Jiayu G4 - ROM/ROOT/FWJiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Uživatelský avatar
foto1977
Droid
Příspěvky: 1541
Registrován: ned 16. led 2011 20:58:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Rom: stock
Bydliště: Matička měst :)

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od foto1977 »

A už jí tady z androidfóra někdo zkoušel?
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C → Samsung S10e
jarek72
Stálý androiďák
Příspěvky: 130
Registrován: stř 28. črc 2010 16:13:54
Typ mobilu / ROM: XPERA ACTIVE-XIAO REDMI 1S-JIAYU G4S-XIAO REDMI2
Tablet: CHUWI V88S

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od jarek72 »

Tak jsem zkusil v domeni ze je to i pro ty co jeste nenaistalovali 4.4 v3 a zjistil jsem ze mi to rozhodilo dotek :) jinak romka se mi osobne nelibila, hlavne ten status bar a ty ikonky nastaveni. zabiraji hodne mista takze clovek musi stahnout listu pres pul obrazovky aby videl nahled notifikace. potom tam nefunge ten smart wake jen pro vypnuti.
Nakonec jsem skoncil u V9.050.01 kde vse funguje .
tompca
Stálý androiďák
Příspěvky: 80
Registrován: pát 25. úno 2011 8:08:47

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od tompca »

Zkoušel a nejelo mi GPS, jinak jak psal kolega nahoře moc se mi nelíbila.
millcek
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: úte 26. srp 2014 21:44:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od millcek »

Oskliva, ten vzhled se nehodi ke vzhledu klasickyho androidu a jak se to kombinuje tak je to fakt spatne. A oproti V9 trhana.
ac3
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: stř 05. úno 2014 12:16:01
Typ mobilu / ROM: ZOPO Speed 7

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od ac3 »

Pred časom mi spadol G4S/L na zem a rozbil sa mi display. Objednal som si z CN nový a podľa návodu som ho vymenil. Myslím si že som dodržal všetko podľa návodu a mám to dobre zapojené ale z tel je tehla. Nereaguje na nič, nejde zapnúť ani nenabíja baterku. Podľa návodu sa pokúšam nahrať novú ROM, do PC som nahodil MTK USB PORT v správcovi zariadení ho vidím ako (COM 3), do SP Flash tools cez Download a scatter loading nahrajem pôvodnú ROM G4SL-20140422-120615 pripojím tel bez baterky a po cca dvoch minútach mi SP Flash tool vypíše info:
BROM ERROR: S-FT-ENABLE-DRAM-FAIL (4032),
(EMI) Enable DRAM Failed
(HINT):
please check your load matches to your target which is to be downloaded
Chcem sa spýtať existuje nejaký soft s ktorým by som sa mohol pokúsiť to nejako oživiť alebo je v prdeli DRAM alebo je nejaká šanca to ešte nejako naštartovať?
Vďaka za každé info.
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od Telewest »

lcd si vymenil za rovnaky typ - od LG alebo AUO?
...a naco si ho znovu flashoval? Pri SPFT je tam stale riziko,ze sa nieco odfajci.
ac3
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: stř 05. úno 2014 12:16:01
Typ mobilu / ROM: ZOPO Speed 7

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od ac3 »

Flashovať som ho iba skúšal keď tel na nič nereagoval. Display som kupoval origo na tento model.

Ak by sa tu náhodou objavil niekto z BA a bol by mi ochotný nabiť baterku, poprosím ho o kontakt.
Naposledy upravil(a) ac3 dne pát 06. bře 2015 11:15:16, celkem upraveno 1 x.
foony
Androiďák!
Příspěvky: 252
Registrován: stř 01. úno 2012 10:40:57
Typ mobilu / ROM: Jiayu G4

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od foony »

Nahoda je svina ale asi si to nerobil v ESD prostredi v ESD rukaviciach a ESD naramkom na ruke, kde je eliminovana staticka elektrina. Aj to moze byt pricina problemu. Zial stane sa obcas.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od unavix »

Nestraš ho. Baterku nabít na 100% (když tak v jiném telefonu) zkontrolovat správnost zapojení a zkusit znovu. Pokud ani tak nic tak napsat uživateli mrnus.

Tap 1+1
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od Telewest »

MIUI V6 (5.2.27)
..zatiaľ u mňa neodskúšaná

edit: po preštudovaní stránky, vraj od 3.3 začala oficiálna podpora MIUI V6 od teamu MiuiPro.ru ! Takže sa máme na čo tešiť ;)

http://miuipro.ru/rommgr/device_view/311/
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od rbarat »

Áno, podporujú tam viaceré telefóny, okrem vášho aj THL 5000 - v spolupráci s inbrzy z MIUIOS.CZ (poskytol mi hotové CZ a SK texty) som pripravil český a slovenský preklad verzie pre THL 5000. Naše fórum je tu http://androidforum.cz/topic61019.html.

