LauncheryMaximálně nastavitelný Lightning Launcher v14.beta4-10.03.2019

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
pavel4335
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 12. čer 2014 13:54:26
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010
Rom: stock 5.1
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od pavel4335 »

Ahoj tak dnes jsem zakoupil LL, ale mám problém, kde stáhnu prosím češtinu. Na GP není. Odkazy na začátku příspěvku nefungují.
Děkuji za radu, odkaz atd.
THL 5000, Lenovo A7010
Calvagh
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: sob 25. črc 2015 11:27:50
Typ mobilu / ROM: Honor 8

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od Calvagh »

Lze stáhnout přímo z menu nastavení LL. Teď to ale nefunguje , zkus to později.
pavel4335
Nové Androidě
Příspěvky: 40
Registrován: čtv 12. čer 2014 13:54:26
Typ mobilu / ROM: Lenovo A7010
Rom: stock 5.1
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od pavel4335 »

No zatím to stále tedy nejde. Je nějaká možnost to urychlit, nebo kde je vlastně problém.
THL 5000, Lenovo A7010
Calvagh
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: sob 25. črc 2015 11:27:50
Typ mobilu / ROM: Honor 8

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od Calvagh »

Link z menu LL mi teď už funguje . GP se spustí,ale balíček s češtinou nevidím. Asi bude update , byla spuštěna nová verze.
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od rebas »

To je fakt divny, nevim o tom, ze by se mel vydat novy cesky balicek... Posledni se vydal vcera...

Zeptam se Pierra, v cem je problem

Edit: Pierre poté co vydal stabilní verzi 12.7. a byl ten problém s jazyky pro jistotu prý ty balíčky schoval a už je po vyřešení problému zapomněl znova nahodit.

Po upozornění je opět zviditelnil, takže už by měly být v pohodě ke stažení.

Jinak díky tomu je ještě trochu aktualizovaná čeština, po vydání jsem totiž ještě stačil udělat nějaké změny, a tím že češtinu Pierre dnes znovu vydal, se ty změny rovnou projeví ;-)

edit:
Včera jsem v komunitě zdatnějších uživatelů LL položil jednu otázku a rád bych se optal i zde.

Co nového potřebujete v LL?

Mě by se líbilo:

V editačním režimu zobrazit panel přes celou obrazovku (stejně jako složka), toto je pro mě číslo jedna, snad se toho dočkám v nějaké beta verzi 12,8...

Rád bych měl možnost nastavit si, aby se nějaký předmět, například ikona, nebo panel (třeba dokovací lišta) dala připnout na všechny plochy najednou.

Při zapnutém expert režimu, umožnit nastavit si jinou tapetu pro rozložení na výšku a šířku najednou (takto to teď funguje), dále pak přidat pouze na výšku a pouze na šířku. Tato volba zatím existuje pouze pro nastavení počtu sloupců a řádků kontejneru (plocha, panel, složka). Toto nastavení bych si také rád upravil v nastavení předmětů pro záložky text, ikony, pozice, box). Tím by pak šlo totálně si nastavit jiný vzhled pro orientaci na výšku a šířku.

Mnohonásobný výběr položek (například vytvoření skupiny/odskupení, atd.)

Možnost nastavit si vzhled vyskakovacích menu oken - například menu LL po dlouhém podržení prstu na ploše (jiná barva pozadí, či obrázek, barva a font textu, barva a šířka rámečku, atd.)

Mít možnost konvertovat panel na složku nebo složku na panel.

Větší množství animací (pro přechod plochy na plochu, pro předchod mezi stránkami kontejneru, pro načtení seznamu aplikací, pro spuštění aplikací, atd. atd. Možná mít možnost instalovat animace zvlášt, aby ten, kdo animace nepotřebuje se mu nezvětšovala instalace LL když to nepotřebuje.

