Servisy HTCreklamacia VSP Data

Pravidla fóra
Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)
Odpovědět
Fisir
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 29. čer 2015 20:57:37
Typ mobilu / ROM: Windows Phone 8X by HTC
Tablet: Prestigio Multipad 8.0 Pro Duo
Rom: Cyanogenmod 11.0

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od Fisir »

Ano, telefon je stále ve VSP. Ve stavu zakázky je sice stále NOVÁ a číslo zásilky (odvoz) tam není napsáno, ale kurýr si telefon odvážel v pátek. Jestliže se ale dělá factory reset, zajímalo by mě, jak se někdo z toho telefonu mohl přihlásit na můj Google účet (ještě jednou: přihlášení proběhlo přímo z internetového prohlížeče). Sám jsem factory reset udělat nemohl, protože telefon nebyl v provozuschopném stavu.

EDIT: Pardon, tohle je moje chyba. Google ukazoval, že se někdo přihlašuje z telefonu, ale časy přihlášení přesně sedí na desktopový počítač s Windows 10, takže ho asi něco zmátlo.
LadislavK
Stálý androiďák
Příspěvky: 140
Registrován: stř 02. pro 2009 21:56:08

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od LadislavK »

Bohužel se musím přidat s negativní zkušeností s VSP data. Synovec má Gigabyte Maya M1. Před několika měsíci mu přestal fungovat mikrofon. On protistranu slyšel, ale protistrana slyšela jen ticho. Jelikož stejně komunikuje většinou jen písemně (facebook, atd.) a hlavně kvůli rozehraným hrám nechtěl dát telefon z ruky, tak ho takto několik měsíců používal. Když se blížil konec záruky, nešlo reklamaci už odkládat a vypravili jsme se do "Mobilní pohotovost GSM s.r.o." v Plzni (obchodní dům Olympia), kde byl zakoupen. Po čase přišla zpráva, že se máme stavit kvůli reklamaci. Tam nás čekalo překvapení. Mobil byl odeslán do VSP Data, kde paní (slečna) technička dospěla k závěru (doslova opsáno z protokolu)

"Zařízení bylo uživatelsky poškozeno - vylomený pin v USB konektor na napájení (MT nelze nabíjet - způsobeno nevhodnou manipulací zákazníkem). Ostatní závady budou odstraněny na záruku výrobce."

A u toho návrh, že nám MT opraví za 2964,50 Kč. Podle pracovnice v Mobilní pohotovosti jsou jen dvě varianty - zaplatíme, nebo nám vrátí neopravený telefon.

Snažili jsme se tam vysvětlit, že je to nesmysl, jelikož synovec do poslední chvíle MT používal (a nabíjel) a závada byla nefunkční mikrofon, jak je i napsáno v předávacím protokolu. Údajně tento náš požadavek tlumočili do VSP data, odkud přišlo opět toto vyjádření. V současnosti leží MT v Mobilní pohotovosti, kde jsme ho takto odmítli převzít a řešíme, co s tím dál. Zatím to vypadá, že se nevyhneme řešení přes právníky, soudního znalce a soud. Jednání lidí z Mobilní pohotovosti nás nakoplo k tomu, že teď už nejde o peníze, ale nenechat si ***** na hlavu.
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od radegast »

Jednak, reklamovat závadu máš neprodleně po jejím výskytu.

Druhák, mně z toho vyšlo, že VSP v tom může být jaksi nevinně, před nimi měli telefon v pazourech v Mobilní pohotovosti.
Jenže pravda se bude hledat/dokazovat velmi těžce.

Podle mně se k tomu postavili dobře, konektor se nepoškodil sám, neřeší kdo ho poškodil, navrhují jeho opravu na náklady zákazníka. Ostatní závady, mikrofón, na záruku.
Divil bych se, kdyby to bylo jakkoliv jinak.

Teď jenom najít viníka poškozeného konektoru. Máte protokl z přijetí v Mobilní pohotovosti?
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
wallin
Robot
Příspěvky: 949
Registrován: čtv 05. zář 2013 23:46:52
Typ mobilu / ROM: P6_Pro / A.13_Beta

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od wallin »

Radegast +1
radegast píše: Máte protokl z přijetí v Mobilní pohotovosti?
ano, toto je naprosto nezbytné (bohužel) pokud telefon neposíláte do servisu napřímo. Jakémukoli mezičláku moc důvěřovat nelze
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od radegast »

... a mezi náma, na dotaz "mobilní pohotovost zkušenosti" na Googlu:
První dva na hodnocení Mobilní pohotovosti jako prodejce na Heureka a hned další na nějakou diskuzi na źivě.cz.
Moc pozitivních komentářů jsem tam nenašel :(

Chci říct, že napsat: "Bohužel se musím přidat s negativní zkušeností s VSP data." je VELMI odvážné!
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od unavix »

1 - nekupovat věci v mobil pohotovosti. Jejich špatná reputace je známá několik let.
2 - řešení přes právníky - výsledek nejistý, dlouhá doba a bude to stát spousty peněz. Mp to klidně dotáhne k soudu. Ten bude trvat i několik let.
Berte to jako varování pro příště a placenou opravu jako daň za blbost.
3 - vzhledem k ceně opravy telefon vyhodit a koupit jiný.

