ZTE V970 - FW/ROM/ROOT[CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

djaka
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 17. lis 2013 23:51:30
Typ mobilu / ROM: ZTE V970

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od djaka »

Me se to Epo nechce vubec stahnout nic to nedelam i kdyz vse delam podle navodu tak nic :-(
longo213
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: stř 20. bře 2013 15:02:27
Typ mobilu / ROM: Elephone P6000
Mobil 2 / ROM: ZTE Grand X V970
Twitter: longo213
Tablet: FNF iFive mini3

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od longo213 »

djaka píše:Me se to Epo nechce vubec stahnout nic to nedelam i kdyz vse delam podle navodu tak nic :-(
Moment, mas to rootnute?
djaka
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 17. lis 2013 23:51:30
Typ mobilu / ROM: ZTE V970

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od djaka »

longo213 píše:
djaka píše:Me se to Epo nechce vubec stahnout nic to nedelam i kdyz vse delam podle navodu tak nic :-(
Moment, mas to rootnute?
Jasne ze mam ale stejne to nejde vubec nevim co s tim, takze GPS stale nejde :-(
longo213
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: stř 20. bře 2013 15:02:27
Typ mobilu / ROM: Elephone P6000
Mobil 2 / ROM: ZTE Grand X V970
Twitter: longo213
Tablet: FNF iFive mini3

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od longo213 »

djaka píše:
longo213 píše: Moment, mas to rootnute?
Jasne ze mam ale stejne to nejde vubec nevim co s tim, takze GPS stale nejde :-(
Tak este raz - Appky:
EPO download (v pripade ze automaticky z nejakeho dovodu nejde)
MT GPS EPO Fix
Nastavenie NTP servera
FasterGPS

Na 100% funguje, tento vikend som prehadzoval ROM na bgcngm's (JB) V1.3MOD + superdragonpt's Kernel 1.4, cize som vsetko nastavoval odznova.
Po nastaveni NTP servera pomocou FasterGPS (Continet:Europe, Region:Slovakia) a stiahnuti EPO suborov (MT GPS EPO Fix), prvotny lock cez Google Maps za par sekund.
djaka
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 17. lis 2013 23:51:30
Typ mobilu / ROM: ZTE V970

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od djaka »

Google maps jsou i ofline?podle me ma teda zapli internet v mobilu kdyz ti to jde..ja to chci bez datoveho prenosu
djaka
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 17. lis 2013 23:51:30
Typ mobilu / ROM: ZTE V970

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od djaka »

Takze vse sem udelal podle toho tveho navodu a nic epo soubory se nestahli..takze uz fakt nevim :-(
niripe
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: pon 03. pro 2012 9:53:25
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone 5
Mobil 2 / ROM: ZTE V970, Bruno 1.1R2 - JB 4.1
Tablet: Samsung Tab 8.9 GT-P7310 WiFi, Stock 4.0.4
Rom: KK 4.4.2 Stock

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od niripe »

Poslední EPO se mi podařilo stáhnout 25.5.2014. Od té doby při pokusu o stažení hlásí "EPO update failure".

Když jsem měl tento telefon nový, tak se ani po hodině nebyl schopen fixnout. Tehdy jsem se s tím nějak smířil a zkusil jsem externí BlueTooth GPSku. Ta se chytla hned. Hned potom taky začala chodit i ta interní. Po všech místních radách chodí přiměřeně dobře.

Taky můžeš zkusit prodloužit tu anténu, jak psal někdo ve vedlejším vláknu. Samotného mě zajímá, jestli se nějak zvýší citlivost, takže to určitě zkusím.

