Synchronizace - Zálohování - KontaktyFotky Google - Sdílená alba

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Blbnaentou
Nové Androidě
Reputace: 0

Fotky Google - Sdílená alba

Příspěvek od Blbnaentou » sob 09. lis 2019 22:53:18

Zdravím dámy a přátelé,
řeším dva problémy s aplikaci Fotky Google. Třeba už to někdo rozlouskl a poradí.
1) Vytvořil jsem sdílené album, kvůli rodičům. Těm jsem domů pořídil tablet. (telefony mají hloupé). V tabletu jsem přijal pozvání a už jim tam posílám, co uznám za vhodné. Pokud je tablet u rodičů doma tak je stále připojen na wifi a fotky co nasdílím se v tabletu objeví. Potud cajk. Co je ale problém, že v podstatě nejsou v tabletu, víme. Jsou v cloudu. Pokud tedy chtějí rodiče vzít tablet třeba ke známým na návštěvu a pochlubit se nějakýma fotkama, tak maj smůlu. Na wifi se přihlašovat neumějí, a někteří známí nebo prarodiče ani wifi doma nemají. Jde nějak zařídit to, aby se fotky ze sdíleného alba automaticky ukládaly do zařízení?
2) Dají se nějak spravovat ta pozvání do sdíleného alba? Nemyslím teď blokovat uživatele. Jde mi o to, že tam mám některá pozvání, která jsou víceméně duplicitní. Něco jsem posílal přes fotky google, něco přes mail. Jedno pozvání bylo přijato, druhé tam stále visí a druhou stranou již nejde přijmout, když už v albu jednou je. Ale mě to tam pořád visí jako nevyřízené a mě to prostě štve. A nevím jak se toho zbavit. Navíc do alba má přístup i brácha, který tam již taky nasdílel fotky, takže jednoduchým smazáním a vytvořením nového alba to nedám, protože některé fotky tam "nejsou moje".
Tak jsem zvědav, zda to někdo rozluštíte. Co se mě týče, tak rovnou předesílám, že jsem "expert" na nalézání problémů, které nemají (elegantní) řešení :-D

Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“