Google Nexus 5 - Obecná diskuzeVyplatí se koupě i dnes?

Moderátoři: novas78, kecinzer, novas78, kecinzer

kqko
Stálý androiďák
Příspěvky: 148
Registrován: sob 10. bře 2012 23:16:57
Typ mobilu / ROM: N4
Rom: Chroma 5.1.1

vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od kqko »

Uvažuji o náhradě Nexus 4. Buď G2 (G3) nebo Nexus 5. Koupili byste si G2 znovu v dnešní době? Díky
Tatinek2
Stálý androiďák
Příspěvky: 149
Registrován: ned 18. bře 2012 15:57:26
Typ mobilu / ROM: One plus 5 6GB
Mobil 2 / ROM: One plus 5T 8 GB
Bydliště: Beroun

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od Tatinek2 »

Koupil. Na 100%.
Oneplus 5
Sleva 20 Euro na příslušenství
https://oneplus.net/cz/invite#EVZTZVBH2WKM6G8
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od pRo_lama »

Myslím, že na konci roka má byť predstavený nový Nexus, tak moc v tom nevidím zmysel. Ale zase taká G3 je dobrá. :palec:
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
harris
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: pát 22. črc 2011 21:21:18
Typ mobilu / ROM: XIAOMI RN3 Pro Se

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od harris »

zmysel to má, ak sa ide po cene ;)
Nexus S - Nexus 5 (Red) PureNexus 6.0.1 - XIAOMI Redmi Note 3 Pro SE Nitrogen - Nokia 8 - Samsung S21
Uživatelský avatar
Adam-Androiďák
Robot
Příspěvky: 987
Registrován: čtv 12. dub 2012 13:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo
Bydliště: Slovensko

Re: vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od Adam-Androiďák »

http://androidforum.cz/topic56814.html Myslím, že to stačí v jednom vlákne.
G2 je stále špičkový telefón zvlášť za tú cenu, za ktorú sa pridáva. Ak zoberieš 32GB verziu, mal by si mať dostatok pamäte, pri 16GB verzii môže byť práve to hlavný dôvod prechodu majiteľov G2 na G3. Inak LG G2 stále špičkovo fotí, má výbornú výdrž a aj displej je viac než dostačujúci, výkonovo je na tom stále
Nexus je na tom hlavne horšie s batériou, má mierne horší fotoaparát a keďže je tam čistý Android, nemá niektoré praktické vychytávky z LG (Knock On, Infra Port...).
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:
endva3

Re: vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od endva3 »

Ja osobne som prechadzal tiez z nexus 4 na G2. a urobil by som to znova :) a je to uz na tebe ci sa rozhodnes pre G2 alebo si priplatis a kupis G3. Kazdopadne chybu neurobis ak siahnes po G2. Pre mna je to zatial najlepsi telefon co som mal. A to som ich mal veeela :)
kqko
Stálý androiďák
Příspěvky: 148
Registrován: sob 10. bře 2012 23:16:57
Typ mobilu / ROM: N4
Rom: Chroma 5.1.1

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od kqko »

Jde o to, že potřebuji nový tel. hned, jinak bych počkal na Nexus 6.
G3 je zatím drahá...strop mám tak 11-12K

EDIT: bílý N5 32GB 11 000,-
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od pRo_lama »

Nevytváraj 2 rovnaké témy v 2 rôznych kategóriách! Zlúčil som ti to a dal do sekcie N5.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
kqko
Stálý androiďák
Příspěvky: 148
Registrován: sob 10. bře 2012 23:16:57
Typ mobilu / ROM: N4
Rom: Chroma 5.1.1

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od kqko »

ok, takže myslíte že neprohloupím, když koupím LG G2 32GB? I kdybych tam měl nahrát čístý android, tak je to lepší železo za lepší cenu. Jdu do něj :)
Uživatelský avatar
martves613
Robot
Příspěvky: 1167
Registrován: sob 26. led 2013 19:12:04
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 5508 DUO
Mobil 2 / ROM: Galaxy Ace s5830i
Tablet: LG G Pad 8.3
Rom: stock ROM

