Galaxy Gear S3 (SM-R760 / SM-R765 / SM-R770)Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Moderátoři: Libb, Libb

Odpovědět
Marsell
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 12. črc 2019 7:18:04

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Marsell »

Hmmm HW.... Ak základná doska tak na Ali je za cca 50€ čiže do toho by som šiel, ak by to bolo na 100% v tom.
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od kultus »

Kdybys na netu nenasel info, zacal bych odnesenim hodinek na diagnostiku, kde zjisti co je spatne a kolik te bude stat oprava. Podle toho bych se rozhodl dal, 50Ecek za desku neni zas tak moc pokud jsi byl s hodinkama spokojeny a je moznost ji vymenit doma na koleni. Co jsem videl vymenu baterie na YT tak vse je pripojene pres flexi kabliky. Nevim jak je to se zarukou na opravene zbozi (zakl.desku) ale treba to bude lepsi napad nez kupovat ojete hodinky. Nove stoji porad kolem 5000...
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Marsell
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 12. črc 2019 7:18:04

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Marsell »

Díky za odpoveď, práve preto skúšam tu na fóre, či niekto neriešil takýto problém a čo mu bolo menené, ak nenájdem nič tak potom poriešiť autorizovaný servis na diag. ceny... To mám ale 100km... Telefóny opravujem bežne, s výmenou dosky problém nemám, jedine, že nebudú vodotesné, záruku neriešim už je aj tak po...
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od kultus »

Tak mam Frontiery doma, krasne hodinky velikostne na moji ruku tak akorat. Jedine co trochu kazi dojem, luneta ma vetsi vuli nez jsem videl v obchode, mozna az se to pod ni trochu zasere nebude tak tukat a "litat". Dalsi vec je ne uplne homogenni displej, prava strana je malinko tmavsi a lehce dofialova, ale videt to je jen ve tme a na sedem pozadi. Zajimalo by mne jak funguje ovladani podsviceni. Mam nastaveno manualne, taky zaply Auto low brighness, ale tak jako na mobilu to nefunguje. Na silnem svetle nic nevidim, musim dat rucne na max. a doma to pak oslnuje a musim stahnout. Kdyz jsem mel zaplej Always on displej, tak to obcas stmavlo na nejaky mezistupen nez se zapla tmavsi varianta watch face. Jak to funguje u vas? Verze 4.0.0.2 pred dovcou se mi nechce upgradovat na vyssi aby se mi to nerozesralo. Mej je uz nekdo v egypte/tunisku a pod jestli se mu rychleji od pisku nezadrbalo misto pod lunetou? Par lidi uz psalo, ze to cistili niti namocenou ve WDcku. Mozna bych je na ten tyden radeji nechal doma...
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Nagano80 »

Automaticka regulace jasu u me funguje tak jak ma. Manual mam nastaveny na 4 a jas se mj automaticky upravuje venku na slunci. Viditelnost dobra, tak ze za me plus. Jinak ohledne Lunety sem se tady uz ptal a pry ta volnost je normalni. Tak ze hold to asi tak ma byt. Ale jinak se mi nestalo aby mela vuli ohledne toceni. Spis resim to tukani nez vuli otoceni.
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od kultus »

ok budu to sledovat. ta radialni vule par desetin tam je no, stejnou jsem videl u Galaxy watch...tak budu doufat ze si z jordanska nedonesu pod tou lunetou pul kila pisku.
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Nagano80 »

Kamos ma Gear Sport a take tam ma tu vuli. Tak ze sem v klidu. No budu drzet palce, aby sis doma neudelal piskoviste [emoji1787]
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od kultus »

Jo dik, jako nejsem posera...ale pod krouzek zoomu fotaku mi hned prvni den v egypte nalitalo tolik pisku, ze mi to skripe dodnes, tak vim o cem mluvim :) pisek ve vzduchu tak nemaji akorat na pokojich...
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Uživatelský avatar
Hennry
Androiďák!
Příspěvky: 270
Registrován: pon 31. pro 2012 11:07:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ green/red
Tablet: Huawei
Rom: Stock