Google mapy lze provozovat off-line. Tip jak na to, určitě najdeš v článcích na stránkách svět androida.
longo213
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: stř 20. bře 2013 15:02:27
Typ mobilu / ROM: Elephone P6000
Mobil 2 / ROM: ZTE Grand X V970
Twitter: longo213
Tablet: FNF iFive mini3

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od longo213 »

djaka píše:Google maps jsou i ofline?podle me ma teda zapli internet v mobilu kdyz ti to jde..ja to chci bez datoveho prenosu
Ako offline navigaciu mozes pouzit skvely MapFactor ci Be-On-Road, ak zvolis instalaciu OpenStreeMap.
djaka píše:ja to chci bez datoveho prenosu
Este raz - data ci wifi sa zapinaju pre GPS lock, neprenasaju sa ti ziadne velke data. Ak nemas datovy pausal aktivovany, neprelezie ti nic. Ak mas, tak nechapem preco to tu riesime. Ide len o urychlenie pripojenia, pomocku pre A-GPS, po locknuti mozes data vypnut. Bez problemov som to mal zapnute v Chorvatsku. Fakt ma princip A-GPS nebavi jednemu cloveku vysvetlovat dookola.
djaka píše:Takze vse sem udelal podle toho tveho navodu a nic epo soubory se nestahli..takze uz fakt nevim
Zapni a pripoj sa na Wifi. Pri aplikacii FasterGPS potrebujes zvolit najskor kontinent a potom aj region (podla obrazka). Pockaj kym sa po volbe regionu zobrazi sprava gps.conf was written successfully!
Obrázek
Aplikacia MT GPS EPO Fix ma velky button Download EPO files. Klikni nan, zobrazi sa velke okno s informacia, pockaj kym pomaly prebehne stiahnutie a instalacia poslednych EPO suborov.
Obrázek.
Restartuj telefon, zapni WiFi (nemusis sa pripajat na siet), vybehni von a skus, GPS lock musi byt do minuty.
djaka
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 17. lis 2013 23:51:30
Typ mobilu / ROM: ZTE V970

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od djaka »

longo213 píše:
djaka píše:Google maps jsou i ofline?podle me ma teda zapli internet v mobilu kdyz ti to jde..ja to chci bez datoveho prenosu
Ako offline navigaciu mozes pouzit skvely MapFactor ci Be-On-Road, ak zvolis instalaciu OpenStreeMap.
djaka píše:ja to chci bez datoveho prenosu
Este raz - data ci wifi sa zapinaju pre GPS lock, neprenasaju sa ti ziadne velke data. Ak nemas datovy pausal aktivovany, neprelezie ti nic. Ak mas, tak nechapem preco to tu riesime. Ide len o urychlenie pripojenia, pomocku pre A-GPS, po locknuti mozes data vypnut. Bez problemov som to mal zapnute v Chorvatsku. Fakt ma princip A-GPS nebavi jednemu cloveku vysvetlovat dookola.
djaka píše:Takze vse sem udelal podle toho tveho navodu a nic epo soubory se nestahli..takze uz fakt nevim
Zapni a pripoj sa na Wifi. Pri aplikacii FasterGPS potrebujes zvolit najskor kontinent a potom aj region (podla obrazka). Pockaj kym sa po volbe regionu zobrazi sprava gps.conf was written successfully!
Obrázek
Aplikacia MT GPS EPO Fix ma velky button Download EPO files. Klikni nan, zobrazi sa velke okno s informacia, pockaj kym pomaly prebehne stiahnutie a instalacia poslednych EPO suborov.
Obrázek.
Restartuj telefon, zapni WiFi (nemusis sa pripajat na siet), vybehni von a skus, GPS lock musi byt do minuty.
Tak vse sem udelal jak si tady popisoval a uspesne se me to podarilo nevim co sem pred tim delal ze to neslo, ale uz to jde.Moc ti dekuju za trpelivost :D
djaka
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 17. lis 2013 23:51:30
Typ mobilu / ROM: ZTE V970

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od djaka »

Tak a vyskytl se problém .myslel sem ze se GPS chytne aj bez WiFi.ale ne pokud mam zaplu WiFi tak se ME připojí GPS a bez problémů ukazuje , ale jak mile ji vypnu tak omamzite ztratím signál od.GPS a ta už se nechytne ani po 10 minutách. Takže nevím proc to dela :cry:
djaka
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: ned 17. lis 2013 23:51:30
Typ mobilu / ROM: ZTE V970

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od djaka »

Takze nikdo me jiny neporadite ja uz sem fakt zoufalý.Dost by to pomohlo at delam co delam tak to stejnak nejde
:cry:
Altissimus
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 23. kvě 2013 7:28:42
Typ mobilu / ROM: Huawei P8 / B321

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od Altissimus »

Vracím se k tomuto problému
Altissimus píše:Ahoj lidi, tak jsem upravil vnitřní paměť dle návodu a vše OK.
Nainstaloval jsem rom update_JB_V970_V1.1R2MOD a vše opět OK. Vnitřní paměť je skutečně 2.52GB + externí SD.