Tap 1+1
Bůh odpouští, JÁ NE!
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od sinco »

"vylomený pin v USB konektor" To stoji vymena toho konektoru 2964,50Kc ? Vymena micro usb v noname servisu je okolo 500Kc.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
LadislavK
Stálý androiďák
Příspěvky: 140
Registrován: stř 02. pro 2009 21:56:08

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od LadislavK »

Pokud pominu to, že mobil byl předán ve stavu, kdy nabíjel a byl provozovám (v předávacím protokolu z Mobilní pohotovosti je: "stav přístroje - naražené rohy, odřený display", nic o poškozeném konektoru), Vám příjde normální za opravu USB konektoru cena 2964,50 Kč ? Slaboproudou elektrotechniku opravuji dvacet let, USB konektorů v mobilech a tabletech už jsem také dost vyměnil, takže při ceně součásty v řádu desetikorun se mi to zdá docela dost.

Z mého pohledu - do VSP Data byl odeslán mobil, který nepřenášel hovor k protistraně. Tuto závadu VSP Data odmítá řešit, dokud nezaplatíme závadu, která na MT při předání nebyla - v ceně, za kterou dnes koupíme celý nový telefon.

unavix< bod 1. mobil jsem v MT nekupoval já. bod 2. s tím, že to bude stát peníze, počítáme. Nevidím nikde tu blbost, za kterou to má být daň. Mobil jsme reklamovali s jasnou závadou, kterou VSP odmítá řešit, pokud nezaplatíme šílenou cenu za závadu, která na MT nebyla. I jsme v Mobilní pohotovosti navrhovali kompromis - necháme si tedy vyměnit konektor a se skřípáním zubů bychom akceptovali nejakou rozumnou cenu. Podle pracovnice Mobilní pohotovosti na to VSP reagovalo tak, že buď jejich cena, nebo nic (ani záruční oprava původní závady). bod 3. synovec už má nový telefon, takže na soudy máme hodně času.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od unavix »

Značkové servisy dneska nic napájí. Vyměňují se celé desky. Proto ta cena.
Nechtěl sem se Tě dotknout. Tou "daní za blbost" sem myslel placenou opravu za vadu kterou možná někdo způsobil v mp. Tam se prostě nekupuje ani kafe s malým.
Se soudy přeji hodně štěstí. Zaplatíš soudního znalce. Posudek cca 4500 Kč. Pak budeš platit právníka a soudní výlohy. Mp si taky nechá udělat posudek a soud vyhraje ten kdo má lepší známosti a delší prsty. V součtu ta sranda může stát hromadu peněz. Protože pokud to prohraješ tak zaplatíš veškeré náklady druhé strany.
Tap 1+1
Bůh odpouští, JÁ NE!
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Jelikož je veškeré dokazovaní na tobě, tak je to prakticky nevyhratelný spor. To ti ale řekne i soudní znalec a právník, pokud tedy nebude chtít na tobě vyrejžovat.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od sinco »

Asi bych se na zarucni opravu vykadil. Nasel bych si neznackovy servis at se na to podivaji. Konektor by nemel byt problem a ten mikrofon predpokladam tez, vejdes se to litru , Mozna i mene. Soudy jsou na dlouhou trat. Soudni znalec ti nerekne kde se to stalo, jen zkonstatuje se je konektor poskozeny. Coz uz vis. Co mas plus je prejimaci protokol z MP. Pokud to tam neni jako vada uvedeno tak se predpoklada ze je to v poradku. A na to muzes posadit svoje dokazovani.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od radegast »

@LadislavK:
NEvěřím, že konektor poškodili ve VSP.
Na základě info na webu, jsem přesvědčen, že se to stalo v MP a oni to, logicky, nepřiznají.
Že VSP odmítá opravit co nebylo v protokolu z MP na záruku, se nedivím. Proč by taky měli, že?