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Hennry »

Ahojte. Mam dotaz. Chtel bych aby hodinky svitili furt stejne. Ale pri Aod se stlumi na minimum podsviceni takze ztraci smysl. Je nejaka moznost aby proste hodinky ukazovali stale stejne furt? Jsem na strane 26 a louskam pomalu takze se omlouvam zda uz se to resilo jeste jsem k tomu nedosel. S3 Frontier. Diky za info.
Samsung Omnia II/ Samsung Galaxy: S3/S4/S6/S7edge/ S10+ green/red
Uživatelský avatar
syberius
Androiďák!
Příspěvky: 299
Registrován: sob 15. pro 2012 19:35:42
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy s3 neo
Tablet: Samsung galaxy note 10.1 N8000
Rom: 4.4.2

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od syberius »

Pochybuji, že by to šlo. Pokud nejsi venku na sluníčku, tak to podsvícení stačí. Venku nezbývá, než displej zapnout. Pokud by svítil pořád naplno, tak by baterka moc dlouho nevydržela. Ale bylo by dobré, kdyby se dalo nastavit jak moc má v režimu AOD svítit.
Uživatelský avatar
Hennry
Androiďák!
Příspěvky: 270
Registrován: pon 31. pro 2012 11:07:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ green/red
Tablet: Huawei
Rom: Stock

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Hennry »

Prave...v AOD vetsinou sviti tak ze neni nic videt. To uz muze byt vypnuty.
Samsung Omnia II/ Samsung Galaxy: S3/S4/S6/S7edge/ S10+ green/red
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od brona »

Mám Galaxy Watch a několikrát tu zmiňoval různé problémy (gesto probuzení, lagování, barometr, výškoměr, zpožděné notifikace, AOD atp.). Několikrát jsem obnovil hodinky do továrního nastavení, neprováděl obnovu ze zálohy, ale bez výsledku.

Už jsem se chystal na reklamaci. Nakonec mne napadlo ručně ukončit na telefonu Galaxy Watch Plug-in a Galaxy Wearable a u obou vymazat data. Potom znovu resetovat hodinky a nově spárovat.

Všechny problémy zmizely. Tedy jen rada a zkušenost pro ostatní.
Uživatelský avatar
Hennry
Androiďák!
Příspěvky: 270
Registrován: pon 31. pro 2012 11:07:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ green/red
Tablet: Huawei
Rom: Stock

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Hennry »

Vyjela mi ted aktualizace na Frontier. 11.85MB.
Screenshot_20190718-205626_Gear S PlugIn.jpg
Screenshot_20190718-205626_Gear S PlugIn.jpg (313.92 KiB) Zobrazeno 4970 x
Samsung Omnia II/ Samsung Galaxy: S3/S4/S6/S7edge/ S10+ green/red
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od bassgenerator »

Mne vybehla tiež nejaká aktualizacia
https://ibb.co/42L2vYm
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
Hennry
Androiďák!
Příspěvky: 270
Registrován: pon 31. pro 2012 11:07:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ green/red
Tablet: Huawei
Rom: Stock

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Hennry »

To je co? Ze by teprve Tizen 4? One ui update...to uz snad vsichni maji nebo ne?

Edit: Ano je to posledni update.Pozde ale prece :)
Samsung Omnia II/ Samsung Galaxy: S3/S4/S6/S7edge/ S10+ green/red
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od bassgenerator »

bohuzial mne len teraz. ale Tizen 4.0 som uz mal.
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Nagano80 »

Ja tenhle update mel pred vice jak tydnem pokud se nepletu
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od bassgenerator »

tak slovensko je trochu dalej kym to pride :lol:
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od brona »

brona píše:Mám Galaxy Watch a několikrát tu zmiňoval různé problémy (gesto probuzení, lagování, barometr, výškoměr, zpožděné notifikace, AOD atp.). Několikrát jsem obnovil hodinky do továrního nastavení, neprováděl obnovu ze zálohy, ale bez výsledku.