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od martves613 »

Věř mi. Po tom co ho vyzkoušíš nebudeš chtít nahrát ani jinou ROM. Rozhodně chybu neuděláš.
Pokud nepíšu s diakritikou, jsem na svém mobilu.
„Vím, že nic nevím“ -Sókratés
. ............................................ Na poděkování je tu tlačítko!
harris
Stálý androiďák
Příspěvky: 68
Registrován: pát 22. črc 2011 21:21:18
Typ mobilu / ROM: XIAOMI RN3 Pro Se

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od harris »

určite "neprohloupíš" ani s jedným z tvojho výberu, je to už len otázka preferencíí, o oboch je tu popísané dosť, aby si sa vedel rozhodnúť, ktorý z nich si vyberieš :)
Nexus S - Nexus 5 (Red) PureNexus 6.0.1 - XIAOMI Redmi Note 3 Pro SE Nitrogen - Nokia 8 - Samsung S21
Uživatelský avatar
martves613
Robot
Příspěvky: 1167
Registrován: sob 26. led 2013 19:12:04
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 5508 DUO
Mobil 2 / ROM: Galaxy Ace s5830i
Tablet: LG G Pad 8.3
Rom: stock ROM

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od martves613 »

S nexusem taky neudělá chybu, ale stejně. G2 je za tu cenu 2x tak lepší přístroj. Všechno už tu bylo napsáno a jako výherce odchází právě G2.
Pokud nepíšu s diakritikou, jsem na svém mobilu.
„Vím, že nic nevím“ -Sókratés
. ............................................ Na poděkování je tu tlačítko!
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od Mishack »

Koupil bych ho znovu na 100 %!
Jak tu někdo psal, ze vyjde na podzim "N6" a ze to nema smysl - nesouhlasim.
1. to by sis nemohl koupit v podstate nikdy nic, ptze pokazde vyjde "hned za chvili" neco noveho
2. sice na podzim neco predstavi, ale treba to bude jenom tablet + nez zase bude dostupny u nas + problemy s objednavkami ze zahranici...

Secteno podtrzeno, pokud chces cekat do pristiho roku (leden, unor...). Cekej. Muzes ale koupit za dobry penize temer perfektni telefon. A muzes ho mit druhy den doma.

LG D821 Nexus 5 32 GB černý - 10 495 Kč
http://www.smarty.cz/LG-D821-Nexus-5-32 ... 61/Produkt

LG D821 Nexus 5 32 GB bílý - 10 595 Kč
http://www.smarty.cz/LG-D821-Nexus-5-32 ... 24/Produkt
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od unavix »

Nexus 5 měl smysl když ho kasa měla za 8600,-. Přes 10k to podle mě nestojí za to. To je lepší těsně pod 10k vzít G2 32GB. Ale rozhodnout si to musíš sám.

tap G two
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od Mirda86 »

No G2 neni 2x "lepsi zelezo".Kazdej ma sve vyhody a nevyhody a zalezi ciste na kazdej jake ma konkretni pozadavky.Mel sem oba a s obema se byl spokojenej.Pro bezneho uzivatel je asi trosku vhodnejsi G2,no.Kazdopadne ted koukam ze Nex celkem podrazil.Nedavno byl na kase za 10k ve 32GB verzi a za 7,5k v cervene.To byly skvele ceny(v druhem pripade bezkonkurencni).Ted je asi celkove lepsi volba stejne G2 32GB.Ale kazdej si to musi rozhodnout sam.
Imho je taky blnost cekat na N6
kqko
Stálý androiďák
Příspěvky: 148
Registrován: sob 10. bře 2012 23:16:57
Typ mobilu / ROM: N4
Rom: Chroma 5.1.1