A co tedy potřebujete VY?
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
ivcv
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: stř 20. dub 2011 9:48:50
Typ mobilu / ROM: Sony Z1 Compact + 5.1.1 + root

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od ivcv »

Chybí mi globální nastavení efektů ikon. Jestli to někde je, tak se omlouvám, ale já to nenašel. Standardně je nastavený material a volba efektu je schovaná v menu konkrétní ikony pod Různé. Nastavovat několik desítek ikon v různých složkách je otrava. Představoval bych si globální nastavení pro celý launcher/pro plochu/pro složku.
Calvagh
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: sob 25. črc 2015 11:27:50
Typ mobilu / ROM: Honor 8

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od Calvagh »

Globálně jde nastavit některé věci tak , že v edit módu nemáš vybraný žádný item .
Přidal bych možnost více stejných bindings na různé proměnné např. při aktivní proměnné A pohyb itemu nahoru 100 > 500 , při proměnné B pohyb nahoru 100 > 1000
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.6b2-29.06.2015

Příspěvek od rebas »

někde jsem psal tohle: (už je to déle, ale dohledal jsem to)
rebas píše:Včera jsem zkusil přes bindings udělat takovou blbustku. Kdo chce, můžete vyzkoušet. Stačí si vytvořit plochu, která má tabulku 5 sloupců a 6 řádku, a pak na tuto plochu vložit nějaký předmět, kterému nastavíte bindings:

Pozice v tabulce/zleva:
var aa=$ll_second;
if (aa>=1 && aa<=12) {
return 0;}
else if (aa>=13 && aa<=24) {
return 1;}
else if (aa>=25 && aa<=36) {
return 2;}
else if (aa>=37 && aa<=48) {
return 3;}
else {return 4;}

A ještě pozice v tabulce/ z vrchu:
var aa=$ll_second;
if ((aa>=1 && aa<=2)||(aa>=23 && aa<=24)||(aa>=25 && aa<=26) ||(aa>=47 && aa<=48)||(aa>=49 && aa<=50)) {
return 0;}
else if ((aa>=3 && aa<=4)||(aa>=21 && aa<=22)||(aa>=27 && aa<=28) ||(aa>=45 && aa<=46)||(aa>=51 && aa<=52)) {
return 1;}
else if ((aa>=5 && aa<=6)||(aa>=19 && aa<=20)||(aa>=29 && aa<=30) ||(aa>=43 && aa<=44)||(aa>=53 && aa<=54)) {
return 2;}
else if ((aa>=7 && aa<=8)||(aa>=17 && aa<=18)||(aa>=31 && aa<=32) ||(aa>=41 && aa<=42)||(aa>=55 && aa<=56)) {
return 3;}
else if ((aa>=9 && aa<=10)||(aa>=15 && aa<=16)||(aa>=33 && aa<=34) ||(aa>=39 && aa<=40)||(aa>=57 && aa<=58)) {
return 4;}
else {return 5;}

Ještě pro vysvětlení, znak || znamená: nebo, znak && znamená: současně.
nebo myslíš něco jiného? kdyžtak uveď konkrétní příklad...

ivcv: ano, jak už bylo napsáno... pokud si otevřeš editační režim pro složku/panel/plochu a nevybereš žádný předmět, můžeš si přednastavit vše potřebné... klidně i tu animaci (nev ybereš žádnou položku a klikneš na ikonku štětce - kompletní nastavení položky).
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Calvagh
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: sob 25. črc 2015 11:27:50
Typ mobilu / ROM: Honor 8

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od Calvagh »

Měl jsem na mysli tohle - uprostřed obrazovky mám item X. Dotykem jiného itemu A přepínám proměnou A 1/0 , dotykem dalšího B přepínám
proměnou B 1/0 . Při přepínání A se item X pohybuje od středu screenu nahoru a zpět na střed , při přepínání B dolů a zpět. Snad se mi to podle tvého vzoru povede napsat.
ivcv
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: stř 20. dub 2011 9:48:50
Typ mobilu / ROM: Sony Z1 Compact + 5.1.1 + root

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od ivcv »

Díky oběma. Problém byl v tom, že jsem měl vždycky vybranou nějakou ikonu.
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od rebas »

Calvagh: jop, uz chapu.

Vazby se pouzivaji na jednoduche nastaveni polozky, na slozitejsi veci se pouzivaji skripty.

Kdyz to vemu historicky, tak nejdrive byly jen skripty a pozdeji se objevily na jednoduche veci vazby. Proto si myslim, ze do vazeb se uz nic moc noveho davat nebude...
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Zarel
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: úte 19. lis 2013 12:05:32
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od Zarel »

Ahoj.
Je to tu rozsáhlé.