Už jsem se chystal na reklamaci. Nakonec mne napadlo ručně ukončit na telefonu Galaxy Watch Plug-in a Galaxy Wearable a u obou vymazat data. Potom znovu resetovat hodinky a nově spárovat.

Všechny problémy zmizely. Tedy jen rada a zkušenost pro ostatní.
Tak to vydrželo dva dny a problémy jsou zpět. Neobnovoval jsem ze zálohy, neinstaloval žádné aplikace či ciferníky třetích stran. Pouze aktualizoval. Ale po aktualizacích bylo všechno v pohodě. Ráno se probudím a jsem tam, kde jsem byl...

Vážně frustrující!
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od kultus »

Ja mam zatim jen aktualizaci na 4.0.0.2 ale taky se mi nelibi co ty hodinky delaji samovolne vypinaji AoD a ted nove nefungovalo ani probuzeni gestem. Zrovna se vracim z dovolene tak muzu udelat HR a nahodit novejsi aktualizace, ale zatim je to s tou spolehlivosti nadraka. Na to abych delal kazde dva-tri dny restarty a zkoumal proc mi hodinky za 5K neslouzi tak jak maji, jsem si je teda nekupoval...uvidime po update.
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Uživatelský avatar
Hennry
Androiďák!
Příspěvky: 270
Registrován: pon 31. pro 2012 11:07:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ green/red
Tablet: Huawei
Rom: Stock

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Hennry »

Ja jsem spokojen. Nepozoruji zadne anomalie. Snad to bude ok do budoucna.
Samsung Omnia II/ Samsung Galaxy: S3/S4/S6/S7edge/ S10+ green/red
Uživatelský avatar
Nagano80
Robot
Příspěvky: 877
Registrován: pon 21. led 2013 11:37:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm LTE
Rom: original
Bydliště: Děčín, Rokytnice v O/h
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Nagano80 »

Take S3 Frontier zadny problem, AOD nepouzivam, zbytecne to zere baterku stejne jako na Note 9, S7 EDGE. Me bohate staci nastaveni probuzeni, dotykem, nebo prstencem. Jinak posledni aktualizace mam a drzi baterie i 4 dny. Bez mereni tepu, hovory, sms, denne
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od brona »

brona píše:
brona píše:Mám Galaxy Watch a několikrát tu zmiňoval různé problémy (gesto probuzení, lagování, barometr, výškoměr, zpožděné notifikace, AOD atp.). Několikrát jsem obnovil hodinky do továrního nastavení, neprováděl obnovu ze zálohy, ale bez výsledku.

Už jsem se chystal na reklamaci. Nakonec mne napadlo ručně ukončit na telefonu Galaxy Watch Plug-in a Galaxy Wearable a u obou vymazat data. Potom znovu resetovat hodinky a nově spárovat.

Všechny problémy zmizely. Tedy jen rada a zkušenost pro ostatní.
Tak to vydrželo dva dny a problémy jsou zpět. Neobnovoval jsem ze zálohy, neinstaloval žádné aplikace či ciferníky třetích stran. Pouze aktualizoval. Ale po aktualizacích bylo všechno v pohodě. Ráno se probudím a jsem tam, kde jsem byl...

Vážně frustrující!
Takže reklamace, výměna základní desky a zatím všechno v pohodě. Uvidíme jak dlouho...
Uživatelský avatar
Hennry
Androiďák!
Příspěvky: 270
Registrován: pon 31. pro 2012 11:07:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ green/red
Tablet: Huawei
Rom: Stock

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Hennry »

Myslim ze kdyz se hodinky chovaj nestandartne tak je u vnitr neco v haji... Jinak by melo vse v mezich moznosti pro co byly hodinky vyrobeny fungovat...
Samsung Omnia II/ Samsung Galaxy: S3/S4/S6/S7edge/ S10+ green/red
Uživatelský avatar
vencaa3
Stálý androiďák
Příspěvky: 238
Registrován: pát 19. pro 2014 14:01:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 SM-G973F
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Classic

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od vencaa3 »