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od kqko »

díky, byl jsem rozhodnutý pro N5 jako nástupce mého N4, jenže G2 je cenově výhodnější (a lepší fotí, dle názorů) a po zkušenosti s výdrží baterie, kdy mi nevydržela ani den...musím jít do G2. Hodně efektní je ten displej až do kraje. Jelikož momentálně nemám smartphone a přežívám na samsungu star :D potřebuji rychle náhradu. Nemám čas čekat až spadne cena G3 nebo na N6. Díval jsem se i na číny (OnePlusOne, Huawei P7 a další) ale toho se bojím. Potřebuji tel. s velkým displejem, plynulým prostředím, dobrým foťákem, výdrží baterie alespoň den bez omezování se...
Uživatelský avatar
martves613
Robot
Příspěvky: 1167
Registrován: sob 26. led 2013 19:12:04
Typ mobilu / ROM: Prestigio MultiPhone 5508 DUO
Mobil 2 / ROM: Galaxy Ace s5830i
Tablet: LG G Pad 8.3
Rom: stock ROM

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od martves613 »

Tak jedině G2... Niného vám takovou výbornou výdrž nezajistí.
Pokud nepíšu s diakritikou, jsem na svém mobilu.
„Vím, že nic nevím“ -Sókratés
. ............................................ Na poděkování je tu tlačítko!
BrakeZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: čtv 29. lis 2012 15:14:04
Typ mobilu / ROM: LG G3
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od BrakeZ »

Ahoj, dovolil bych si toto téma opět otevřít.
Momentálně přecházím z Xiaomi Mi2S, z důvodu omezené kapacity (pouze 3gb vyhrazené místo na aplikace) a malého displeje.
V podstatě jsem zúžil výběr na Nexus 5, LG G2 a Xiaomi Mi4 (nemá bohužel LTE, takže nejspíše do něj nepůjdu). Cenově bych možná šel i do G3, ale je na mě už asi příliš velká.
Načetl jsem toho dost o G2 i N5.
Co mi stále není jasné, je konektivita LTE 800 Mhz u G2. Všude se píše, že podporuje jen 850, ale na krabičkách prý bývá napsáno i těch 800 Mhz. Nemá náhodou někdo ozkoušeno, jestli to opravdu funguje i na 800?

O něco lépe mi vychází z porovnání G2 (výdrž, foťák), ale jako největší výhodu N5 považuji čistý android a především rychlé aktualizace. Těším se na Android 5.0, u kterého bych se možná u G2 nemusel dočkat a hlavně mi jde o plynulost telefonu, kterou počítám, že mi čistý android zaručí. Jsem zvyklý z MIUI a opravduvu okamžitou odezvu i po ročním používání, což si u poměrně náročné LG nádstavby nedokážu moc představit. Ale třeba se pletu.

Chtěl jsem se zeptat jak je to nyní s foťákem u N5 po všech aktualizacích? Na mém Xioami je foťák průměrný a žádná sláva to není. Někdo mi ale říkal, že N5 má ještě mnohem horší foťák a že je skoro nepoužitelný. Což mě dost vyděsilo a odradilo od koupě. Tady jsem ale zas tak hrozné hodnocení nečetl, tak nevím, jestli se jim ho za ten rok opravdu podařilo tak vyladit?

No jsem dost na vážkách, abych pravdu řekl. Kdyby měl N5 foťák jako G2, tak jdu asi hned do N5 a není moc co řešit. Výdrž bych asi nějak překousnul, protože mám vždy po ruce power banku a jsem zvyklý, že mobil mi momentálně vydrží tak 3/4 dne.
Zase ještě budu muset pořádně pročíst novinky o Androidu 5.0, abych si byl jistý, že za to stojí obětovat třeba ten foťák.