Nelíbí se mi prostředí u LG. Proto chci nový laucher,ale osobní zkušenosti mám jen s Nova.
Překvapilo mě,jak je tento populární. Může mi někdo,kdo má čas a chuť stručně popsat výhody ?? Děkuji..
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od rebas »

Do prvniho prispevku jsem dal a dale doplnuji proc pouzivat LL, ale pokud by te neco zajimalo dovysvetlit, rad ti pomuzu. launcher mam prolezly uplne vsude.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od 1sefko »

LLX už má toľko vychytávok, že veľa z nich ani nevyužijem. Nie že by sa mi nechcelo, ale nemám už na hranie sa toľko času ako kedysi. Ale jednu vec by som predsa len chcel. Aby sa dalo vo "Všeobecných nastaveniach" nastaviť okrem okrem svetlého a tmavého vzhľadu aj zmena farby systémových líšt (status baru a navigačnej lišty) a zmena farby tých oranžových písmen. Dosť mi vadí, keď mám v súčasnej ploche a v zozname aplikácií nastavené systémové lišty na svoje farby (napr. zelenú, alebo modrú) a keď prejdem do "všeobecných nastavení" tak je to celé do oranžovej. To mi trochu vadí, že tá oranžová sa nedá zmeniť.
Zarel
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: úte 19. lis 2013 12:05:32
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od Zarel »

Díky rebas.
Zakoupil jsem, otestoval a vrátil se zase na Nova. Ale autora jsem rád podpořil.

Myslel jsem si o sobě že jsem hračička, ale tohle je na mě už moc :)

Na mě nepřehledné a po pravdě jsem neuměl dát na dok ani telefon :)
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od Game »

Jj tenhle laucher je hodně o hraní, taky ho mam koupený, ale nepouzivam :)
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od rebas »

Zarel: to bude tim, ze jsi zvykly na jiny launchery, kde muzes mit pouze dokovaci listu.

Tady je to trochu jinak. V podstate vice univerzalne. Kdyz chces mit dokovaci listu, tak se to dela takto: na plochu vlozis panel, pak panel pripnes (tim se nebude hybat mimo viditelnou cast obrazovky), a do panelu si vlozis jake zastupce (treba telefon) chces.

Jinak tobe se ten telefon nedaril vlozit na dokovaci listu kvuli tomu, ze po instalaci neni panel na plose, pouze jsou dole pripnute obycejni zastupci...

1sefko, zkusil jsem Pierra o nastaveni list v seznamu poprosit.

Jinak pokud mas rootlej telefon, muzes si pres xposed installer stahnout tenhle modul: tinted status bar. V nem zvolis LL, tim se ti otevrou jednotlivy casti LL a kdyz si vyberes postupne tyhle tri cast (koncici na rootsettings, backuprestore, customize), tak muzes nastavit barvy pro status bar i navigation bar jak potrebujes. Pochopitelne klidne i pro jine misto v LL, nebo pro jinou aplikaci .
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
1sefko
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 11. lis 2010 16:56:29
Typ mobilu / ROM: LG V30
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3 Wi-Fi
Bydliště: SR, Bratislava

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.7-02.12.2015

Příspěvek od 1sefko »

Super, vďaka za tip. Ten modul vyskúšam.
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.8b2-11.12.2015

Příspěvek od rebas »

1sefko:
Tady jsem psal o tech listach v nastaveni: https://plus.google.com/109337598243331 ... hE3AgNiC7D

Bohužel Pierre rekl v podstate ze ne...

Dnes vysla nova beta. Lightning v12.8b1 / 2477 2015-12-11 14:40

Support for full screen panel edition (consider this experimental)
Support for animated GIFs in icons
New “Size mode” option for more icon flexibility (standard size, real size, full scale)
In the image picker, always allow cropping
Improved scripted image management
Add script LL.cropImage
More control over containers bounding box using scripts (Container.setBoundingBox, Container.updateBoundingBox)
Fix antique bugs in the icon reflection when using size and scale parameters
Fix capitals in «Script Editor»
Fix scroll into the hierarchy screen while the target is a nested container (expand containers recursively)
Do not save styles with no name

Uz je v ni moznost editovat panel v editacnim rezimu jako složku, tedy pred celou obrazovku. Je tam ale maly bug, zatim to nefunguje pokud mate pro panel povoleny nekonecny posun. To bude opraveno v dalsi bete.

