HTC Desire 500 Dual Sim - Obecná diskuzeNebootuje-uvodni bila obrazovka s HTC

Odpovědět
David_83
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 24. led 2015 8:15:55
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Dual Sim

Nebootuje-uvodni bila obrazovka s HTC

Příspěvek od David_83 »

Predem upozornuji, ze co se tyce teto problematiky, jsem uplnej zacatecnik.
Asi pred 14-ti dny se mi to stalo poprve, kdy po vypnuti nesel znova zapnout, seknul se na uvodni bile obrazovce. Nakonec po par pokusech a pul dni se chytl a rozjel. Ted se mi to ale stalo znovu. Telefon se uz predtim choval nestandartne (neustale hlasil, ze nejaka aplikace prestala fungovat, aplikace padali atd). Rozhodl jsem se proto pro tovarni nastaveni. Pres Bootloadera jsem dal Factory reset, objevila se dalsi obrazovka s telefonem a nejakym kruhovym symbolem, chvili to neco delalo a pak to opet skocilo do Bootloadera a dal uz se nic nedelo. Po letmem procteni int. diskuzi, jsem si myslel ze problem bude v ROM, ale nejspis jsem na SDcard nakopiroval spatnou verzi, protoze po zapnuti telefonu kdy ihned prejde do Bootloadera se zacne neco dit objevuji se zelene radky "No image, wrong image" nebo neco v tom smyslu a konec.. Nabijet jde. to je asi tak jediny co s nim krom sviceni ve tme muzu delat.

Z4DUG PVT SHIP S-ON RL
HBOOT-1.03.0001
RADIO-14.15.50QD.26
OS-1.26.401.2
eMMC-boot
Apr 2 2014,22:06:44.0

Muzete mi prosim nekdo poradit co s tim? Budu rad za kazdou radu, diky!
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Nebootuje-uvodni bila obrazovka s HTC

Příspěvek od LivArt »

Prostě to zanes reklamovat.
Uživatelský avatar
ufonek
Androiďák!
Příspěvky: 642
Registrován: čtv 13. lis 2014 11:11:10
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 2
Mobil 2 / ROM: HTC HD2 / 4.4.4
Tablet: Samsung Galaxy Tab A7
Tablet 2 / ROM: Asus ME173x
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

Re: Nebootuje-uvodni bila obrazovka s HTC

Příspěvek od ufonek »

Ty zelené řádky v bootloaderu jsou v pořádku. Není to chyba. To telefon hledá aktualizace na kartě. Ale v každém případě, pokud si s telefonem nic nedělal a je v originálním továrním stavu, tak je to nejspíš na reklamaci. HTC má vlastní kompletní zálohu celého továrního systému, kterou by měl použít v takových případech jako je ten tvůj. A pokud si do telefonu nahrál nějakou rom, tak je dobrý nejdřív zjistit, jaká to byla a pak vymyslet něco dalšího ;)
smah22
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 21. srp 2012 18:14:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Ace 2

Re: Nebootuje-uvodni bila obrazovka s HTC

Příspěvek od smah22 »

Zdravim..

Riesim teraz podobny problem, jedna moja znama mi dala Desire 500 a takisto pri bootovani zastavi na logu HTC..
Telefon je v originalnom stave, ziadny root... nic ..factory reset cez ten hboot nezabera..
Telefon uz na reklamacii raz bol prave presne koli tomuto dovodu, lenze reklamacia nebola uznana, pretoze ma prasknute sklo na displeji...
Vtedy som skusil factory reset a naskocil...teraz sa to zopakovalo, ale uz nenaskocil :D
Snazil som sa s tym nejako pohnut, hladal som na nete rozne navody, skusal vselico, lenze vsade je treba nieco cez adb..
Lenze ked ho pripojim k pocitacu, tak sa nechcu nainstalovat drivre, resp. ziadne zariadenie to ako keby nenajde..
Cize neviem ako by sa s tym dalo pohnut.
Poradil by niekto nieco ?
Uživatelský avatar
kubanec86
Androiďák!
Příspěvky: 330
Registrován: pát 20. dub 2012 18:47:54
Typ mobilu / ROM: Xperia Z Ultra C6833 - stock 14_6_A_1_236
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia M4 C2303 - stock 26_3_A_1_33

Re: Nebootuje-uvodni bila obrazovka s HTC

Příspěvek od kubanec86 »

Ahojte, nechce se mi zakládat nový vlákno s podobným tématem, tak zkusim oživit toto.