Díky za jakékoliv odpovědi, názory, připomínky :)


EDIT:
Nějak mě začíná viklat ještě ta G3 :D Musím si ji jít ještě pořádně ošahat. Nevíte, zda se na ní dají ukládat aplikace na sd kartu? Ale někde jsem četl, že 16gb verze má jen 2gb ram oproti 32gb s 3gb ram? JE to pravda? To bych pak radši už připlatil za 32gb asi. Momentálně je v CZC za 13k, to je dobrá cena, ne?
Nvidia Shield WiFi 32 GB
Nexus 5X 32 GB
Uživatelský avatar
LP3W7
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: čtv 04. lis 2010 23:09:13
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od LP3W7 »

BrakeZ:

G2 a LTE: Četl jsem, že ta podpora tam je, ale bude lepší, když si to ověříš v tématu ke G2. Napiš dotaz a svého operátora a určitě se někdo najde, kdo ti to bude moct potvrdit.

Nexus 5 je bezesporu skvělý telefon a i když foťák moc nepoužívám, tak bych řekl, že konkurence nabízí určitě lepší foťáky, ale o kolik to ti já neřeknu.

Jinak já se teď nacházím v podobné situaci jako ty ... Nexus 5 je skvělý a vyhovuje mi, jenže mám jen verzi s 16 GB (volných 12,5 GB) a za ten rok, co ho mám se to začalo nějak plnit a pomalu to přestává stačit. Nexus 6 mě nijak neoslnil (AMOLED displej nechci, 6 palců je na mě prostě už dost, cena je podle úniků na Nexus velká a Motorola u nás nemá ofic. zastoupení a kdo ví, kdy se ho tu dočkáme). Abych řekl pravdu, tak Android 5.0 mě taky úplně neoslovil, takže na něj taky nějak nečekám.

Do hledáčku se mi tedy dostalo LG G3. Četl jsem, že aplikace na SD přesouvat jdou. Ano, 16GB verze má 2GB RAM a 32GB verze má 3GB RAM a cenový rozdíl není velký, takže bych určitě bral 3GB RAM, do budoucna se bude určitě hodit. Ano G3 se dá z ofic. CZ distribuce sehnat za 13 tisíc, což je podle mě skvělá cena. HTC, Sony, Samsung mají svoje vlajkové lodě pořád dražší a neřekl bych, že v nečem G3 výrazně předbíhají.
Byl jsem se na G3 podívat a 5,5 palce je teda pro mě dost na hraně, ale je to krásná podívaná! Ani bych neřekl, že uvidím ten rozdíl mezi FullHD na Nexus 5 a QHD na G3, ale viděl jsem ho a je to podívaná. Hodně se mi taky líbí, že na G3 si můžeš přizpůsobit tu spodní lištu s tlačítky (bez ROOTu) a taky si nastavit, v kterých aplikacích a hrách se ta lišta skryje. Takový Chrome se skrytou lištou na tom 5,5 displeji je skvělá věc. Nexus 5 sice taky umí tu lištu skrýt, ale jen u těch aplikací a her, které to podporují. Co jsem četl, tak G3 je na tom taky dost dobře s foťákem.

Tak snad jsem trochu pomohl, ale je to na tobě no. Já taky pořád uvažuju o té G3, ale asi ji zkusím :) Život je změna, i když se trochu bojím rychlosti toho prostředí, protože jsem teď měl Nexus 4 a Nexus 5 a hodně jsem si zvykl na ty bleskové reakce. Ovšem ani Nexus není 100% (ale je 99,999...% :D ) a občas se něco nepatrně škubne.
LG G6 32GB Astro Black, Android 7.0 Nougat
BrakeZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 199
Registrován: čtv 29. lis 2012 15:14:04
Typ mobilu / ROM: LG G3
Tablet: Nvidia Shield Tablet

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od BrakeZ »

No pěkně jsi to shrnul :-) Já teď celé dopoledne zkoumal na netu ten G3 a líbí se mi, líbí :-D
V podstatě se bojím taky jen té plynulosti, protože jsem taky zvyklý na velmi svižné reakce. Jinak už bych měl asi objednáno :-)
Půjdu si ho tedy ještě asi ošahat, ale příjemně mě překvapilo, že velikostně je stejně velký jako HTC M8, jen displej má o půl palce vyšší, což je fajn, asi bych si na tu velikost nakonec zvykl. Jak říkáš, život je změna!
Ale třeba s Androidem 5.0 přijde i ještě větší odladění systému a pak by to mohl být mobil bez kompromisů :-)

