com/file/d/0B-U7pC ... sp=sharing
...nebo tuhle:
https://drive.google.com/file/d/0B-U7pC ... sp=sharing


S Apexem jsem spokojen, s tím raději experimentovat nebudu (mobil mi přišel s Xperiáckým, to se mi moc nelíbilo), na Folder Organizer jsem si taky už zvykl.

PS: Na Symbianu je také řada různých launcherů (mění kompletně vzhled, dokonce i matrici ikon - počet ikon na řádek a sloupec), ale tam mi stačí ten originální interní od Nokie. Líbí se mi i jednotný vzhled (tvar a velikost) ikon pod Symbianem Belle a jednotný vzhled a chování systémových aplikací. Přijde mi to přehlednější než "každý pes, jiná ves". Ale to je zase jiné téma... Jo a ještě jsem si všiml, že ve v2.1 je neaktuální verze X-plore.
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od Syssx »

Tak dívej se, jestli chceš dělat něco přes flashtool - což vůbec nemusíš tak ano, ta originální ROM má 600MB a po rozbalení je v ní takzvaný "scatter" který se nahrává do flashtoolu pro flash.

:!: :!: Tu originální ROM neflashuj pokud nemáš problémy s telefonem a nebo nechceš zformátovat vnitřní paměť (je na to tady na fóru návod).

Wipe/factory reset je jedno kdy uděláš, moje ROM nezapisuje do oddílu /data/ to znamená že když jí flashnes a uděláš wipe tak o nic z té ROM nepřijdeš. Jsou ale vyjímky ROMek které do /data/ zapisují a když uděláš factory reset až po flashi ROM tak ti třeba zmizí i některé aplikace atd...

Použij tuhle: https://docs.google.com/file/d/0B-U7pCN ... 1QQTQ/edit

Ta neaktualní verze x-plore nevadí protože se sama aktualizuje s obchodu. Já měl jen Symbian s603rd takže tam o launcherech nebyla ani zmínka. Jen jsem myslel že launchery jsou výhradně pro android.

Doplňující otázka pro tebe: Jakou recovery používáš?
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
Uživatelský avatar
Slam
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: pon 27. led 2014 14:44:08
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660
Mobil 2 / ROM: Nokia N8-00
Rom: Fresh S025 v2.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od Slam »

Ahoj, takže doporučenou v2.2 jsem si tam nahrál volbou "install zip from sdcard" přes CWM Recovery v5.5.0.4, co tam mám:

Obrázek

Předtím jsem dal volby "wipe/data factory reset" i "wipe cache partition", snad to takto stačí? :?:


Co se týče mého testování - teď se to obecně chová lépe než předtím, akorát to, co jsem zmiňoval dříve konkrétně, se nezměnilo:

1. zbylá angličtina je nejen v kontaktech "Lidé" (contacts, person, people), ale i ve zprávách "SMS a MMS" (Sent, Received):

Obrázek Obrázek

Obrázek

2. V "Nastavení hovorů" je česky pouze poslední položka a jeden nadpis:

Obrázek

3. I v předinstalovaném MX Playeru je u MP4 videí z Nokie zvuk zřetelně před obrazem.

4. Chci se jen ujistit, že se lze bez následků zbavit (prostým odinstalováním) těchto aplikací, které se pro mě jeví jako zbytečné (resp. k čemu jsou vlastně dobré obyčejnému uživateli?): Mobileuncle Tools, Terminal Emulator, ViPER4Android FX, Xposed Installer nebo XTheme Engine? :?:

5. Předtím mi SoundAbout fungoval tak, že když jsem klikl na widget, aby byl ve stavu ON, tak šlo vše do sluchátek. Teď ať dělám, co dělám, hraje to pořád přes reproduktor i sluchátka jako bez SoundAboutu. :( Proč to prostě nefunguje jako na normálních telefonech? Připojím sluchátka => hrají sluchátka, odpojím sluchátka => hraje reproduktor... Notabene když to ty sluchátka umí detekovat! :evil: Nebo jakým způsobem to přepínání sluchátka/reproduktor vlastně funguje? :?:

6. Lze nějak trvale nastavit, aby mě při každém startu telefonu neotravovala v oznamovací oblasti hláška, když druhou SIM v telefonu nemám a mít nebudu? :?:

Obrázek

7. V "Nastavení fotoaparátu" v módu videa jsou u položky "Kvalita videa" stále prohozeny názvy stupňů kvality "Vysoká" a "Dobrá" (jak je vidět i na šipkách "<" a ">"). Tzn. "Dobrá" je ve skutečnosti nejvyšší kvalita 720p a "Vysoká" je jen VGA rozlišení: :eh:

Obrázek


Předem děkuji za případné odpovědi a další úpravy FW. :thumbup:

PS: Launchery byly až u dotykáčů S60 5th (a dál S^3 až S^4). 8-) Jinak já měl zatím vždy Nokie - nejdřív 8210 a pak smartphony 7650, 6600, 6630, N80 a nakonec N8. :)
ddhk
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 01. srp 2013 21:03:30
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od ddhk »

Ahoj, stále se držím verze 1.2.6 (na verzi 2.2 se mi pár věcí nelíbilo, teď nevím přesně co konkrétně) - jediné co mě ještě trochu zlobí je, že se jednou za čas (cca čtrnáct dní) telefon zasekne a nepřijímá hovory sms/nedá se z něj zavolat dokud jej nevypnu a nezapnu znovu. Vše ostatní funguje normálně - i podle ukazatelů je vše v pořádku - ale očividně není připojen do sítě operátora (z jiného telefonu je číslo nedostupné). Když se chystám zavolat tak to zjistím, ale hloupé je že dokud někam nezavolám, tak nevím že jsem nedostupný. Nemáte tip čím by to mohlo být a jak to vyřešit? (ideálně bez flashe ROM... jinak asi zkusím ještě jednou tu 2.2. jestli to tam není lepší a zjistit co se mi na ní nelíbilo a nějak to vyřešit...)
Díky.
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od Syssx »

Tak Slame

Já teď mám dost práce s maturitou a podobně takže nemám moc času a když už ten volný čas mám, tak dělám na ROMce pro svůj telefon popř. hraju LoLko :D

1) Jestli chceš tak ti pošlu české a anglické XML soubory - v anglických si najdeš ty anglické > překopíruješ je do českých a přepíšeš na české. Pak mi je pošleš zpět a já to dám do ROM. Vypadá to asi takhle : http://2.bp.blogspot.com/-GttIKrjPtwY/T ... gs.xml.png . Přepíšeš jen ty černé texty (Doporučuju na to Notepad++)

2) = 1) :D


3) Nevím co s tím. Nikdy jsem si ničeho podobného nevšiml protože videa v 720p mi přišli zbytečné na stahovaní a když už jsem si je pustil tak na Youtube.


4) ViPER4Android FX Odinstalovat ani nejde. Můžeš odinstalovat aplikace které odinstalovat jdou a bude to OK.


5) SoundAbout už jsem neměl šanci otestovat.


6) Nelze.


7) Upravím.


PS. Ten český boot taky upravím. Všechno to udělám pohromadě až budu mít ty překlady.
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od prasil »

Jen se uč, chlape, ať nejdeš na šachtu :rtfm: Jsi šikula, takový hlavy jsou potřeba čím dál víc. Chytrý a nezatížený ;)
Uživatelský avatar
Slam
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: pon 27. led 2014 14:44:08
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660
Mobil 2 / ROM: Nokia N8-00
Rom: Fresh S025 v2.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od Slam »

@Syssx: Dík za odpovědi a sorry, že tak prudím. :oops: Samozřejmě to nijak nespěchá, až něco bude, tak něco bude. :thumbup:

Ty anglické XML soubory mi určitě pošli, až budeš mít chvilku, já se pokusím to tam najít a dopřeložit (třeba rovnou na slam_legion zavináč seznam.cz, jestli toho není moc). 8-)

720p MP4 videa z YouTube jdou OK, ale ty mají zřetelně horší kompresi než to, co mi leze z Nokie N8 a co se přehrává "asynchronně". :? To není ale nijak akutní, když bude, tak to video prostě přepočítám do horších parametrů a ono (snad) půjde správně.

Ještě jednou dík...
Uživatelský avatar
dandak
Stálý androiďák
Příspěvky: 166
Registrován: pon 04. říj 2010 14:35:36
Typ mobilu / ROM: ZOPO ZP980+ stock ROM
Mobil 2 / ROM: ZOPO ZP980+ Etotalk ROM
Twitter: @dnlplk

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od dandak »

Pokud budu přes CWM recovery flashovat "A660_Fresh_Official_V2.2_Syssx_MountSD", jak je to s gapps? Podle velikosti by mohly být už v tom souboru...
Samsung Galaxy S4 LTE-A (GT-I9506) - CyanogenMod 5.1.1
             
Uživatelský avatar
Syssx
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: úte 20. srp 2013 12:02:02
Typ mobilu / ROM: Sencor P400
Rom: Stock 4.1.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od Syssx »