Pierre ještě rychle vydal opravnou verzi...
Lightning v12.8b2 / 2480 2015-12-11 20:32

Fix for panel edition when seamless mode is on

edit: pokud si chcete vložit nějaký animovaný gif jako ikonu, pak nesmíte obrázek nijak ořezávat, pouze odkliknout OK. V nastavení položky/záložka ikona je pak možnost si nastavit, jaká má být velikost: standardní, skutečná, plné měřítko (nyní má tato funkce velmi zajímavý nadpis "Rebas (DanBar); R3gi" což je pochopitelně bug, který se bude opravovat.

1sefko: je pár nových textů k přeložení, přičemž jeden je hooodně dlouhej.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
Baset
Androiďák!
Příspěvky: 281
Registrován: pát 17. čer 2011 13:01:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T Pro
Mobil 2 / ROM: Asus Padfone 2 , OnePlus 3 , Nubia Z11
Tablet: Lenovo Yoga 2 Pro

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.8b2-11.12.2015

Příspěvek od Baset »

Zdar tak ja taky jako 1sefko už ani většinu nevyužiji kvůli nedostatku času... Jinak zrovna jsem chtěl psát co to je za možnost v tom nastavení... Jestli to chápu dobře je to možnost pro použití GIF na ikonu?

Edit není nad lidskou lenost... Jsem to vyzkoušel a jo je to na GIF ikony a první dojem super ;-) jenom najít čas si s tím hrát...

Edit2 tak vím co bych uvítal ještě a myslím že už jsme tady o tom taky mluvily... Když dám přidat nový widget tak aby byly při tom výběru seskupený podle aplikací a nebyl ten seznam tak dlouhý... Nevím teď jak se to jmenuje asi app_picker ale to se asi pletu :-P
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.8b2-11.12.2015

Příspěvek od rebas »

baset: jj, zrovna to co poptáváš jsem psal před nedávnem sem: http://www.lightninglauncher.com/flyspr ... task_id=75

edit:
Lightning v12.8b3 / 2493 2015-12-15 17:05

In fullscreen edit mode for panels, display the boundaries of the actual panel, fix the margin at the top
More seamless and accurate fullscreen panel edition
Split the icon size mode “Full scale” in “Full scale, keep ratio” and “Full scale, stretched”
Allow width and height change in the image cropper
Option to disable the floating desktop when locked
Fix seamless mode in edit mode for panels and folders
Try to detect and avoid unwanted script recursion
Fix issue with the display of script errors in background on Android 6
Various bug fixes

Když si projdu bety pro 12.8, tak už funguje editace panelu přes celou obrazovku, včetně rámečku o rozměrech výše nadřazeného kontejneru. Z toho mám obrovskou radost. Gify fungují taky velmi dobře. Pokud potřebujete nastavit tapetu, nebo ikonku, pak po přidání obrázku bylo v rámci ořezávání přidána možnost nastavit si šířku a výšku ořezávacího pole. Z toho mám taky radost.

Lightning v12.8b4 / 2510 2015-12-19 17:42

Completed Android 6 permission management
More refinements related to panel edit mode
Various script editor improvements: allow fling, allow screen rotation, keep in the list of recent apps, long tap on suggestions to get online help, scroll to the right line number upon script error
Fix a crash when selecting a custom font
Fix issue with edit bars not showing in edit mode
Fix the size of newly added stop points
Don’t display a message when editing an empty panel
Reduce memory used by folder backgrounds (regression)
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.8-22.12.2015

Příspěvek od rebas »

Právě vyšla nová stabilní verze:
Lightning v12.8 / 2514 2015-12-22 17:03

Fix handling of the “Use desktop size” option in panels
Fix issues with script editor scrolling
Fix issue with help on suggested completions in the script editor

Tento rok by to měla být poslední verze, která bude vydána (maximálně pokud se objeví nějaká hodně důležitá chyba).
Také jsem zařídil nový český balíček, ve kterém jsem udělal nějaké menší úpravy textíků a dopřidal nové texty použité nově pro verzi 12.8.