Tým chcem povedať to, že rusi zatiaľ nedávajú do ich portov češtinu a slovenčinu. Pokiaľ je medzi vami niekto ochotný a schopný doplniť preklad, skontaktujte sa s ingbrzy kvôli textom a vyrobte si CZ/SK verziu ruskej MIUI ROM, ktorá je veľmi kvalitná. Máte tam už poslednú verziu 5.2.27 - http://miuipro.ru/rommgr/device_view/311/
Aktualizácie sú na týždennej báze. Sám vám texty nemôžem poskytnúť, nakoľko ingbrzy mi na to nedal súhlas.

V prípade problémov s prekladom mi kľudne napíšte, poradím. Dá sa to prekladať v poslednom jBartovi - väčšina ide automaticky, asi 15 aplikácii treba prekladať po jednom, ale na THL 5000 som na žiadne veľké problémy nenarazil.

Edit:
Tak Rusi okopírovali češtinu a slovenčinu z mojej ROM, tak myslím, ze budete mať preklad hotový aj vo vašej verzii.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
mimarcincin
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: úte 02. zář 2014 13:30:34
Typ mobilu / ROM: Jiayu G4s original 4.2 Rom

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od mimarcincin »

Po odskúšaní pár novších Kitkat ROM tu napíšem môj subjektívny názor. Na mobile mi GPS nikdy nešlo tak ho nebudem spomínať.
Snake ROM - Všetko je funkčné avšak časté sú drobné záseky a aplikácia Camera Zoom fx padá. Občasné nereagovanie na dotyk.
Salamander ROM - Zaujímavý systém, ako aj notifikačná lišta ale nakoľko nemá Smartwake tak okamžite bola vymenená.
V9.047 Final - Na môj vkus až príliš čistý android - chýbalo mi tam mnoho vecí na ktoré som bol zvyknutý u iných ROM.
Chilapos v2.2 a Custom MG ROM - ich najnovšie verzie sú pre mňa prekvapivo zasekané, rovnako ako u Snake ROM.
Prakticky všetky verzie s buildom 4.4.2 20141113-1544 boli zasekané a preto som sa vrátil k Chilapos v1 (build 20141022_222444), ktorá funguje skvelo (dobrá batéria a oproti iným systémom má všetko čo potrebujem a je veľmi rýchla).
MIUI moc nemusím tak najnovšie ani skúšať nebudem.
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od Telewest »

no,mame stastie,ze si z romiek mozeme vyberat..ja som napriklad dlhodobo spokojny s AOSP V9.050.01 od vova.vafina + s xposed modulmi
Mihinek
Stálý androiďák
Příspěvky: 99
Registrován: čtv 09. kvě 2013 11:35:29
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot Z90a40 S363 160625 ROW

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od Mihinek »

No, já mám už pár měsíců MG v8 a rozhodně mi nepřipadá zasekaná ani nic podobného. Jede naprosto svižně, všechno (krom GPS,ale to není ROM, ale MTK) v ní funguje naprosto v pohodě..Všechno je věc názoru a toho, co kdo od ROM očekává..
Uživatelský avatar
foto1977
Droid
Příspěvky: 1541
Registrován: ned 16. led 2011 20:58:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Rom: stock
Bydliště: Matička měst :)

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od foto1977 »

MIUI V6 (5.3.4)

Ahoj dnes vyšla nová verze 5.3.4 - zkoušel jí někdo? Už je v ní čeština???
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C → Samsung S10e
jarek72
Stálý androiďák
Příspěvky: 130
Registrován: stř 28. črc 2010 16:13:54
Typ mobilu / ROM: XPERA ACTIVE-XIAO REDMI 1S-JIAYU G4S-XIAO REDMI2
Tablet: CHUWI V88S

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od jarek72 »

Zkoušel jsem to a čeština tam je ale přeložený jsou jen nějaký věci zbytek anglicky i ruský jsem tam něco měl. Jinak se mi to miui v6 líbí
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od Telewest »

Problem je,ze druha klasicka mini sim v slote2 sa neda odblokovat-stale hadze ,ze je chybny pin
...inac cez 5.2.27 je k dispozicii uz ota update na 5.3.5,tak skusim ci to v nej opravili
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od Telewest »