@telefon    
Nvidia Shield WiFi 32 GB
Nexus 5X 32 GB
Uživatelský avatar
LP3W7
Androiďák!
Příspěvky: 275
Registrován: čtv 04. lis 2010 23:09:13
Typ mobilu / ROM: LG G6

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od LP3W7 »

Jo, to, ze je stejne velky jako HTC One M8 me taky docela prekvapilo. Ona teda G3 je zase sirsi ale neni to nic horentniho a na druhou stranu je zase trosicku stihlejsi.
S tou plynulosti a velikosti jsme dva, ale ja verim, ze to bude v pohode a zvyknem si. A nema asi cenu nad tim zase dlouho spekulovat. Pokud se ti libi, tak bych to zkusil no. Precist si neco je jedna ved, ale vyzkouset druha no. Kdyby te ta rychlost vylozene s**la, tak porad mas moznost ho do 14 dni vratit a koupit Nexus 5.
Jo Android 5.0 zas bude rychlejsi, uz jen tim, ze vymenili Dalvik za ART, ale otazka je nakolik to zase zabije LG s nadstavbou, ale jo melo by to byt pak rychlejsi. Ostatne na ART si to muzes prepnout uz ted v nastaveni pro vyvojare.
Takze asi tak :-) Tohle je tema k Nexus 5, tak at tu zase moc nespamujem o G3 :-D

A Nexus 5 je porad skvely telefon a kdo ma rad cisty Android a tesi se na Lollipop, tak at nevaha a jde do nej.

Uvidis no, ja tu zmenu nejspis zkusim :-)
LG G6 32GB Astro Black, Android 7.0 Nougat
Uživatelský avatar
Spike_ma
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: stř 11. led 2012 23:05:35
Typ mobilu / ROM: Galaxy S6 EDGE+
Tablet: SONY XPERIA TABLET Z
Bydliště: Malacky

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od Spike_ma »

Ja osobne som nešťastne rozflákal biely Nexus 5 a kúpil som si nový tiež Nexus 5, ale RED. Je to stále pecka telefóna za super cenu a s čistým Androidom, ktorý zbožňujem.
GALAXY NEXUS - NEXUS 5 WHITE - NEXUS 5 RED
Uživatelský avatar
marlborowims
Stálý androiďák
Příspěvky: 113
Registrován: úte 16. lis 2010 10:20:17
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Historicky - HTC Desire HD, Nexus 5.
Tablet: Nexus 7 Wi-Fi 2012
Bydliště: Ivančice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od marlborowims »

Zase a o5 koupil. Spolehlivý telefoun a PC v jednom.

@telefon    
Oficiální ROM + Root
Uživatelský avatar
jaydoo
Androiďák!
Příspěvky: 347
Registrován: stř 22. úno 2012 14:09:38
Typ mobilu / ROM: Oneplus 6
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X
Tablet: Asus Nexus 7 32GB 3G 2012

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od jaydoo »

Ako je na tom ten foťák v porovnaní s N4. Ale ja som rozhodnutý ist do N5,ale uz 32 GB

Sent from tablet
Oneplus 6 9.0.3 > Nexus 5X [ROM] LineageOS 15.1 || Nexus 5 [ROM] LineageOS 14.1 || Beelink GT1 || Sony Android TV KD55XE8596
Sold: SGNote 4, Nexus 4, SGN
Uživatelský avatar
levak
Stálý androiďák
Příspěvky: 148
Registrován: stř 25. kvě 2011 11:18:11
Typ mobilu / ROM: Nexus 5 32GB
Twitter: @levakcz
Rom: 5.0

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od levak »

