HTC G1 - Obecná diskuzeZapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Odpovědět
OttO
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 24. úno 2009 22:13:57

Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od OttO »

Ahoj,

tak jsem zkousel funkci na odemknuti telefonu pri zapomenuti vzoru. Bohuzel neuspesne. I po zadani spravneho uctu a hesla se mi nepodarilo telefon zprovoznit. Restart ani vyjmuti baterie nepomohlo. Porad se objevovala obrazovka na zadani google uctu a hesla. Na internetu jsem nasel navod jak z teto slamastiky, protoze jsem nebyl jediny kdo narazil. Bohuzel se jednalo o tvrdy restart a ztratu vsech dat. Tak si na to dejte pozor na na tuto fci radeji zapomente.

OttO
G1
TommyBoySVK
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: pát 20. bře 2009 9:54:54

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od TommyBoySVK »

neviem..mne po zadani mena a hesla do google išiel mobil bezproblemovo..hned ma vyzvalo na zadanie nového patternu a bolo...bol som na JF 1.43 RC9
Uživatelský avatar
atom631
Stálý androiďák
Příspěvky: 213
Registrován: čtv 05. bře 2009 18:34:26
Typ mobilu / ROM: SGS 3
Bydliště: Praha - východ

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od atom631 »

Ja jsem ho také jednou zapoměl, ale v pohodě jsem se z toho přes gmail dostal. Mě to funguje bezproblémově. :geek:
T-mobile G1 -> Samsung galaxy S3 -> Ulefone be touch 2
manik.luke
Androiďák!
Příspěvky: 373
Registrován: stř 11. bře 2009 14:58:48

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od manik.luke »

a co když sem to mel vyplí, a ted kdyz to chcu zapnout tak si nepamatuji kombinaci.. to muzu zadavat 100x dokola a krome casovyho omezeni to nic nedela.. jak to zmenim bez hard resetu?
Tom 86
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: sob 18. dub 2009 10:40:40

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od Tom 86 »

Tak jsem si to taky zkusil zablokovat (odemykal jsem parkrat spatne) a de to vpohode odemknout. nabidne ti to neco jako forgotten pattern - tlacitko (po tech 30 sekund), objevi se ti vyzva pro zadani tveho uctu a hesla a pak si vybereš novej odemykací vzor a jede to vpohodě bez hard resetu telefonu. Vlastním bílej(českej) telefon od T-mobile bez rootu, takže original jak jsem ho dostal.

EDIT: možná budeš muset vysunout klávesnici aby ti to nabídlo to tlačítko forgotten
OttO
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 24. úno 2009 22:13:57

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od OttO »

Ahoj,

mam totiz takove podezreni, ze kdyz ve svem uctu mate tecku napr. "doktor.z.hor" tak ta tecka se vyhazuje. Toto podezreni mam z toho duvodu, ze jsem zkousel Latitude a vracely se mi maily, ze ucet neexistuje. Pro blizsim zkoumani jsem zjistil, ze se vytratila tecka.

OttO
G1
Uživatelský avatar
d.f.h
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: sob 31. led 2009 15:39:35
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od d.f.h »

OttO píše:Ahoj,

mam totiz takove podezreni, ze kdyz ve svem uctu mate tecku napr. "doktor.z.hor" tak ta tecka se vyhazuje. Toto podezreni mam z toho duvodu, ze jsem zkousel Latitude a vracely se mi maily, ze ucet neexistuje. Pro blizsim zkoumani jsem zjistil, ze se vytratila tecka.

OttO
No nevím, tečky mám v účtu dvě a žádné problémy jsem nepozoroval... Je ale fakt, že Gmail s tečkami trochu čaruje:

http://mail.google.com/support/bin/answ ... swer=10313
T-Mobile G1 bílý - říkám mu Kryťák :-)
Zajímá vás Blu-ray, HDTV a vysoké rozlišení v domácí elektronice? HDmag.cz je tu pro vás!
manik.luke
Androiďák!
Příspěvky: 373
Registrován: stř 11. bře 2009 14:58:48

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od manik.luke »

Ja mam v jmenu taky tecku a jde mi to v pohode..
Uživatelský avatar
d0paroma
Stálý androiďák
Příspěvky: 193
Registrován: stř 25. úno 2009 22:49:58
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od d0paroma »

