Ostatní aplikaceAndroid Auto

Moderátoři: don_alex, radegast

pturek
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy J5 /2016

Re: Android Auto

Příspěvek od pturek » pon 29. čer 2020 17:44:01

Doplňuji ještě příspěvek Pistolníka:
ANO, čeština začala po odinstalování aktualizací pro hlasové povely fungovat a Google i česky odpovídá (díky za prima tip), ale bohužel selhalo připojení AA na auto. Namísto toho se na mobilu spustilo nové nastavení parametrů AA počínaje požadavkem na ruční brzdu, atd., jako při nové instalaci AA. Tento proces se ale ihned zastavil s požadavkem na aktualizaci aplikace Google a ukončil se po stisku tračítka KONEC chybou s červenou obrazovkou na mobilu.
Dobrou zprávou ale je, že po té, když jsem aktualizaci aplikace Google separátně provedl a telefon ještě raději restartoval, tak se při druhém pokusu AA k autu připojil a přes hlasový povel v autě Google odpověděl česky (na moji oblíbenou testovací otázku "Kdo byl Albert Einstein?") citací z Wikipedie.
Je tedy asi občas dobré smazat aktualizace aplikace Google tlačítkem v "Obchod Play" a po restartu telefonu (a možná i vymazání cache aplikace Google) udělat její aktualizaci (a současně i Waze, bude-li nabídnuta, protože bude asi zásadní, aby byly nainstalovány odpovídající verze aplikací, aby fungovaly na infotainmentu v autě v prostředí AA.

mulik
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 4

Příspěvek od mulik » úte 30. čer 2020 0:46:04

Je to cca 5 dní co mi z ničeho nic Škoda Rapid kam jsem připojoval svůj Note 9 každou jízdu a používal AA na navigaci Waze začalo psát hlášku Spojení nebylo možné vyvořit. Zkontrolujte zda mobilní zařízení podporuje AA. Vše je aktualizované, kabel jsem zkoušel vyměnit a nic nefunguje, docela začínám být nervozní protože jsem na navigaci poměrně zvyklý a za pár dní odjezd na dovolenou :? 8-) nějaká rada co s tím?? :?:

rjamrich
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Note 4 [SM-N910F] _ Android 5.1.1
Tablet: Apple iPad mini

Příspěvek od rjamrich » úte 30. čer 2020 14:27:28

Mne to zacalo robit tak isto. Mam S10e, mam pocit, ze mi to robi od poslednej aktualizacie systemu. Skusil som odinstalovat aktualizacie Android auto, vymazat pamat pri tejto aplikacii a nepomohlo. Pouzivam rovnaky kabel, ako som pouzival. Predtym bez problemov, teraz to nefunguje :(

kubasalda
Nové Androidě

Příspěvek od kubasalda » stř 01. črc 2020 14:40:34

Ahoj, povedlo se někomu zprovoznit AA na Huawei P20 PRO ? po připojení mi radio hlásí abych v telefonu odsouhlasil podmínky, ale netušim kde co a jak... v telefonu se mi zobrazi at zastavim a zatahnu rucni brzdu, nic vic. Neumel by nekdo prosim poradit ?

tlaskalik
Nové Androidě

Příspěvek od tlaskalik » čtv 02. črc 2020 21:56:51

Přidávám se k @mulik a @rjamrich. Je to cca 14 dní kdy AA doslova přes noc přestalo fungovat spojení mého Xiaomi Mi Note 10 Pro s Octavia 3 FL. V 9 večer vše fungovalo. Druhý den v 5 ráno už ne. Těžko říct, co to mohlo způsobit. V nastavení telefonu jsem se nikde nehrabal. Telefon v bodě AA nejde připojit ani k rádiu ostatních Octavia 3, Octavia 4. Po připojení nabídne AA a Mirrorlink. Vyberu AA, potvrdím odběr dat, rádio se načítá a vše spadne. Displej telefonu jen problikne. Hláška na rádiu "Zkontrolujte nastavení na mobilním zařízení nebo spojení". Na telefonu samozřejmě nic není.

pturek
Nové Androidě

Příspěvek od pturek » čtv 02. črc 2020 23:30:47

Starej Samsung J5 Duos (s jednou SIM, Android 7, AA z aplikace z Obchodu Google) mi jede na jeho výkonové parametry stále slušně a dokonce i česky. Je ale pravda, že jsem eliminoval zbytečné aplikace, které oproti přístupu na Web přes Chrome nepřinesou vůbec nic navíc! Takových je plno a řeší to jen bookmarky v Chromě. Před několika příspěvky jsem podle návodu udělal mazání aktualizací Google a docela se všechno zrychlilo, uvolnila se RAM a začala fungovat čeština. Máš dost volné RAM, že Ti to padá? V AA bych louncheru vypnul všechny nepotřebné apky (mám povolenu jen Waze a VLC). Podle mne se všechny v pozadí spustí a čekají, až si je AA zavolá a mobil pak nestíhá... Dokonce mi auto dřív hlásilo, že mobil neodpovídá.

sebekk
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: N9

Příspěvek od sebekk » pát 03. črc 2020 5:59:41

Mam presne tentyz problem, note 9, AA normalne fungovalo, pred tydnem nelze pripojit k autu (Karoq). Na displeji auta se objevi hlaska vytvárim spojeni, pak problikne displej telefonu a na displeji auta se objevi spojeni bylo preruseno ... Vypada to, ze to souvisi s posledni aktualizaci AA, ale nemam to potvrzeno.

­    

pturek
Nové Androidě

Příspěvek od pturek » pát 03. črc 2020 7:17:57

5.4.5022 byla vydána v 8 verzích. Mrkněte, zda máte pro svůj instrukční soubor CPU tu poslední. Něco narychlo opravovali...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“