Dostal se mi do ruky desire 500, po zapnutí se ukáže loho HTC 7x zavibruje a konec. S telefonem nebylo nic děláno (měla ho 10-tiletá holka). Takže ROM stock (1.10.401.3), bootloader zamčenej, S-ON. Do fastboot se dostanu, s PC komunikuje. zkoušel jsem odemknout BL abych mohl flashnout novou ROM ale bez úspěchu, nebo spíš, už mám Unlock_code.bin. Nahraju ho do telefonu, ten se mě zeptá jestli chci odemknout, ale na YES nereaguje a po chvilce 7x zavibruje a když dám NO tak se restartuje a zase zustane viset na logu HTC.
Dal jsem ho na nabíječku, abych měl do budoucna dostatek energie pro případný pokusy. Notif. led se rozsvítila oranžově a opět 7x zavibroval, nicméně jsem o tam nechal. Po asi třech hodinách opět zaačal vibrovat a led bliká oranžově. Telefon se ani nerozsvítí. Když jsem ho připojil na zdroj tak se alespoň zapne i když jen na logo HTC. Takže nabíječka tomu asi moc nepomohla, nechám chvilku i baterku nabít přímo ze zdroje a uvidíme.
Měl byste někdo pro mě prosím nějakou radu? Třeba, jestli se dá flashnout stock rom při zamčenym bootloaderu nebo tak něco?
Díky moc
Sony Xperia Z Ultra C6833, stock 14.6.A.1.236, Android 5.1.1
Sony Xperia M4 Aqua E2303, stock 26.3.A.1.33, Android 6.0.1
vlakila
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: stř 25. kvě 2011 11:44:11
Typ mobilu / ROM: LG G3

Re: Nebootuje-uvodni bila obrazovka s HTC

Příspěvek od vlakila »

Mám stejný problém, podařilo se ti to vyřešit?
Uživatelský avatar
kubanec86
Androiďák!
Příspěvky: 330
Registrován: pát 20. dub 2012 18:47:54
Typ mobilu / ROM: Xperia Z Ultra C6833 - stock 14_6_A_1_236
Mobil 2 / ROM: Sony Xperia M4 C2303 - stock 26_3_A_1_33

Re: Nebootuje-uvodni bila obrazovka s HTC

Příspěvek od kubanec86 »

Co sem se bavil s klukama na jinym foru, tak je to nejspíš tim, že odešla paměť. Takže sem to dál neřešil. .
Sony Xperia Z Ultra C6833, stock 14.6.A.1.236, Android 5.1.1
Sony Xperia M4 Aqua E2303, stock 26.3.A.1.33, Android 6.0.1
lopatamp
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 19. srp 2012 13:01:26
Typ mobilu / ROM: ZOPO C2 Platinum
Rom: 4.2.1

Re: Nebootuje-uvodni bila obrazovka s HTC

Příspěvek od lopatamp »

Vyřešil tady někdo problém se zamrznutím telefonu na bílé obrazovce s logem HTC?
Dostal se ke mě telefon se stejným problémem. Do Bootloaderu se dostanu, ale factory reset nepomáhá a telefon nemá ROOT a vše je zamčené.
Mizí tím pádem nahození jiné ROMky.
iceman31
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 13. srp 2017 14:42:34
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Nebootuje-uvodni bila obrazovka s HTC

Příspěvek od iceman31 »

smah22 píše: pát 24. dub 2015 18:25:10 Zdravim..

Riesim teraz podobny problem, jedna moja znama mi dala Desire 500 a takisto pri bootovani zastavi na logu HTC..
Telefon je v originalnom stave, ziadny root... nic ..factory reset cez ten hboot nezabera..
Telefon uz na reklamacii raz bol prave presne koli tomuto dovodu, lenze reklamacia nebola uznana, pretoze ma prasknute sklo na displeji...
Vtedy som skusil factory reset a naskocil...teraz sa to zopakovalo, ale uz nenaskocil :D
Snazil som sa s tym nejako pohnut, hladal som na nete rozne navody, skusal vselico, lenze vsade je treba nieco cez adb..
Lenze ked ho pripojim k pocitacu, tak sa nechcu nainstalovat drivre, resp. ziadne zariadenie to ako keby nenajde..
Cize neviem ako by sa s tym dalo pohnut.
Poradil by niekto nieco ?

Uplne stejny problem... Poresil jsi to nejak nebo nevi nekdo jak na to prosim?
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire 500 Dual Sim - Obecná diskuze“