...ked dobre ratam,tak 5.3.13 je uz piaty update,no chlapci bieloruski neboli doteraz schopni odstranit vyssie menovane bugy
Uživatelský avatar
foto1977
Droid
Příspěvky: 1541
Registrován: ned 16. led 2011 20:58:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Rom: stock
Bydliště: Matička měst :)

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od foto1977 »

Mě ta MIUI vůbec nejde flešnout, tedy jde, ale mám jem černou obrazovku, MIUI nenaběhne...
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C → Samsung S10e
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od Telewest »

u mna s instalaciou nie je problem..flashujem cez TWRP od vova.vafina,najprv wipe-factory reset,potom instalacia zip a nakoniec wipe cache..dodrzujes tento postup?
Uživatelský avatar
foto1977
Droid
Příspěvky: 1541
Registrován: ned 16. led 2011 20:58:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Rom: stock
Bydliště: Matička měst :)

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od foto1977 »

... já také flešoval přes TWRP od VovaVafin, ale to wipe cache jsem dělal na začátku s wipe data a davilk...
Je u té poslední verze už odstraněno to že nejde vypnout jak tu někdo psal???
CHápu dobře, že když mám v mobilu jen jednu SIM (Slot1-mini-SIM) tak tam nefunguje???
Pokud bych to chtěl, musím jí mít ve slotu č.2 (Velká SIM)?
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C → Samsung S10e
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od Telewest »

Miui Update V5.3.17 ma uz odstraneny bug s odblokovanim druhej simky a taktiez uplne vypnutie je uz OK ;) ...pada akurat stock web browser a rozlisenie fotiek je len 8MPix a su dost zasumene..
Přílohy
uploadfromtaptalk1426791501227.jpg
uploadfromtaptalk1426791501227.jpg (36.41 KiB) Zobrazeno 5572 x
eis
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24. bře 2015 19:41:28
Typ mobilu / ROM: Jiayu G4

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od eis »

stahl jsem si posledni verzi Miui a po tom co problehla instalace a provedl se restart tak uz nabehlo pouze logo a hned zase restart a zase logo a restart .... a ted se mi nedari nic
neporadi nekdo co ted ? :)
Uživatelský avatar
foto1977
Droid
Příspěvky: 1541
Registrován: ned 16. led 2011 20:58:37
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Rom: stock
Bydliště: Matička měst :)

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od foto1977 »

eis:
Telewest píše:u mna s instalaciou nie je problem..flashujem cez TWRP od vova.vafina,najprv wipe-factory reset,potom instalacia zip a nakoniec wipe cache..dodrzujes tento postup?
TWRP recovery stáhneš na Needrom...
Dodrž postup popsaný nahoře a bude to ok...
Alcatel OTE → Siemens C35i → Nokia 3310 → Nokia 6610 → Nokia E65 → LG OptimusOne → LG Optimus Black → Samsung S Duos → UMI X1 → iOceanX7 → UMI Cross → Zopo 998 → iOceanX7s → One+One 64GB → JIAYU G4S → UMI X3 → JIAYU G4S → Nexus 5 → Xperia Z3C → Huawei Nova → Xperia XZ1C → Samsung S10e
dežo
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: stř 03. říj 2012 9:50:06
Typ mobilu / ROM: jiayu g4s

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od dežo »

po dlhom case na Chilapos som vyskusal MIUI.
http://www.needrom.com/download/miui-by-miuipro-ru/
je to prvy krat, co som sa stretol s touto romko a strasne sa mi paci. stastie, ze som mal zalohovany IMEI, inak neviem neviem.
skusil som sa pripojit na GPS, ale vobec.. zatial co na Chilapos sa aspon pripojil, tu vobec.system ide velmi pekne plynulo, ale strasne mi vadi klavesnica, skoro kazde druhe pismeno netrafim a musim prepisovat. baterka po jednom dni pouzivania (aktyvneho) vecer skoncila na 50%, co nie je zle podla mna.. ale Chilapos mal asi lepsiu vydrz
vadia mi tie rozne cinske vecicky, ale to je asi v tejto ROMke samozrejmostou... bohuzial mi nejak nefunguju automaticke updaty :roll:
v systeme je aj cestina, ale niektoer veci boli v rustine, niektore v cinstine, niekde bola anglictina, tak som ostal na anglictine
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od Telewest »