Jestli byl ten konektor v okamžiku předání do MP v pořádku, buď si jist, že ho zku*vili právě tam.
Že za jeho opravu chce VSP peníze, se nediv.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
LadislavK
Stálý androiďák
Příspěvky: 140
Registrován: stř 02. pro 2009 21:56:08

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od LadislavK »

Mám předávací protokol, podle kterého je USB konektor v pořádku. Na dokumentu s názvem "Cenová nabídka a objednávka" je přímo uvedeno, že "Ostatní závady budou odstraněny na záruku výrobce". Přesto VSP Data v rozporu s tímto tvrzením nechce NIC opravit, dokud nezaplatíme opravu konektoru za cenu, do které se jistě vejde oprava čehokoliv dalšího na telefonu.

sinco< elektroniku opravuji sám, včetně mobilních telefonů, takže pozáručně bych si konektor vyměnil sám doslova za pár korun. I je tu mám skladem. Ale jednak s konektorem problém nebyl a hlavně s tím mikrofonem jsem se obával, aby tam nebyla taková závada na PCB, kterou bych nezvládl opravit. Navíc byl telefon pořád v záruce, tak mi přišlo nelogické se v něm sám vrtat. Teď už ten telefon nepotřebujeme a pokud by probíhalo reklamační řízení alespoň trochu normálně, tak bychom se na to asi i vykašlali.

radegast < ale my ani žádnou opravu konektoru od nikoho nechceme. Chceme opravit závadu, se kterou jsme to reklamovali. To, že VSP podmiňuje záruční opravu tím, že si napřed musíme zaplatit drahou nezáruční, je ten hlavní problém.
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od radegast »

LadislavK píše:...."Zařízení bylo uživatelsky poškozeno - vylomený pin v USB konektor na napájení (MT nelze nabíjet - způsobeno nevhodnou manipulací zákazníkem). Ostatní závady budou odstraněny na záruku výrobce."...
Nechci slovíčkařit, ale v tom vyjádření, sám jsi to označil jako jejich vyjádření, nevidím žádnou podmínku.
Možná by jen stačilo jim napsat: "Vyse*te se na konektor, opravte prosím mikrofón".
Nikde nepíšeš, jestli pokus o takovou dohodu proběhl.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
LadislavK
Stálý androiďák
Příspěvky: 140
Registrován: stř 02. pro 2009 21:56:08

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od LadislavK »

radegast < podobně, jen slušnějšími slovy, jsme sepsali papír na Mobilní pohotovosti, který údajně vedoucí prodejny přeposlala do VSP Data. Že nesouhlasíme s opravou USB konektoru a žádáme jen opravu závady, se kterou jsme telefon reklamovali. Při příští návštěvě Mobilní pohotovosti na nás čekalo vyjádření, že buď zaplatíme opravu USB konektoru, nebo se nebude konat žádná oprava.
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od radegast »

No, tak to jsi prvně tak nějak zapomněl napsat.
Zkus to všechno popsat a vykomunikovat přímo s VSP.
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od Jumbo78 »

Zkus zde na fóru kontaktovat pana Zítka. Nicméně, na 99% ten konektor dodrbali v MP. Příště rovnou poslat do VSP (mimochodem, osobně s nima mám nejlepší zkušenosti)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od dvzd »

No ono je pravdepodobne, ze bez funkcniho microUSB konektoru nepujdou ostatni zavady opravit.
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od radegast »

Tak, mikrofon by měl jít, i odzkoušet, ale kdo ví.
Taky je možné, že za ten čas se vybil akumulátor a nemají ho jinak nabít, kdo ví.
Anebo z principu: "Buď od nás odejde telefon ve 100 % stavu anebo na něj raději ani nešáhnem.".
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
dvzd
Troll - nekrmte mě! :)
Troll - nekrmte mě! :)
Příspěvky: 4505
Registrován: pon 06. úno 2012 10:38:34
Typ mobilu / ROM: Flip3

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od dvzd »

Problem je podle me, ze tam flashuji vzdy nejnovejsi ROM a bez microUSB konektoru to nenaflashuji.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od don_alex »

O flashování to není. Pokud mají splnit záruční podmínky, telefon musí ze záruční opravy odejít ve 100% stavu, proto nemohou provést záruční opravu dokud nebudou opraveny mimozáruční závady.
A VSP je v tom evidentně úplně nevinně, mají svázané ruce, nemohou udělat nic jiného, než co navrhli. Dostali telefon s poškozeným USB a pokud MP neuzná svou chybu, nezbývá než se s tím smířit.