Mam na g-mailu tecku ctyri roky, od dob kdy byl jen na pozvanky a doted sem se nesetkal s jedinym problemem. Ani na Latitude.
Motorola M3888, Siemens MT50, Motorola V360, Sony Ericsson V630i, HTC-T-Mobile G1, Samsung Galaxy S2 - XEZ, oficial system 2.3.4
OttO
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 24. úno 2009 22:13:57

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od OttO »

Tak jste me presvedcili, ze to asi globalni problem neni. Ale i presto uz tuto fci pouzivat s bezpecnostnich duvodu nebudu :)
G1
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od ge0rge »

v tom pripade ti udelam radost kdyz ti reknu, ze i kdyz si zvolis email jardanovakzmalestrany@gmail.com ... tak na tento email budou chodit i vsechny emaily adresovane na jarda.novak.z.male.strany@gmail.com ... proste proto ze gmail v tomto smyslu tecky ignoruje, resp muzes tam vlozit tecek kolik chces nakonec je to porad ta sama schranka
OttO
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 24. úno 2009 22:13:57

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od OttO »

ge0rge píše:v tom pripade ti udelam radost kdyz ti reknu, ze i kdyz si zvolis email jardanovakzmalestrany@gmail.com ... tak na tento email budou chodit i vsechny emaily adresovane na jarda.novak.z.male.strany@gmail.com ... proste proto ze gmail v tomto smyslu tecky ignoruje, resp muzes tam vlozit tecek kolik chces nakonec je to porad ta sama schranka

Ahoj, tak to je dost dulezita informace. Diky za ni. Uz jsem si to i ozkousel a mas pravdu. Jak jsi na to prisel?
G1
certikk
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: sob 09. kvě 2009 10:03:35

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od certikk »

ahoj mám ten samý problé co ty,jak provedu ten hard reset?
Uživatelský avatar
d750
Kyborg
Příspěvky: 3799
Registrován: pát 20. úno 2009 5:28:37
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od d750 »

Vypni fen. Podrž tlačítko home a power no a na obrazovce mačkej alt + w a enter. Hotovo.
certikk
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: sob 09. kvě 2009 10:03:35

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od certikk »

už je to :cry:
Manny92
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 26. bře 2016 20:14:35
Typ mobilu / ROM: Hyundai Cyrus HP503Qe
Twitter: https://twitter.com/Manny_cz/
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od Manny92 »

Zdravím všechny, řeším problém podle názvu tohoto vlákna, zamkl jsem si bezpečnostním kódem - vzorem phablet (na systému Google Android 5.1 Lollipop) tak precizně, že jsem na druhý den zapomněl, metodu nastavení hesla na správci androidu jsem zkoušel, ale nic to na tom nezměnilo. Zámek aplikací mi ukazuje, že byl účet ověŕen a mohu si změnit heslo, ale nemůžu se k požadované změně dostat, protože mi ihned naskočí požadavek na odemykací vzor na službu Google play, je nějaký způsob jak se dostat ke změně hesla přes nějaké jiné nastavení? Nastavení telefonu jsem si já paranoik také zahesloval zmiňovaným vzorem. Opravdu mě to stálo už hodně nervů :D díky za případnou pomoc
Naposledy upravil(a) Manny92 dne sob 26. bře 2016 20:44:18, celkem upraveno 1 x.
Na svých stránkách píšu hlavně o internetovém podnikání a provozuji největší cashback portál v ČR (Alvarado.cz). Používám Hyundai Cyrus HP503Qe se systémem Google Android 5.1 Lollipop.
Uživatelský avatar
Bobb11
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: pát 04. led 2013 19:51:43
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od Bobb11 »

Ja se take dostal pres google ucet po zadani hesla a nemel jsem problem. :D
Android hry a aplikace pro tablety i mobilní telefony
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: Zapomenuti vzoru pro odemknuti telefonu

Příspěvek od netineti »

Ak je mobil rootnuty treba v recovery cez správcu súborov zo zložky data/settings vymazať súbor locksettings.db
Odpovědět

Zpět na „HTC G1 - Obecná diskuze“