Najde se tu někdo, kdo používá LL a současně už má android 6 (Marshmallow)? V rámci oprávnění je tam několik textů k přeložení, akorát nevím kde jsou použity a jak to tam vypadá (já mám pouze android kitkat).

Jinak všem přeju šťasné a veselé Vánoce, ať Vám ježura naježí hodně dárků...
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Maximálně nastavitelný Lightning Launcher 12.8-22.12.2015

Příspěvek od rebas »

Kdo by si chtěl zakoupit LL v placené verzi, tak teď je na to nejlepší čas. Využijte Vánoční slevu... 19,5 Kč za tento launcher je skutečná cenová bombička!!!

https://play.google.com/store/apps/deta ... reme&hl=cs

předtím si stáhněte češtinu, nebo slovenštinu, pak se Vám launcher zobrazí rovnou ve vašem jazyku...
čeština:
https://play.google.com/store/apps/deta ... p.cz&hl=cs

Slovenština:
https://play.google.com/store/apps/deta ... p.sk&hl=cs
Naposledy upravil(a) rebas dne stř 23. pro 2015 13:45:03, celkem upraveno 1 x.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Lightning Launcher-placená verze-Vánoční sleva na 19,5 Kč!!!

Příspěvek od Cleric »

Koupeno a večer budu zkoušet. Za 20 kaček bomba
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: Lightning Launcher-placená verze-Vánoční sleva na 19,5 Kč!!!

Příspěvek od Game »

Stále nemůžu tomuto laucher přijít na chuť, přijde mi zbytečně složitý.
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Lightning Launcher-placená verze-Vánoční sleva na 19,5 Kč!!!

Příspěvek od Cleric »

@Game
uvidím, vyzkouším. 20 kaček za test není zrovna velká částka.
Uživatelský avatar
Baset
Androiďák!
Příspěvky: 281
Registrován: pát 17. čer 2011 13:01:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T Pro
Mobil 2 / ROM: Asus Padfone 2 , OnePlus 3 , Nubia Z11
Tablet: Lenovo Yoga 2 Pro

Re: Lightning Launcher-placená verze-Vánoční sleva na 19,5 Kč!!!

Příspěvek od Baset »

je pravda že to není úplně launcher pro situace nainstaluj přetáhni pár ikon a používej ... ale zase pokud si člověk dá práci se s ním alespoň trochu naučit tak s ním dokáže vytvořit to co s absolutně žádným jiným nejde udělat.
ivcv
Nové Androidě
Příspěvky: 24
Registrován: stř 20. dub 2011 9:48:50
Typ mobilu / ROM: Sony Z1 Compact + 5.1.1 + root

Re: Lightning Launcher-placená verze-Vánoční sleva na 19,5 Kč!!!

Příspěvek od ivcv »

Přesně. Já jsem první měsíc jen nadával, co je to za šílenost, protože se naprosto vymyká standardním launcherům. Ale používal jsem defaultní launcher a ve chvílích volna studoval videa od Pierra a LL pomalu zkoušel. Je neuvěřitelné, co všechno umí, ale chce to čas.
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: Lightning Launcher-placená verze-Vánoční sleva na 19,5 Kč!!!

Příspěvek od Game »

@Cleric

Já už ho mám koupený docela dost dlouho, ale stale sem nepřišel na chuť, jeste mu někdy dám šanci , až budu mít chuť a čas se vtom hrabat :D
Každopádně, tenkrát taky byl v akci. :)
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Uživatelský avatar
rebas
Droid
Příspěvky: 1336
Registrován: úte 18. pro 2012 22:11:48
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi Max 3 + Lightning Launcher

Re: Lightning Launcher-placená verze-Vánoční sleva na 19,5 Kč!!!

Příspěvek od rebas »

Kdokoliv by potreboval s necim poradit, staci napsat. Kdyz budu vedet, rad pomuzu, vysvetlim.
Tak jde čas s telefony: Huawei G300 --> LG Optimus L7 II P710 --> Lenovo P770 --> Lenovo P780 --> THL 5000 --> Ulefone Power --> Xiaomi Redmi Note 3 SE --> Ulefone Power 3 --> Xiaomi Mi Max 3
Vždy používám launcher pro geeky a to: Lightning Launcher
Odpovědět

Zpět na „Launchery“