Vezmi telefon bez opravy zpět a kontaktuj uživatele mrnus, ten Ti to dá do kupy za rozumný peníz.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
LadislavK
Stálý androiďák
Příspěvky: 140
Registrován: stř 02. pro 2009 21:56:08

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od LadislavK »

mám to chápat tak, že vnitřní pravidla VSP jsou nad zákony? Údajně vylomený pin na USB nijak nesouvisí s reklamovanou závadou, tudíž nemůže být důvodem k zamítnutí reklamace uvedené závady. Když u auta půjdu reklamovat zadřený motor, tak mi také nemohou zamítnou záruční opravu jen proto, že nejde odemknout zámek u řidiče.
Málokdo má rád, když se z něj někdo snaží dělat pitomce. Za cenu "opravy USB", jakou navrhlo VSP, opraví i jakoukoliv jinou závadu včetně zisku. Jak už jsem psal, pokud by navrhli rozumnou cenu za opravu USB, tak bychom to neřešili. O to víc mi to štve, že jsem VSP doporučoval svým zákazníkům na záruční opravy a měl jsem za to, že je to jedna z firem, kde se neodrbává zákazník.

don_alex < vím, že to myslíš v dobrém a děkuji za radu ohledně mrnuse, ale sám opravuji elektroniku včetně oprav základovek, takže opravu zvládnu sám za pár korun. Ale nám už nejde o ten telefon, vlastně ho už nepotřebujeme - synovci jsme koupili jiný, mnohem lepší, takže už by ho ani zpět nechtěl. Mojí sestru štve, že se s ní snaží takhle někdo vydrbat, navíc stylem "tady zaplaťte drobnou nezáruční opravu a my vám záruční závadu samozřejmě opravíme" a mě štve celkově to, kam se obor, kterému se věnuji několik desetiletí, celkově posouvá. Místo elektrotechniků sedí v servisech cvičené opičky, které místo oprav jen mění moduly. On to přeci zákazník zaplatí.
Uživatelský avatar
don_alex
Administrátor
Příspěvky: 9937
Registrován: ned 26. srp 2012 16:11:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od don_alex »

Nařízení výrobce. Žádný autorizovaný servis dneska už neopravuje základní desky. Pokud je vada na desce, musí se vyměnit celá. Není to interní pravidlo jednoho servisu, ale výrobce.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
pavelkon
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: ned 31. bře 2013 14:26:50
Typ mobilu / ROM: Google Nexus 4

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od pavelkon »

U Samsungu se mění i jednotlivé komponenty na systémové desce. Kompletní výměna desky je až poslední možnost.
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od ludekbrno »

To bych se hodně divil, že by byl Samsung taková výjimka. Snad žádný větší výrobce už dnes nepodporuje výměny logických obvodů na deskách. Jednak se to nevyplatí ekonomicky a navíc jsou ty obvody k desce obvykle i tmelené.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od Mirda86 »

Asi myslel ten usb konektor.Ten u hodne modelu dokaze (britex) samostatne vymenit .
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od ludekbrno »

Jj, to je možné, to vymění cvičená opice :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
šťavnatý maso
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: ned 20. kvě 2012 12:55:57
Typ mobilu / ROM: g300

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od šťavnatý maso »

Napíšu k obchodu mobilpohotovost. Jsem rád, že jsem zde nakonec mobil nekoupil. Nejdříve jsem si nechal nacenit moje 2 staré mobily s tím, že mi za oba nabídly slušné peníze. Za 10 dnů jsem přišel s jedním z nich, s tím, že se cena výkupu bude +- lišit o stovku. Nyní mi ho ale odmítli vzít úplně. Okej, za 2 dny jsem přinesl ten druhý a za ten mi nabídli o kilo míň. Ta jsem to chtěl vzít, řekl jsem, jestli platí bonus na nový mobil 800 kč a oni, že jo. Tak jsem ho dal naformátovat a pokračovali jsme v nákupu za nový. Jaký byl vtip, když se už celý mobil zformátoval a prodavačka se probudí a řekne mi, že se spletla a dá mi pouze výkupní bonus 300 Kč :D Hlavně, že jsem tam byl před samotným nákupem 3x, na všechno jsem se opakovaně ptal a pokaždý mi řekli něco jinýho :palec:
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od Jumbo78 »

A proč to řešíš ve vlákně servisu?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
šťavnatý maso
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: ned 20. kvě 2012 12:55:57
Typ mobilu / ROM: g300

Re: reklamacia VSP Data

Příspěvek od šťavnatý maso »

Máš pravdu, že s původním názvem tématu můj příspěvek již nemá nic společného, tímto se omlouvám.

Dal jsem to sem tak nějak automaticky, protože se o 10 příspěvků výše řešila kvalita přístupu mobilní pohotovosti jako takové.
Odpovědět

Zpět na „Servisy HTC“