Ostatní aplikaceAndroid Auto

Moderátoři: don_alex, radegast

Jakub.M
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Tablet: ASUS ME301t

Re: Android Auto

Příspěvek od Jakub.M » pon 09. pro 2019 13:51:04

Ahoj, nevíte náhodou jestli existuje nějaká možnost jak zprovoznit navigaci Sygic v AA na telefonu? Mám Android 10 s AA pro obrazovku telefonů na One plus 6. Díky.

marko65
Nové Androidě
Reputace: 1

Příspěvek od marko65 » stř 11. pro 2019 19:05:33

tak, vcera mi dosla aktualizacia android 10 na SGS10+ a dnes som vyskusal android auto. Este pred aktualuzaciou som odinstaloval aplikaciu AA z apkmirror. AA implentovane v android 10 pri prvom pripojeni sa aktualizovalo na najnovsiu verziu a funguje paradne, zda sa mi, ze AA pri pripojeni nabehne rychlejsie. Celkovo je sviznejsie. Za mna spokojnost.

­    

ilcas
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend P7 White
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe Shot
Tablet: Samsung Galaxy Tab 10,1 white
Tablet 2 / ROM: Smart Tab 2

Příspěvek od ilcas » pon 16. pro 2019 10:16:12

@ Jakub.M Neexistuje, pouze přes mirrolink a jemu podobné.. Google neumožňuje použít v AA jinou navigaci než Google Map a Waze. :(

Medmen
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Motorola One Vision
Tablet: Lenovo Yoga 3 plus LTE

Příspěvek od Medmen » pon 16. pro 2019 10:21:52

Je venku nová verze AA 4.9.5949

pturek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy J5 /2016

Příspěvek od pturek » pát 20. pro 2019 9:32:01

Verzi 4.9.594933 jsem nainstaloval. Podle mne je tam zásadní novinka, a to "odlehčení" aplikace od kódu pro stré rozhraní, které už v autě nelze spustit (n nastavení tam tato volba už není).
Je tam taky nově udělané oznámení aplikace v oznamovací oblasti na zamykací obrazovce mobilu. Zdá se tedy, že se Google blíží do finále.
Zjistil jsem ale, že se mi do auta nepřijímají zprávy z WhatsApp. Proto jsem jak WhatsApp odinstaloval a znovu do mobilu v pořadí WhatzsApp a Android Auto nainstaloval. Výsledek zatím nevím, brzy otestuji.

Užitečný tip pro Ty, kterým se nedaří spojit AA s autem:
Zcela náhodou jsem při instalaci AA zjistil, že při jeho aktivaci v autě je v určitém okamžiku nutné zatáhnout ruční brzdu (aplikace v autě ji monitoruje). JInak se aplikace s autem nepropojí. Zdá se mi, že dřív tam tento krok nebyl (už přesně nevím, AA jsem instaloval před 1,5 rokem a od té doby už jen aktualizoval).
Doporučuji proto bedlivě část hlášky na mobilu, odsouhlasení při instalaci je tam plno, povolil jsem všechno.

muWme
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy A40
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S10+

Příspěvek od muWme » pát 10. led 2020 19:42:31

Zdravím, prosím Samsung S10 + Android 10 + Android Auto, funguje někomu přepínání nočního a denního režimu?
Jak jsem zjistil tak problém není ve Waze ale asi v AA a Android 10, mám vyzkoušeny 2 cesty:
1. starší Samsung A50 + Android 9 + starší AA z APKmirror = přepíná ve vozidle večer mapu na tmavý režim což je OK

2. Samsung S10 + Android 10 + AA (nově již implementováno přímo do systému) nepřepíná a oslňuje interier vozidla, po odpojení telefonu od vozidla mapu na dipleji telefonu přepne správně.

Vůbec nevím jestli to někdy někdo vyřeší :-( přítelkyni to silně otravuje večer v autě když se nepřepne Waze ani GM do nočního režimu.
Díky

Tibor123
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei P30 lite

Příspěvek od Tibor123 » stř 15. led 2020 12:27:13

Zdravim vas, potreboval by som pomoct, poradit s AA. Minuly rok som ho viac krat pouzival v aute, vsetko fungovalo. Telefon cez kabel do auta a navigacia na obrazovke.
Tento rok mi vsak Google play vypisal ze aktualizacia AA pre moju krajinu nie je podporovana. Pripojenie s autom uz nefungovalo, telefon sa s autom nevedel spojit. Skusil som AA odinstalovat, spat nainstalovat sa teraz vobec neda.
Da sa s tym nieco robit?
Auto: Citroen C4
Telefon: Huawei P30 lite
Android 9.1.0

Ak treba doplnim udaje. Dakujem za pomoc.
Tibi

Fousek
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 7

Příspěvek od Fousek » stř 15. led 2020 12:47:00

Mám verzi 4.6.593324 a stále s C4 P funguje. Novější vezre ale nefungovala, musel jsem ji odinstalovat a naistalovat zpět tu starší.

k.veselo
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Huawei Nova 3

Příspěvek od k.veselo » pát 17. led 2020 13:31:28

Prosím o radu, nainstalovala jsem správnou verzi AA pro můj telefon, po připojení k autu se objeví hláška, že “Android auto video stream není aktivní. Může se jednat o první připojení k tomuto zařízení. Abyste mohli plně využívat výhod této služby, je zapotřebí provést určité operace ve vašem zařízení pro aktivaci video stream.” Poradíte, co dělat? Děkuju. Mobil Huawei Nova 3, auto Peugeot Traveller.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“