Veškerá instalace .app naprosto v pohodě bez problémů. Dostatek paměti, žádně omezení - :yes:

Ale dnes jsem si vzpoměl, že nemám nastavené účty emailu v mobilu. Nakonfiguroval jsem mail a při načítání mailů ze serveru mi bohužel píše, že aplikace přestala pracovat s důvodu nedostatku paměti abych smazal aplikace , zkusil jsem vytvořit nový mail, ale psalo to pořád i když ve schránce nebyl žádný mail ..... :cry:
Prosím můžete mi někdo poradit co s tím?
Po dlouhé době jsem se vrátil k úpravě na velkou paměť vše funguje až na té maily. Takže mám na výběr

a) buď si partnerka bude neustále stěžovat, že jí nejdou aktualizace, hry a další instalace
nebo
b) veškeré aktualizace půjdou, instalace aplikací a her také - ale nepůjdou jí maily

Nemá někdo nějakou alternativu jak toto vyřešit? Jestli existuje možnost jak zvětšit interní paměť a přitom zachovat funkční maily?

Pozn.: Aplikace na přesouvání souborů nepomáhají :(
longo213
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: stř 20. bře 2013 15:02:27
Typ mobilu / ROM: Elephone P6000
Mobil 2 / ROM: ZTE Grand X V970
Twitter: longo213
Tablet: FNF iFive mini3

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od longo213 »

Aku pouzivas ROM? Ja mam extended userdata mod od zaciatku, problem nastal az pri prechode na Jelly Bean ROM, kedy system "nevidel" externu SD kartu a vyriesit sa to podarilo az novym kernelom. Patrim k majitelom zriedkavej sorty V970 s mierne odlisnou konfiguraciou :)
Momentalne mam (JB) V1.3MOD od bgcngm + superdragonpt's KERNEL_JB4.1_ZTE_v970._v1.4. Pristupy na externu SD uplne v pohode, pouzival som Mail, K9 Email, novy Gmail aj Inbox a ziaden problem.
marmou365
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 14. dub 2013 10:00:57
Typ mobilu / ROM: ZTE V970
Bydliště: Znojmo

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od marmou365 »

Zdravím Vás.
Dá se prosím někde sehnat originální ROM na ZTE V970 s češtinou ? Ta, na kterou je odkaz tady v článku je plná rozsypaného čaje a nevím co s ní. :-)
Rozhasil se mi mobil po výměně sim karty jiného operátora a obchod, kde jsem ho kupoval v lednu zkrachoval a není žádný kontakt. Nemá někdo zálohu ?
Děkuji.
Vlenc
Stálý androiďák
Příspěvky: 89
Registrován: úte 13. bře 2012 17:28:13
Typ mobilu / ROM: Redmi note 8 PRO
Mobil 2 / ROM: Honor 9 lite

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od Vlenc »

Dobrý den,
Vlastním telefon Zte grand x v 970.Úspěšně používám clockwordmod. Nyní mám v telefonu na sd kartě málo místa a tak hledám co případně vymazat. V adresáři clockwordmod jsem našel dva adresáře.Backup a Blobs.Jedná se mi o ten druhý.Co je to a k čemu slouží.Dá se z něj něco vymazat nebo ne?Je poměrně veliký.U mě zabírá 11 Gb? Děkuji za odpověď.
tramin
Androiďák!
Příspěvky: 435
Registrován: sob 20. říj 2012 10:17:08
Typ mobilu / ROM: HONOR 7-stock ROM
Mobil 2 / ROM: Xiaomi MI A2 LITE

Re: [CWM recovery + custom ROM od BM] ZTE V970

Příspěvek od tramin »

Prosím o radu.Po pokusu o tovární nastavení telefon střídá nápis ZTE a zeleného panáčka.Pokus nahrát cwm recovery nepomohl.Sice se nahraje,ale telefon reaguje stejně.Co s tím?
Odpovědět

Zpět na „ZTE V970 - FW/ROM/ROOT“