Bat74 píše:Zdravím, nový S10 a GW, velké zklamání, počítání kroků, nejde nastavit, jak píše dadula2, Galaxy Watch jako prioritní zdroj pro záznam počtu kroků? Nyní je tam jen možnost "Všechny kroky" (telefon + hodinky) a nebo "Mobilní telefon",. a to pak je o ničem :facepalm: , předtím na Gear S3 to šlo a počítalo super. Tak snad s tím něco udělají, proto jsem koupil Samsung, že to je kvalita a ne nějakej šunt :facepalm:.
Nevíte jestli to nějak už vyřešili, nebo jestli se tím nastavením v SH aby měřili kroky pouze Gear případně Watch nějak zabývají? Je šance opravy v aktualizaci?

Díky za info.

­    

kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od kultus »

Tohle neni o oprave, proste po posledni aktualizaci moznost pocitat kroky jen hodinkami zarizli. Nechapu tento krok ani to jak se to ted bude pocitat...
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
dadula2
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: pát 16. bře 2018 2:55:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Tablet: Apple iPad Air2

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od dadula2 »

Co se týká toho počítání kroků jen z hodinek. Jediná možnost je v S Health otevřít "počítání kroků", přepnout na získávání dat "mobilní telefon", poté tři tečky nahoře vpravo a tapnout na "pozastavit počítání kroků". Poté přepnout získávání dat na "všechny kroky" a v tu chvíli už to bude počítat kroky jen z hodinek, protože v telefonu jsou zastaveny. Jiná možnost prostě není. Také nechápu proč možnost získávání dat jen z hodinek zmizela :facepalm:
janci.p
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: sob 22. pro 2012 21:26:09
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy ace

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od janci.p »

Caute. Dnes som dal nabijat hodiny Galaxy watch. Nabijalo do 66% a potom mi zacala blikat cervena dioda, namiesto toho, aby len svietila..ale na hodinach mam blesk, cize signalizuje nabijanie..ale nenabija..ked vytiahnem zo zasuvky a znovu zapnem, tak chvilu nabija a neblika, ale po nejakom case znova..ma s tym niekto skusenost?
Naposledy upravil(a) janci.p dne stř 24. črc 2019 22:16:39, celkem upraveno 1 x.
kultus
Robot
Příspěvky: 766
Registrován: pát 12. lis 2010 19:37:18
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 20 Pro

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od kultus »

dadula2 píše: stř 24. črc 2019 0:09:29 Co se týká toho počítání kroků jen z hodinek. Jediná možnost je v S Health otevřít "počítání kroků", přepnout na získávání dat "mobilní telefon", poté tři tečky nahoře vpravo a tapnout na "pozastavit počítání kroků". Poté přepnout získávání dat na "všechny kroky" a v tu chvíli už to bude počítat kroky jen z hodinek, protože v telefonu jsou zastaveny. Jiná možnost prostě není. Také nechápu proč možnost získávání dat jen z hodinek zmizela :facepalm:
No ja ti to reknu proc, protoze jsou to nemyslici dementi a neni to prvni vec, kterou mne nasra@i, roky pozoruji upadek aplikace fotaku a nejen na S7e. Kazdopadne mas u mne plus. Poradne se to zacne pocitat (jen z hodinek) az od dalsiho dne...supr rada. Kdybych to chtel "legalne" tak bych musel odpojit hodinky od telefonu a prisel o ostatni funkce plynouci s propojeni mobil-hodky Dik.
SE Xperia X10->SGS2->SGS3->SGS4->Lg G2 + Note 4->S7Edge->Mate 20 Pro + Gear S3 Frontier
Snapsik
Stálý androiďák
Příspěvky: 161
Registrován: úte 24. dub 2012 19:32:25
Typ mobilu / ROM: SG S7 Edge
Tablet: Lenovo YOGA 2

Re: Hodinky Samsung Gear S3 Frontier / Classic

Příspěvek od Snapsik »

Aktualizace pro Gear S3 Frontier volný prodej ke stažení...

­    

Odpovědět

Zpět na „Galaxy Gear S3 (SM-R760 / SM-R765 / SM-R770)“