neviem ktoru verziu ROMky si skusal,ale u mna na poslednej verzii 5.3.29 (ktoru som upgradol cez OTA z 5.3.27) nie je v menu po cinstine/rustine ani stopa,ROM ma aj slovencinu.Ja osobne mam stock klavesnicu nahradenu google keyboardom,stale pri update ROMky aplikujem upravu GPS cez app FasterGPS a u mna potom GPS fixne bez pomoci za chvilu. Co sa vydrze tyka,tak je to cca rovnake s Chilaposom, no urcite je lepsia oproti vova.vafinovej AOSP. Porty pre MT6592 su stale na baze beta a "oficialna" podpora od bieloruskeho miuipro teamu zacala ani nie pred mesiacom...Hlavne mnou odpozorovane nedostatky su nasledovne: Stock prehliadac po spusteni crashuje,Fotak foti len na 8MPix,bez moznosti vypnutia zvuku pri vyfoteni,Jednotky pre volne miesto a rychlost siete su v azbuke(Mi-tools rychlost siete fixuje). Kazdopadne tieto chyby nie su az tak vazne,kedze samotny system bezi stabilne,je ho mozne bezne pouzivat.
edit: Pridane video z GUI
Spoiler:
Naposledy upravil(a) Telewest dne ned 29. bře 2015 23:00:47, celkem upraveno 2 x.
dežo
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: stř 03. říj 2012 9:50:06
Typ mobilu / ROM: jiayu g4s

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od dežo »

ja mam momentalne 5.3.22
skusim to teda este updatnut.. osobne mi anglictina nevadi vobec, ale napriklad ked otvoris Updater tak ten log je v azbuke, ale zasa len drobnost :oops:
idem na nom frcat dlhsie, MIUI ma fakt oslovilo a velmi sa mi paci..

btw. ked mi nejde updater a chcem nahodit vyssiu verziu (cez recovery), nemusim robit factory reset?
Uživatelský avatar
Telewest
Robot
Příspěvky: 822
Registrován: pát 05. dub 2013 8:14:15
Typ mobilu / ROM: momentalne_JIAYU_G4S
Mobil 2 / ROM: &many other cellphone devices
Tablet: Ainol Novo7 Fire / CM 11
Tablet 2 / ROM: Ainol Novo10 Hero / CM 10.2

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od Telewest »

skus skus.pri update ti staci wipenut len cache a dalvik cache,factory reset nemusis...btw spolupraca updatu cez OTA s TWRP od vova.vafina je bezproblemova.ak system ponukne aktualizaciu na novsi release,staci ti len povolit update,romka sa stiahne,opyta sa ci chces updatovat,system sa resetne do recovery,nainstaluje a nabootuje.pocas bootu vidis dole loader s postupom aktualizacie...
...a ano,log v updateri je v azbuke z dovodu,ze team miuipro su bielorusi
mlenak
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: stř 13. říj 2010 20:49:59
Typ mobilu / ROM: Honor 7 lite

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od mlenak »

Taky jsem zkousel, graficky moc pekna, ale diky absenci Smart Wake Up jsem se vratil na puvodni ROM. Bez toho uz si ovladani telefonu bohuzel nedovedu predstavit. Predpokladam, ze jej MIUI ROM nema, nebo jsem ho teda ani po dlouhem hledani nikde nenasel. Kdyztak mne opravte :)
pudil
Androiďák!
Příspěvky: 267
Registrován: ned 24. úno 2013 22:42:01
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro SE
Twitter: vit_koutensky
Tablet: Cube U55GT-C8-TALK79

Re: Jiayu G4S - firmware, ROMs, recovery

Příspěvek od pudil »

Měl jsem náladu na testování, takže zkouším 2 MIUI ROM:

http://www.needrom.com/download/miui-v6-g4s-port/
Tu nemůžu doporučit - nanašel jsem způsob jak ji rootnout, po čase se začne sekat

http://www.needrom.com/download/miui-by-miuipro-ru/
Mi přijde zajímavější, od doby kdy jsem zkoušel V4 ušlo MIUI velký kus cesty. Zatím se zdá že vše funguje jak má, ale nechám ji pár dní běžet a uvidím.

Trochu me zlobilo rozbehnuti GPS, tento postup to vyresil:

--------------------------
So, here it is:
Get "FasterGPS" app from Google Play Store. \
Get " MT GPS" app from Google Play Store } All free.
Get "MobileUncle" app from Google Play Store /

Go to Your GPS and mark everything ON.
Use FasterGPS and change your GPS Zone. i.e. Europe/Portugal
Use MT GPS to download the EPO Files.
Use MobileUncle, click on engineer mode, again on engineer mode (mtk),
sweep to the left until you find YGPS, click on it, then on information,
down you'll see hot, full and AGPS restart, follow this order and click on them.
Go back and click on satellites, and that's it...
------------------------------------------
Naposledy upravil(a) pudil dne úte 12. kvě 2015 8:48:58, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět

Zpět na „Jiayu G4 - ROM/ROOT/FW“