@Slam já ti je časem pošlu ale teď nemám čas :D

@Dandak ano GApps tam jsou.
Lenovo A660 Lewa OS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lewa-os-cz-t46513.html
Lenovo A660 Android 4 ICS CZ/SK Rom: http://androidforum.cz/lenovo-fresh-s025-v1-t47305.html
Uživatelský avatar
Slam
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: pon 27. led 2014 14:44:08
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660
Mobil 2 / ROM: Nokia N8-00
Rom: Fresh S025 v2.2

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od Slam »

Ok, dík, nespěchám na to, počkám si.
OssY
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27. dub 2014 21:18:06
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od OssY »

Zdar,
zkoušel sem nahrát tuto ROM, ale píše mi to v recovery, že nejde otevřít .zip soubor. Nemáte s tím někdo zkušenost?
jaholek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 13. čer 2014 0:56:19
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od jaholek »

ahoj lidi, mám hodně velký problém :? povedlo se mi odinstalovat launcher od xperie (používal jsem jiný) a dal resetovat telefon. Telefon mi najede ale jen nastavení, zkoušel jsem poslat nový přes bluetooth, ale nejde to nainstalovat. Když jsem šel do aplikací tak jich hodně je s velikostí 0kb, integrovaným recovery jsem zkoušel rozjet tuto romku a i jiné a nic nejelo a to jsem dal wipe data i catche před flashnutím a stejně to skončilo jen u nastavení prosím pomozte mi někdo, jak na to? :( jak dát telefon alespoň trochu do pořádku, jestli je někdo z ostravy tak pokud mi to dá do pořádku tak jsem ochoten mu i zaplatit, díky za jakoukoliv pomoc
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od gersa »

Takze jestli to chapu dobre, tak jsi mel v telefonu jediny launcher a ten jsi odinstaloval?

Pokud ano, dej si na kartu zip s ROM, najed do recovery a flashni ji.... Neni ani treba delat Wipe, jen to musi byt stejna ROM, jakou mas aktualne v telefonu
jaholek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 13. čer 2014 0:56:19
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od jaholek »

zkoušel jsem x romek už a žádná nešla, je někde k sehnání romka od mironetu? Díky
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od gersa »

Co znamena "zadna nesla"?
Bud konkretnejsi, co jsi presne delal a co se stalo.... takhle vim prd a pak se blbe radi
jaholek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 13. čer 2014 0:56:19
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od jaholek »

takže v telefonu mám jen <3e> android system recovery - vždy jsem dal wipe data/factory reset a wipe cache partion to mi vždy napsalo ještě, že ok že proces se zdařil. Potom jsem dal "apply update from sdcard" a u většiny ROMek tady mám E: signature verification failed, signature verification failed, instalation aborted" jen u "A660_S025_121122" se instalace vypne a hodí se zase android s otevřenýma dvířkama do hrudi s vykřičníkem bez jediné hlášky. seznam romek co jsem zkoušel "A660_S025_121122, A660_ROW_S107_cybermaus_ICS_v3.21, A660_Fresh_Official_V2.0_Syssx_blbMOD,"
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od gersa »

Zacal bych instalaci Recovery.
Tady na foru je k sehnani CWM i TWRP, pak nebudes mit problem s flashovanim
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od prasil »

jaholek: zkus v advance potvrdit signature verification
Uživatelský avatar
gersa
Droid
Příspěvky: 1287
Registrován: úte 10. kvě 2011 19:55:45
Typ mobilu / ROM: 1+1
Tablet: HP Touchpad
Bydliště: Pernikov

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od gersa »

To samozrejme muze, ale CWM mu poslouzi vice
prasil
Robot
Příspěvky: 943
Registrován: stř 30. led 2013 9:18:55
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G
Bydliště: Mělník

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od prasil »

To je bez debat, ale do rozchozenýho kusu ho bez problémů dá přes MU. Kromě F1 jsem přes 3e nacpal do všeho co jsem potřeboval ;)
jaholek
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 13. čer 2014 0:56:19
Typ mobilu / ROM: Lenovo A660

Re: [ROM] Lenovo Fresh S025 2.2

Příspěvek od jaholek »

To mám udělat přes flashtool? V tom případě to bude chtít MT65xx_USB_Driver což mám staženo ale nevím kam to vložit (žádné exe tam není), prosím do jaké složky to vložit ? Všude možně se doporučuje nějaká aplikace na mobilu co vyžaduje root ale já ji nemůžu spustit v telefonu pochopitelně :( "advance potvrdit signature verification" co to znamená? začínám si připadat jak naprostý debil :D hoši jestli se to povede tak když se objevíte v ově tak u mě máte pivo :D
Odpovědět

Zpět na „Lenovo A660 - ROM/FW/ROOT“