Určitě lépe :) Nexus 4 nefotil nejhůř, ale při focení jsem měl HDR vypnuté, protože ty fotky měly hodně šumu.
U Nexus 5 je znát velký posun hlavně díky optické stabilizaci a všechno fotím na HDR+, za mě velká spokojenost s foťákem i celým telefonem :)
Uživatelský avatar
jaydoo
Androiďák!
Příspěvky: 347
Registrován: stř 22. úno 2012 14:09:38
Typ mobilu / ROM: Oneplus 6
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X
Tablet: Asus Nexus 7 32GB 3G 2012

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od jaydoo »

Kde na slovensku viem kupiť normálne so zárukou novú N5 32 GB za normálnu cenu?
nikde ju neviem nájsť :(
Oneplus 6 9.0.3 > Nexus 5X [ROM] LineageOS 15.1 || Nexus 5 [ROM] LineageOS 14.1 || Beelink GT1 || Sony Android TV KD55XE8596
Sold: SGNote 4, Nexus 4, SGN
Uživatelský avatar
Skolacik
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: čtv 08. dub 2010 23:31:50
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB
Twitter: @skolacik
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od Skolacik »

Horsie je, ze ja obzeram CZ/SK eshopy a tiez ju niekde neviem zohnat. Klakol mi Gnex ako prvy ma napadol Nexus5, aj ked pevne rozhodnuty este nie som.
Ako ste na tom vy? Kupili by ste si Nexus5 este aj teraz, alebo uz je moralne zastaraly (aj ked myslim, ze nie)?
Uživatelský avatar
jaydoo
Androiďák!
Příspěvky: 347
Registrován: stř 22. úno 2012 14:09:38
Typ mobilu / ROM: Oneplus 6
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X
Tablet: Asus Nexus 7 32GB 3G 2012

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od jaydoo »

No tiež chcem vymeniť svoju N4 a N5 je asi jediný vážny kandidát. Nikde za rozumnú cenu nie je 32 GB verzia. LG G2 nechcem. Iné novinky sú moc veľké /LG G3/ a to nehovorím o N6.
Oneplus 6 9.0.3 > Nexus 5X [ROM] LineageOS 15.1 || Nexus 5 [ROM] LineageOS 14.1 || Beelink GT1 || Sony Android TV KD55XE8596
Sold: SGNote 4, Nexus 4, SGN
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od Mishack »

Rozhodně bych koupil. A nebo právě zmiňovanou G3. Ona fakt tak velká není. Zkuste si ji někam jít osahat. V ruce se drží skvěle.

(­)
Uživatelský avatar
Jh.soft.serv
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: pát 25. lis 2011 15:23:26
Typ mobilu / ROM: Samsung S22 Ultra 12/512 GB, One UI 6.0, A14
Mobil 2 / ROM: OnePlus 6, 8GB/256GB, LineageOS 21.0, A14
Twitter: Jh.soft.serv
Rom: Android 14

Re: Vyplatí se koupě i dnes?

Příspěvek od Jh.soft.serv »

jaydoo píše:Kde na slovensku viem kupiť normálne so zárukou novú N5 32 GB za normálnu cenu?
nikde ju neviem nájsť :(
Už to bude problém vôbec zohnať...Neskutočne sa teším z už ročného používania za cenu 444 €. Všade končia s predajom. Už podľa mňa budú len dopredávať 16 GB verzie. Za nenormálnu cenu ho ešte majú v http://www.golias.sk/e/328826, to by som si za 370-400 € radšej už kúpil LG G3 16 GB, alebo menšieho brata LG G2 32 GB (ak trváš na väčšej pamäti) za cenu ako mal nexus 5 32 GB.
1. Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Burgundy, Android 14, One UI 6.0, S908BXXS8DXD2 + Amazfit GTR 47, Stainless Steel, 1.3.8.04
2. Oneplus 6 8/256 GB, lineage 21.0
Odpovědět

Zpět na „Google Nexus 5 - Obecná diskuze“